Aktualne gazetki promocyjne i oferty Martes Sport

Martes Sport

Gazetka Martes Sport - Produkty w akcji - martes.
Obowiązuje we wszystkich sklepach Martes Sport

O SPOŁECZNOŚCI MARTES SPORT

Sklepy Martes Sport należą do Grupy Kapitałowej Martes Sport, powstałej w Polsce w 1993 roku. Grupa ta stała się wkrótce głównym rozgrywającym na rynku odzieży i akcesoriów sportowych, zarówno w Europie Środkowej jak i Wschodniej, który nie tylko zajmuje się sprzedażą detaliczną, hurtową i dystrybucją ale również produkcją wielu artykułów sportowych.

Pierwszy sklep stacjonarny otwarto w 2005 roku w Czeladzi, wkrótce zaczęły regularnie przybywać kolejne placówki, obecnie sieć Martes Sport otworzyła ponad 300 sklepów na terenie całej Polski.

Sklepy Martes Sport to sieć sklepów wielkopowierzchniowych, która oferuje produkty i akcesoria sportowe wielu znanych marek, przeznaczone do uprawiania wielu, cieszących się największą popularnością, dyscyplin sportowych.

Celem Martes Sport jest przedstawienie jak najszerszego asortymentu, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetem jest marka i wysoka jakość kupowanych produktów. W sieci Martes Sport znajdą coś dla siebie zarówno początkujący jak bardziej doświadczeni fani sportu.

Martes Sport co roku otrzymuje kolejne wyróżnienia za świadczone usługi, m.in. Retailer of the Year (2019), Marka Dekady (2019) czy też Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2018).

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Martes Sport informuje w katalogu (także online) zawierającym ofertę bieżących rabatów.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH MARTES SPORT?

Martes Sport to nie tylko możliwość zakupu w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie internetowym (https://www.sklepmartes.pl/), dzięki czemu można kupować ulubione produkty nie wychodząc z domu.

Duży udział znanych marek powoduje, że w sklepach Martes Sport znajdziesz produkty doskonałej jakości w konkurencyjnych cenach. Wybieraj spośród asortymentu takich popularnych marek jak: Iguana, Hi-Tech, Arena czy Colmar lub Nike Accessories. Sklepy Martes Sport oferują kompleksowy asortyment odzieży sportowej i outdoorowej ale również takie akcesoria sportowe jak rowery górskie czy buty do biegania. W sklepach można również znaleźć wszystko co niezbędne do uprawiania turystyki pieszej na każdym, nawet najbardziej wymagającym, szlaku.

Aktualny katalog podpowie, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy na nadchodzący okres.

Sieć Martes Sport prowadzi również własną stronę internetową (http://martessport.com.pl/).

W sklepach Martes Sport są również dostępne marki, których właścicielem jest Grupa Kapitałowa Martes Sport, oferująca niezwykle popularny, wysokiej jakości asortyment, w atrakcyjnych cenach.

W sklepach Martes Sport możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Aqua Wave – marka asortymentu dla miłośników sportów wodnych (m.in. damskie, męskie i dziecięce stroje kąpielowe jak również czepki, okularki pływackie czy przeciwsłoneczne);
  • Elbrus – odzież i akcesoria dla osób lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu;
  • Magnum – kolekcje obuwia taktycznego o różnym zastosowaniu, które sprawdzą się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW MARTES SPORT

Sieć Martes Spot posiada na terenie Polski niezwykle rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu można robić w niej zakupy praktycznie w każdym mieście.

Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak Warszawa, Kraków i Poznań jak również mniejszych miast jak Częstochowa, Wieluń czy Opoczno.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 9:00/10:00 do 21:00/22:00. Gazetki promocyjne wychodzą zazwyczaj co dwa tygodnie.

Przejrzyj katalog Martes Sport, poznaj najnowsze rabaty i promocje, terminy kolejnych wyprzedaży jak i bogatą ofertę sezonową.

  • Gazetka promocyjna online na bieżący okres
  • Archiwum gazetek Martes Sport

 

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Martes Sport, które obowiązują do -. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Sklepy sportowe, głównie: buty, hi-tec, rękawice, rossignol, narty, kurtka, salomon, kask, spodnie, atomic, które możesz kupić w 297 sklepach w Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 128 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Martes Sport, jeśli chcesz się zapoznać z 16 gazetkami, których oferta już wygasła.