Max Elektro - gazetki i najnowsze promocje


Szukasz w Internecie gazetek Max Elektro, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci Max Elektro, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach Max Elektro i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach Max Elektro, jesteś w odpowiednim miejscu.

Aktualne gazetki

Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Gazetka Max Elektro
Gazetka Max Elektro - 26.01.2023 - 1.03.2023.
26.01 - 1.03.2023
Obowiązuje we wszystkich sklepach Max Elektro
 

Najlepsze gazetki i katalogi Max Elektro w Internecie
Posiadamy informacje dotyczące niemal wszystkich gazetek i promocji Max Elektro, które oferują w całej Polsce! Nie zależnie od tego, czy znajdują się w katalogu, w Internecie czy offline, możesz je przeglądać na naszym portalu.

Odkryj najbardziej atrakcyjne oferty Max Elektro
Wielu ludzi chce zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w Max Elektro. Dysponujemy wszystkimi informacjami o okazjach proponowanych przez Max Elektro, dzięki czemu możesz kupować za najlepsze ceny i oszczędzać pieniądze. Wystarczy przeglądać na naszym portalu najnowsze gazetki i katalogi, żeby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić pieniądze na świetnych produktach. Pamiętaj, oszczędzanie jest gwarancją sukcesu!

Zainwestuj swój czas!
Kiedy mowa o oszczędzaniu to najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Obecnie możesz zaoszczędzić tylko kilka złotych, ale ziarnko do ziarnka… Dzięki gazetkom Max Elektro oszczędzanie to najlepszy sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Aby zaoszczędzić, trzeba stać się wnikliwym klientem i trochę poszukać, zanim wybierzesz się na zakupy do sklepów Max Elektro. Zajmie to chwilę, ale dzięki naszym gazetkom możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy!

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Max Elektro, które obowiązują do 1.03.2023. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii RTV i AGD, głównie: Gorenje, Beko, Kernau, Samsung, Amica, Bosch, Whirlpool, pralka, Philips, odkurzacz, które możesz kupić w 341 sklepach w Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Lublin itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 263 detalistów, które są dostępne na Twoja Gazetka. Możesz również przejrzeć archiwum Max Elektro, jeśli chcesz się zapoznać z 30 gazetkami, których oferta już wygasła.

Produkty w Max Elektro gazetkach

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - rtv i agd