Media Expert - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Media Expert

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI MEDIA EXPERT

Media Expert to polska sieć elektromarketów, która powstała w połowie lat dziewięćdziesiątych w Złotowie na Wielkopolsce. Obecnie posiada ponad 460 placówek w całym kraju. Są to głównie sklepy wielkopowierzchniowe, znajdujące się na terenie galerii i większych centrów handlowych.

Media Expert kojarzy się głównie ze sprzedażą sprzętu RTV AGD (np. telewizory, smartfony) oraz szerokorozumianych multimediów (np. laptopy, tablety). Nic bardziej mylącego. W sklepach Media Expert czekają na klientów również: akcesoria do uprawiania sportu oraz do rekreacji (np. hulajnogi lub rowery), asortyment do dekoracji wnętrz oraz akcesoria do ogrodu (np. grill, leżaki) jak również takie produkty jak kurtki robocze czy quady.

Firma Media Expert regularnie otrzymuje różne wyróżnienia za świadczone usługi, m.in.: Konsumencki Lider Jakości (2016), Grand Prix – Laur Konsumenta 2018 w kategorii: sklepy RTV/AGD. Z inicjatywy założycieli Media Expert powstała Fundacja Włącz Się, która otacza opieką głównie dzieci z ubogich rodzin, rodziny zastępcze. Firma Media Expert również regularnie wspiera swoich pracowników i ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Sieć Media Expert działa głównie z myślą o zaspokojeniu potrzeb wszystkich swoich klientów, starając się przygotowywać jak najpełniejszą ofertę produktów i usług. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, wykup Kartę Prezentową Media Expert, dzięki której obdarowana osoba będzie mogła wybrać sobie coś, co sprawi jej radość. Sieć Media Expert oferuje również możliwość rozłożenia na raty płatność za dokonane zakupy oraz opcję ubezpieczenia Gwarancja Plus, dzięki której możesz wybrać najbardziej odpowiednią ochronę na zakupione przez siebie artykuły.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Media Expert informuje w gazetce (także online), w której znajduje się najnowsza oferta atrakcyjnych promocji i zniżek.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH MEDIA EXPERT?

Na zakupy w Media Expert można wybrać się do ulubionego sklepu stacjonarnego, bądź wygodnie usiąść na własnej kanapie i kupić wszystko za pośrednictwem sklepu internetowego z dostawą prosto pod Twoje drzwi. Duży udział znanych i popularnych marek a zarazem przestrzeganie motto sieci „Włączamy Niskie Ceny” to główne atuty zakupów w sklepach Media Expert. Z naszych sklepów żaden klient nie wyjdzie niezadowolony, właśnie tam znajdzie ulubione produkty w kusząco niskich cenach. Szeroka oferta promocji na różnego rodzaju asortyment sprawi, że każdy będzie regularnie sprawdzał aktualne gazetki Media Expert. Te podpowiedzą, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy na nadchodzący okres np. z okazji Black Friday (czyli Czarny Piątek), Dnia Dziecka czy zakończenia roku szkolnego.

Sieć Media Expert prowadzi również własną stronę internetową (https://www.mediaexpert.pl/).

W sklepach Media Expert można kupić produkty takich marek jak:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW MEDIA EXPERT

Sieć Media Expert posiada w Polsce niezwykle rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w każdym mieście.

Nasze sklepy znajdziesz się na ulicach takich aglomeracji jak: Gniezno, Radom, Lublin, Krosno jak również Szczecin, Olsztyn, Leszno, Wrocław i Słupsk.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 10:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie.

Przeglądaj regularnie ulotki Media Expert, w których znajdziesz wiele informacji o ciekawych wydarzeniach, zniżkach oraz nadchodzących wyprzedażach.

 

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - rtv i agd