Gazetki i informacje o sprzedawcy Media Markt

Media Markt - lokalizacje

O społeczności Media Markt

Niemiecka sieć supermarketów oferujących sprzęt RTV i AGD, komputery, oprogramowanie, multimedia, filmy, muzykę, sprzęt oświetleniowy i fotograficzny. w Polsce działa od 1998 roku i obecnie obsługuje 89 sklepów. Media Markt wyróżnia kompleksowa oferta, obejmująca dziesiątki tysięcy produktów. Pełen wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych, praktycznych i modnych akcesoriów, premierowe produkty najbardziej pożądanych marek w  atrakcyjnych cenach. To również szeroki asortyment użytkowego sprzętu do wyposażenia domu i biura oraz produkty związane z realizacją pasji i uatrakcyjniające wolny czas. W 2018r. Media Markt znalazł się na pierwszym miejscu wśród dystrybutorów elektroniki użytkowej. O produktach pojawiających się w ramach akcji Media Markt z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Media Mark?

Media Markt to prawdziwy raj dla wszystkich fanów cyfrowych technologii i innowacji. Media Markt sprzedaje produkty nie tylko w ramach sklepu, ale także posiada swój outlet, gdzie można dokonać zakupu sprzętu w jeszcze lepszych cenach i doskonałej jakości. Skutecznie realizowana strategia sprzedaży wielokanałowej pozwala Media Markt docierać z ofertą do jak najszerszego grona klientów. Media Markt podąża za postępującą digitalizacją rynku, wprowadzając kolejne udogodnienia w systemie sprzedaży online i dostosowując go do najnowocześniejszych rozwiązań. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, gry i multimedia. Media Markt prowadzi również własną stronę internetową www.mediamarkt.pl.

Rozwój technologii rodzi kolejne potrzeby wśród konsumentów. Media Markt wychodzi poza rolę typowego sklepu. Bogaty i wciąż poszerzany pakiet usług dodatkowych pozwala klientom szybciej i wygodniej cieszyć się wszystkimi  funkcjonalnościami nowo zakupionego sprzętu. W sklepach można skorzystać z fachowego doradztwa i zapoznać się z funkcjami dostępnych urządzeń. Organizowane wydarzenia specjalne i premiery produktów przyciągają szerokie grono fanów technologii.

Lokalizacje i godziny otwarcia Media Markt

Media Markt znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 9:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą w co tydzień. Przejrzyj ulotki tematyczne Media Markt, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.