Aktualne gazetki promocyjne i oferty Mila

Mila

Gazetka Mila - 20.2.2020 - 26.2.2020 - Produkty w akcji - witamin, piwo, kaczka, ogórki.

Oferta ważna

20.2. - 26.2.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Mila

O społeczności Mila

Polska sieć sklepów typu proximity supermarket działa w Polsce od 2015 roku i obecnie obsługuje około 180 sklepów. Hasło sklepu – Zakupy, aż miło! – to nie puste słowa, lecz świadome zobowiązanie wobec Klientów. Mila wywiązuje się z niego oferując asortyment ponad 6000 produktów, który cały czas dopasowuje do zmieniających się potrzeb konsumentów. Specjalnością  Mili jest tak zwana „Zielona Półka” stworzona, by wspierać zdrowy styl życia. Znaleźć na niej można produkty pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych lub takie, które dobrano z myślą o indywidualnych preferencjach żywieniowych. Dzięki cotygodniowym akcjom promocyjnym można delektować się specjałami zakupionych po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Mila z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Mili?

Mila to także synonim jakości, którą udowadnia każdego dnia oferując szeroki wybór zdrowej, świeżej żywności – warzyw, owoców, wędlin, serów oraz ciast. Jako jedna z niewielu sieci dostarcza na stoły klientów pieczywo wypiekane w sklepach ze świeżego, a nie mrożonego ciasta. Pod marką „Smak Tradycji” rozwija ofertę wyjątkowych wędlin o dużej zawartości mięsa, naturalnie wędzonych oraz przygotowywanych w oparciu o staropolskie receptury. Na półkach  Mili Klienci odnajdą również produkty regionalne za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność i alkohole. Mila prowadzi również własną stronę internetową www.mila.pl.

 Świeże, najwyższej jakości mięso, codziennie dostarczane przez sprawdzonych dostawców – to jeden ze znaków firmowych sieci Mila. Mila stworzyła specjalną kategorię produktów, zawierającą smaczne i naturalne składniki potraw dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim zdrowie! Świeże warzywa, pyszne, dojrzałe owoce, gotowe sałatki, polskie nowalijki i egzotyczne smaki – to wszystko znaleźć można w dziale warzywno‑owocowym sklepów Mila.

Lokalizacje i godziny otwarcia Mili

Sieć Mila jest skoncentrowana głównie na województwach: kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim, lubuskim, wielkopolskim, świętokrzyskim oraz śląskim. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 6:30 do 21:30. Gazetki promocyjne wychodzą w każdą środę i są ważne do wtorku. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Mili, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Mila, które obowiązują do 26.2.2020. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety, głównie: piwo, mleko, kiełbasa, mięso wieprzowe, herbata, ser, filety sledziowe, cytryny, witamin, kurczak, które możesz kupić w 184 sklepach w Warszawa, Łódź, Kraków, Bydgoszcz, Sosnowiec itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 128 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Mila, jeśli chcesz się zapoznać z 118 gazetkami, których oferta już wygasła.