Napój Mila - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na napój sklepy Mila oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Mila na napój i oszczędzaj pieniądze.

 
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
Mila
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
6.09 - 24.09.2018 zobacz ulotkę
 
Mila
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
12.09 - 18.09.2018 zobacz ulotkę
 
Mila
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
19.09 - 25.09.2018 zobacz ulotkę
 
Mila
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
19.09 - 25.09.2018 zobacz ulotkę
 
Mila
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
19.09 - 25.09.2018 zobacz ulotkę
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak napój z sieci Mila. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak napój oferowane przez Mila, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak napój oferowane przez Mila, ale również napój dostępne w innych sieciach jak: Selgros, Organic Farma Zdrowia, Netto, Polomarket, Topaz. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: namiot tipi, nesperas, narzędzia pneumatyczne, Nastro Azzurro, narty zjazdowe, nasiona roślin strączkowych, nakładki na schody, nitownica, Negrita, napój w proszku. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O społeczności Mila

Polska sieć sklepów typu proximity supermarket działa w Polsce od 2015 roku i obecnie obsługuje około 180 sklepów. Hasło sklepu – Zakupy, aż miło! – to nie puste słowa, lecz świadome zobowiązanie wobec Klientów. Mila wywiązuje się z niego oferując asortyment ponad 6000 produktów, który cały czas dopasowuje do zmieniających się potrzeb konsumentów. Specjalnością  Mili jest tak zwana „Zielona Półka” stworzona, by wspierać zdrowy styl życia. Znaleźć na niej można produkty pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych lub takie, które dobrano z myślą o indywidualnych preferencjach żywieniowych. Dzięki cotygodniowym akcjom promocyjnym można delektować się specjałami zakupionych po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Mila z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Napój - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy