Gazetki i informacje o sprzedawcy Natura

Natura - lokalizacje

O społeczności Drogerie Natura

Polska sieć samoobsługowych sklepów drogeryjnych Drogeria Natura działa od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 276 sklepów. Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. W 2014, 2015, 2016 i 2017 roku Natura otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands Created In Poland przyznawany co roku najsilniejszym markom konsumenckim w Polsce. Drogerie Natura zostały wyróżnione w kategorii Apteki, drogerie sieciowe, perfumerie. Drogerie Natura zostały również nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2018 w tegorocznej edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Specjalnością  Drogerii Natura są akcje promocyjne, dzięki którym można zaopatrzyć się w produkty drogeryjne po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Drogeria Natura z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Drogerii Natura?

Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique, Seyo, Natura Care, Infinity, Intimelle, Artiste, Wet n Wild, Debby, MUA, Dermacol, Smart Girls Get More. Dzięki temu masz możliwość  dokonania zakupów produktów najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na perfumy, środki higieny osobistej, środki do makijażu, czy inne kosmetyki. Drogeria Natura prowadzi również własną stronę internetową www.drogerianatura.pl.

Drogeria Natura prowadzi także sklep internetowy, co pozwala na dokonywanie zakupów bez wychodzenia z domu.

Lokalizacje i godziny otwarcia Drogerii Natura

Drogeria Natura znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław Łódź. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:30, a w soboty od 10:00- 16:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Drogerii Natura, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.