OBI - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki OBI

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI OBI

Niemiecki koncern Obi działa od ponad 40 lat, pierwszy market otwarto w 1970 roku w Hamburgu. Od tej pory sieć znacznie się rozrosła dysponując obecnie prawie 600 placówkami w całej Europie. Jej pozycja w Polsce jest niezwykle stabilna, od kiedy w 1998 roku otwarto pierwszy sklep w Tychach, liczba otwartych  marketów i hipermarketów wzrosła do 59 w 41 polskich miastach.

Obi to jeden z liderów na rynku artykułów budowalnych. Cechuje go doskonała znajomość lokalnych potrzeb, bogata oferta świadczonych usług oraz niezwykle wysoka jakość oferowanego asortymentu.

Działalność sieci sklepów Obi uhonorowano wieloma nagrodami m.in. Diamenty Forbesa (2017) – wyróżnienie dla najszybciej rozwijających się firm na rynku, czy też nagrody w sferze obsługi klienta - Gwiazda Jakości Obsługi (2015-2017).

Sieć Obi jest znana ze swojej działalności charytatywnej, m.in. całkowity dochód ze sprzedaży magazynu Obi – Sztuka Dekoracji przeznaczyła na wsparcie Fundacji „Dziecięca Fantazja”, natomiast zachęcano klientów do przyjmowania „Szczęśliwych Dukatów” wydając resztę, dzięki czemu zasilano konto Fundacji TVN.

Firma Obi zawsze myśli o swoich klientach, w naszej sieci możesz robić zakupy przez telefon z dostawą do domu, korzystać z opcji Zamów i Odbierz czyli zamawiać przez Internet i odbierać produkty w wybranym markecie, jak również wybrać opcje rat 0%. Dodatkowo firma Obi uruchomiła aplikację mobilną, dzięki której będziesz na bieżąco z aktualnym ofertami, znajdziesz wiele cennych porad oraz adres najbliższego sklepu Obi.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji Obi informuje nowa gazetka (także online) zawierająca ofertę rabatów. Sprawdzaj również gazetki dedykowane dla wybranych miast, w których pojawiają się oferty specjalne dla danego regionu np. gazetka Radom lub gazetka Tarnów.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH OBI?

Sklepy stacjonarne Obi świadczą kompleksowe usługi, np. podczas zakupów klientom poradzi Doradca Ekspert, będzie można zaprojektować nową łazienkę, wynająć zgrzewarkę do rur czy też obszyć wykładzinę podłogową.

Na stronie internetowej sklepu Obi znajdziesz, oprócz aktualnej oferty produktowej, wiele informacji i porad z zakresu: remontów, majsterkowania oraz dekoracji wnętrz.

Ponadto znaczny udział marek własnych sprawia, ze możesz kupić produkty doskonałej jakości w atrakcyjnych niskich cenach. Pamiętaj, w sklepach Obi znajdziesz nie tylko produkty i akcesoria niezbędne podczas budowy i remontu domu i ogrodu, ale również wiele elementów dekoracyjnych.

Aktualna gazetka podpowie, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy w nadchodzącym czasie np. Ogród – Wakacyjny wypoczynek, Malowanie – Dom w kolorach, kiedy to oferujemy przeceny na takie artykuły jak m.in. kwiaty, baseny czy leżaki. Sprawdzaj regularnie szalone promocje, może tym razem kupisz: drzwi, płytki podłogowe albo kafelki do łazienki.

Nie zapomnij regularnie odwiedzać stronę internetową Obi - https://www.obi.pl/.

Jedynie w sklepach Obi możesz kupić produkty takich marek jak:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW OBI

Sieć Obi posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Olsztyn, Lublin, Kraków, Kielce czy też Warszawa. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 7:00/9:00 do 19:00/21:00.

Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie.

Przeglądaj regularnie ulotki Obi, w których znajdziesz informacje dot. ciekawych wydarzeń, zniżek i wyprzedaży.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - dom i ogród