Olej OBI - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na olej sklepy OBI oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci OBI na olej i oszczędzaj pieniądze.

 
Aktualne gazetki
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak olej z sieci OBI. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak olej oferowane przez OBI, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak olej oferowane przez OBI, ale również olej dostępne w innych sieciach jak: Avon, Topaz, Selgros, Delikatesy Centrum, Ziko DERMO. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: opony typu suv, oprawa halogenowa, Ogród i czas wolny, ochraniacz narożnika, olej musztardowy, optyczny czujnik dymu, odtwarzacz DVD, Ogród, Ollineo, Oryal. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O SPOŁECZNOŚCI OBI

Niemiecki koncern Obi działa od ponad 40 lat, pierwszy market otwarto w 1970 roku w Hamburgu. Od tej pory sieć znacznie się rozrosła dysponując obecnie prawie 600 placówkami w całej Europie. Jej pozycja w Polsce jest niezwykle stabilna, od kiedy w 1998 roku otwarto pierwszy sklep w Tychach, liczba otwartych  marketów i hipermarketów wzrosła do 59 w 41 polskich miastach.

Obi to jeden z liderów na rynku artykułów budowalnych. Cechuje go doskonała znajomość lokalnych potrzeb, bogata oferta świadczonych usług oraz niezwykle wysoka jakość oferowanego asortymentu.

Działalność sieci sklepów Obi uhonorowano wieloma nagrodami m.in. Diamenty Forbesa (2017) – wyróżnienie dla najszybciej rozwijających się firm na rynku, czy też nagrody w sferze obsługi klienta - Gwiazda Jakości Obsługi (2015-2017).

Sieć Obi jest znana ze swojej działalności charytatywnej, m.in. całkowity dochód ze sprzedaży magazynu Obi – Sztuka Dekoracji przeznaczyła na wsparcie Fundacji „Dziecięca Fantazja”, natomiast zachęcano klientów do przyjmowania „Szczęśliwych Dukatów” wydając resztę, dzięki czemu zasilano konto Fundacji TVN.

Firma Obi zawsze myśli o swoich klientach, w naszej sieci możesz robić zakupy przez telefon z dostawą do domu, korzystać z opcji Zamów i Odbierz czyli zamawiać przez Internet i odbierać produkty w wybranym markecie, jak również wybrać opcje rat 0%. Dodatkowo firma Obi uruchomiła aplikację mobilną, dzięki której będziesz na bieżąco z aktualnym ofertami, znajdziesz wiele cennych porad oraz adres najbliższego sklepu Obi.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji Obi informuje nowa gazetka (także online) zawierająca ofertę rabatów. Sprawdzaj również gazetki dedykowane dla wybranych miast, w których pojawiają się oferty specjalne dla danego regionu np. gazetka Radom lub gazetka Tarnów.

Olej - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy