Orange - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

Jak Orange zdobywało polski rynek?

Orange jest międzynarodową siecią komunikacyjna, świadczącą swoje usługi w ponad 30 krajach i obsługującą niemal 150 klientów. W Polsce wprowadzono ją w roku 2005, zastępując markę Idea. Liczba użytkowników kart SIM należących do Orange, wynosi w naszym kraju kilkanaście milionów, co czyni ją jedną z najchętniej wybieranych sieci.
Historia marki sięga roku 1994, kiedy w Wielkiej Brytanii powstała spółka Orange plc. W kolejnych latach firma rozwijała się bardzo dynamicznie, a w 2000 roku jej właścicielem została grupa France Télécom. Już wkrótce Orange stała się jej oficjalną marką na całym świecie.


Telefony, smartfony, laptopy - co zawiera oferta Orange?

Być może od lat używasz telefonu na kartę i decydujesz się na doładowanie tylko wtedy, kiedy skończą ci się środki. Być może potrzebny ci internet domowy i znajomi polecają światłowód. Bez względu na to, jakie są twoje indywidualne potrzeby związane z telefonią komórkową i usługami internetowymi, w Orange z pewnością znajdziesz pakiet, który cię zainteresuje. Jeśli zaś masz wątpliwości, pomoże ci infolinia i rozmowa z konsultantem. Operator ma w asortymencie oferty dla klientów prywatnych i biznesowych, zarówno samodzielne abonamenty lub karty, jak i zestawy ze smartfonem, telefonem, laptopem, routerem. Pakiet zawierający rozmowy i SMS-y dobierzesz do własnych potrzeb. Warto również śledzić aktualne wyprzedaże i promocje oraz korzystać z opcji, które pomagają oszczędzić trochę pieniędzy, na przykład usługi Skarbonka, która za każde doładowanie przewiduje bonus. Wariantem, który zawsze pomaga w oszczędzaniu na bieżących wydatkach, jest również kupowanie usług w większych pakietach, obejmujących na przykład internet domowy, abonament komórkowy, telewizję i telefon domowy, tak jak w przypadku zestawu Orange Love. Na stronie https://www.orange.pl możesz dokładniej zapoznać się, co wyróżnia usługi i oferty Orange na tle konkurencji. Na stronie tej znajduje się także speed test, dzięki któremu możesz przetestować prędkość swojego internetu.

Mój Orange - czy warto zakładać konto?

Mój Orange to darmowe konto, które pozwala klientom swobodnie zarządzać swoimi usługami. Logowanie jest możliwe z pomocą adresu mailowego lub numeru telefonu, trzeba jeszcze oczywiście ustalić hasło. Po zalogowaniu się masz dostęp do swoich usług, danych, faktur. Możesz sprawdzić nowe oferty oraz nawiązać szybki kontakt z obsługą klienta, która odpowie na twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Wszystko to zdecydowanie ułatwi ci korzystanie z wykupionego pakietu usług.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - telefony i internet