Gazetki i informacje o sprzedawcy Oriflame

Oriflame - lokalizacje

O społeczności Oriflame

Szwedzki holding kosmetyczny zajmujący się produkcją i dystrybucją kosmetyków sprzedając je w systemie sprzedaży bezpośredniej korzystając z marketingu wielopoziomowego Oriflame działa w Polsce od 1991 roku. Oriflame działa w systemie MLM, nie posiada sieci sklepów ani struktur dostawy do innych przedsiębiorstw. Kosmetyki Oriflame dostępne są przez Konsultantów, czyli osoby związane z przedsiębiorstwem poprzez członkostwo w Klubie Oriflame i działające w systemie prowizyjnym. W Oriflame można nabyć kosmetyki i perfumy po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach akcji Oriflame z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Oriflame?

Oriflame posiada ponad 40 letnie doświadczenie, ponad 100 naukowców oraz własne Centrum Badań i Rozwoju. W Oriflame nieustannie szuka się lepszych rozwiązań oraz technologii, aby dostarczać Ci coraz lepsze, innowacyjne produkty, spełniające wszystkie potrzeby naszych klientów. 

Życie produktów Oriflame zaczyna się w Instytucie Badań Skóry, gdzie korzysta się z najwyższej jakości unikalnych patentów i technologii, które dają przewagę nad konkurentami. Następnie wspomniane technologie są przekazywane do Centrum Rozwoju Produktu w Dublinie (Irlandia), którego rolą jest stworzenie formuł kosmetycznych, które ulepszą produkty Oriflame lub będą inspiracją do stworzenia nowych serii. Jednak najważniejszą ich rolą jest stworzenie produktów, które pokochasz. Oriflame oferuje produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na kosmetyki oraz perfumy. Oriflame prowadzi również własną stronę internetową www.pl.oriflame.com.

Katalogi promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Oriflame, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.