Aktualne gazetki promocyjne i oferty Oriflame

O społeczności Oriflame

Szwedzki holding kosmetyczny zajmujący się produkcją i dystrybucją kosmetyków w systemie sprzedaży bezpośredniej przy wykorzystaniu marketingu wielopoziomowego. Oriflame działa w Polsce od 1991 roku. Działając w systemie MLM, Oriflame nie posiada sieci sklepów ani struktur dostawy do innych przedsiębiorstw. Kosmetyki Oriflame są dostępne za pośrednictwem Konsultantów, czyli osób związanych z przedsiębiorstwem poprzez członkostwo w Klubie Oriflame i działających w systemie prowizyjnym. W Oriflame można nabyć kosmetyki i perfumy w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach akcji promocyjnych Oriflame informuje w nowej gazetce (także online), zawierającej ofertę bieżących rabatów.

Dlaczego kupować w sieci Oriflame?

Oriflame posiada ponad 40-letnie doświadczenie, zatrudnia ponad 100 naukowców oraz dysponuje własnym Centrum Badań i Rozwoju. W Oriflame nieustannie szuka się lepszych rozwiązań oraz technologii, aby dostarczać Ci coraz lepszych, innowacyjnych produktów, spełniających wszystkie potrzeby naszych klientów. Życie produktów Oriflame zaczyna się w Instytucie Badań Skóry, gdzie korzysta się z najwyższej jakości unikalnych patentów i technologii, które dają przewagę nad konkurentami. Następnie wspomniane technologie są przekazywane do Centrum Rozwoju Produktu w Dublinie (Irlandia), jego zadaniem jest stworzenie formuł kosmetycznych, które ulepszą produkty Oriflame lub staną się inspiracją do tworzenia nowych serii. Jednak najważniejszą ich rolą jest stworzenie produktów, które pokochasz. Oriflame oferuje produkty najwyższej jakości za świetne i kusząco niskie ceny. Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów? Dołącz do nas. Przygotowujemy specjalne promocje dla konsultantek. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na kosmetyki oraz perfumy. Najnowsza gazetka promocyjna może stanowić nieocenione źródło informacji, w którym znajdziesz świetne promocje na zestawy Oriflame lub tusze do rzęs. Pamiętaj, każda ulotka wyprzedażowa zawiera oferty specjalne. Podczas Black Friday możesz nie tylko upolować dla siebie perfumy damskie, ale również znaleźć dla swojego mężczyzny perfumy męskie w atrakcyjnych cenach. Co powiesz na markę Giordani Gold? Nie zapominaj, że sieć Oriflame prowadzi również własną stronę internetową https://pl.oriflame.com, na której jest dostępny katalog online.

Aktualne katalogi wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Oriflame, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

 

 

Na tej stronie znajdziesz 2 ulotek sklepu Oriflame, które obowiązują do 24.2.2020. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Drogerie i perfumerie, głównie: balsam, the one, maska, woda toaletowa, serum, giordani gold, body, maseczka, nov age, spray, które możesz kupić w 0 sklepach w - itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 127 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Oriflame, jeśli chcesz się zapoznać z 36 gazetkami, których oferta już wygasła.

Oriflame - lokalizacje