Orsay - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o Orsay, włącznie z lokalizacjami poszczególnych sklepów Orsay i najbardziej popularnymi godzinami otwarcia sklepów Orsay. Na portalu Twoja Gazetka uzyskasz wszystkie niezbędne informacje jak: adresy sklepów i godziny otwarcia ulubionych sieci, włącznie z siecią Orsay.


Gazetki Orsay

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

Orsay - stylowe ubrania i dodatki dla młodych kobiet

Orsay jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych, działających w Polsce sieciówek odzieżowych. Warto jednak wiedzieć, że w ubraniach tej niemieckiej marki gustują młode damy w wielu innych krajach. Trudno się temu dziwić, skoro ciągle kusi klientki ciekawymi nowościami. Mamy tu szykowne bluzki i wygodne, szerokie swetry, sukienki odpowiednie na wesele i komfortowe spodnie na uczelnię, spacer czy do pracy.
Popularność sieć zyskała stosunkowo szybko po otwarciu pierwszych sklepów. Miało to miejsce w roku 1975, a działalność rozpoczęto od 25 placówek, zatrudniających łącznie 220 pracowników. Po 10 latach liczba sklepów wynosiła już 58, a po 20 aż 193. Dziś Orsay jest pracodawcą dla kilku tysięcy ludzi i ma ponad 600 sklepów w różnych państwach. W Polsce ubrania i dodatki odzieżówki bardzo szybko zyskały rzeszę fanek. Pierwszy sklep otwarto w 1997 roku w Czeladzi, co okazało się na tyle dużym sukcesem, że wkrótce powstały kolejne. Dziś na charakterystyczny, różowy szyld Orsay można trafić w kilkudziesięciu miastach.


Co wyróżnia sklep Orsay na tle innych sieciówek?

Z pewnością niejedna młoda kobieta, której potrzebna jest nowa sukienka albo chce zobaczyć, jakie płaszcze są najmodniejsze w obecnym sezonie, jako pierwszy kierunek obierze właśnie sklep Orsay. Salony zwykle nie są zbyt duże, co ma swoje zalety, gdyż łatwiej jest szybko znaleźć bluzki damskie, kurtki czy torebki. Projektanci związani z marką śledzą bieżące trendy, ale jednocześnie nawiązują do klasyki. Proponowane przez nich rzeczy są raczej spokojne i ponadczasowe. Jednocześnie warto wspomnieć, że kolekcje wcale nie są ubogie, gdyż bluzki, spódnice, szorty i dodatki można znaleźć w różnych wariantach i skomponować z nich wiele eleganckich, ale zarazem casualowych stylizacji. Marka posiada dosyć bogatą ofertę biżuterii w przystępnych cenach, proponuje także klientkom apaszki, paski i nakrycia głowy, które stanowią uzupełnienie stroju na różne okoliczności - do pracy, na uczelnię albo imprezę.

Dla większej wygody - zakupy online

Na stronie https://www.orsay.com/pl-pl/ można nie tylko zapoznać się z najnowszą kolekcja marki, ale również sprawdzić, gdzie znajdują się salony sieciówki lub zrobić szybkie zakupy bez wychodzenia z domu. Warto śledzić, czy na stronie pojawia się ciekawa wyprzedaż lub wykorzystać kod rabatowy, co jakiś czas przyznawany klubowiczkom. Zwroty są możliwe różnymi drogami i można zrobić to zarówno odsyłając zamówiony produkt, jak i stacjonarnie.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - odzież