Ramka Pepco - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na ramka sklepy Pepco oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Pepco na ramka i oszczędzaj pieniądze.

 
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak ramka z sieci Pepco. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak ramka oferowane przez Pepco, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak ramka oferowane przez Pepco, ale również ramka dostępne w innych sieciach jak: Kik, Leroy Merlin, OBI, Mrówka, JYSK. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: rzeżucha, różdżki, Radeberger, roślinny gyros, rękawnik do prasowania, revitalon, Rossijskoje Igristoje, Rougette, ryż azjatycki, rolka czyszcząca. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O SPOŁECZNOŚCI PEPCO

Firma Pepco to polski dyskont odzieżowo-przemysłowy, który otworzył swój pierwszy sklep w 2004 roku w Poznaniu. Obecnie posiada 890 placówek w całym kraju i ciągle otwiera kolejne punkty sprzedaży w wielu krajach europejskich (aktualnie w sumie 1 600 sklepów). Sklepy Pepco odwiedza co miesiąc prawie 15 milionów klientów. Przyciąga ich głównie asortyment odzieżowy przygotowany z myślą o każdej grupie wiekowej, jak również artykuły i akcesoria do wystroju wnętrz. Firma Pepco stara się działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, skupiając się przede wszystkim na ludziach, procesach oraz oferowanym asortymencie. Głównym celem sieci Pepco, które wyraża ich główne hasło reklamowe „Więcej za mniej… Codziennie!” jest oferować wysokiej jakości produkty codziennego użytku w niezwykle niskich cenach.

Sieć Pepco aktywnie wspiera różne inicjatywy proekologiczne, np. nowootwarte placówki są wyposażone wyłącznie w oświetlenie LED, każdy sklep posiada punkt zbierania zużytych baterii, segreguje odpady a materiał, z którego wykonano reklamówki dostępne w sklepach, pochodzi z recyklingu. Pepco pamięta również o projektach prospołecznych, wspierając zarówno własne projekty pomocowe na rzecz dzieci, jak i działania takich organizacji jak: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci czy SOS Wioski Dziecięce.

Niezwykłe osiągnięcia firmy Pepco są regularnie nagradzane m.in. Gepardy Biznesu (2015) za szybki rozwój firmy, Super Marka (2018) dla najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej rozwijających się firm jak i wyróżnienie Gwiazda Jakości Obsługi (2019) za osiągnięcia w sferze obsługi klienta.

Pepco stawia również na rozwiązania technologiczne, w ostatnim czasie udostępniło własną aplikację mobilną, za pomocą której można śledzić bieżące promocje oraz lokalizować sklepy sieci; wprowadziło możliwość zakupu elektronicznych kart podarunkowych oraz doładowania telefonów komórkowych.

Najnowsza gazetka (także online) to niezastąpione źródło informacji o okresowych akcjach promocyjnych, zawierająca ofertę aktualnych rabatów.

Ramka - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy