Rossmann - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Rossmann

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Rossmann

Rossmann, jedna z największych niemieckich sieci drogeryjnych w Europie, działa w Polsce od 1993 roku i obecnie obsługuje ponad 1 230 sklepów. Za wdrożenie nowoczesnego rozwiązania e-commerce dla klientów Rossmann otrzymał tytuł Digital Leader of the Year 2016. System stworzony przez Centrum Informatyczne Rossmanna łączy światy online i offline. Rossmann oferuje 30 marek i ponad 2 000 produktów objętych własnymi szyldami. Jest w czym wybierać, oferta jest bardzo dynamiczna, co chwilę pojawiają się ciekawe nowości. O produktach pojawiających się w ramach cotygodniowych akcji Rossmann informuje w gazetce (także online) zawierającej ofertę na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w sklepach Rossmann?

Rossmann to nie tylko zakupy stacjonarne, ale także e-drogeria, w której w wygodny sposób zrobisz zakupy i odbierzesz je w wybranym przez siebie sklepie. Duży udział marek własnych powoduje, ze możesz kupić kosmetyki i środki higieniczne doskonałej jakości w kusząco niskich cenach. Świetnym rozwiązaniem jest aplikacja Rossmann, dzięki której możesz korzystać z programu Klub Rossmann i Rossnę. Czytaj nowe gazetki i sprawdzaj promocje, wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na: żywność (w tym bio i eko), kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego oraz środki higieny. Aktualna gazetka promocyjna podpowie, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy w nadchodzącym czasie np. Black Friday lub na Walentynki, kiedy to oferujemy przeceny na takie artykuły jak m.in. zestawy kosmetyków, perfumy męskie lub torebki. Pomagaj wraz z siecią Rossmann i bierz udział w akcjach typu „kup i podaruj misia”. Rossmann prowadzi również własną stronę internetową (https://www.rossmann.pl).

Jedynie w Rossmann możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Rossmann

Rossmann posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w całej Polsce. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 8:30 do 19:30 (choć zdarzają się placówki otwarte do 21:00), a w soboty od 8:30- 16:00. Gazetka promocyjna wychodzi w każdą środę i jest ważna do czwartku. Przejrzyj ulotki Rossmann, w których znajdziesz informacje o interesujących wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - drogerie i perfumerie