Gazetki i informacje o sprzedawcy Rossmann

Rossmann - lokalizacje

O społeczności Rossmann

Niemiecka, jedna z największych, sieć drogeryjna w Europie, Rossmann s działa w Polsce od 1993 roku i obecnie obsługuje ponad 1230 sklepów. Za wdrożenie nowoczesnego rozwiązania e-commerce dla klientów Rossmann otrzymał tytuł Digital Leader of the Year 2016. System stworzony przez Centrum Informatyczne Rossmanna łączy świat on-line z off-line.  Rossmann oferuje 30 marek i ponad 2000 produktów objętych własnymi szyldami. Jest w czym wybierać, oferta jest bardzo dynamiczna, co chwilę pojawiają się ciekawe nowości. O produktach pojawiających się w ramach cotygodniowych akcji Rossmann z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Rossmannie?

Rossmann to nie tylko zakupy stacjonarne, ale także e-drogeria, w której w wygodny sposób zrobisz zakupy i odbierzesz je w wybranym przez siebie sklepie. Duży udział marek własnych powoduje, ze możesz kupić kosmetyki i środki higieniczne doskonałej jakości w kusząco niskich cenach. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, w tym bio i eko,  kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego oraz higieny. Rossmann prowadzi również własną stronę internetową www.rossmann.pl.

Jedynie w Rossmann możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Alterra (doskonałej jakości produkty do pielęgnacji włosów)
  • Isana (kosmetyki do kąpieli, a także pod prysznic. Słyną ze swojej jakości i doskonałej ceny)
  • Babydream fur Mama (linia dla mam, ale nie tylko. Doskonale odżywia skórę i pozostawia miły zapach).
  • Tami Natural Care (linia produktów dla niemowląt)

Lokalizacje i godziny otwarcia Rossmann

Rossmann posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w całej Polsce. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 8:30 do 19:30 (choć zdarzają się placówki otwarte do 21:00) , a w  soboty od 8:30- 16:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdą środę i są ważne do czwartku. Przejrzyj ulotki akcji Rossmann, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.