Gazetka Rossmann - 16.11.2022 - 30.11.2022 - strona 5 - GAZETKA NIEAKTUALNA *

5 / 26

Gazetka Rossmann - 16.11.2022 - 30.11.2022 - Produkty w akcji - Disney, kalendarz adwentowy, Psi Patrol. Strona 5.
5 / 26

Przejrzyj gazetkę Rossmann, która jest aktualna od 16.11.2022 do 30.11.2022, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 25 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Drogerie i perfumerie. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Rossmann, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 25. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Rossmann, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Rossmann

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

Produkt Opis
Cena
Disney, kalendarz adwentowy
Kalendarz adwentowy disney princess - Co w środku? Wszystko, czego potrzebuje mała artystka! Kredki, mazaki, mini notes, brokaty, naklejki do pokolorowania i mały bonus, czyli zawieszka na drzwi. A to nie wszystko, bo okienka kryją w sobie wiele więcej. Każda mała właścicielka tego kalendarza ma szansę dołączyć do grona disneyowskich księżniczek.  
29,99 zł
kalendarz adwentowy, Psi Patrol
Psi Patrol, kalendarz adwentowy - Co w środku? Akcesoria i zabawki, które przeniosą każdego malucha w świat ukochanej bajki. W okienkach kryją się figurki ulubionych bohaterów, odznaki, breloki, naklejki i coś, dzięki czemu może powstać niejeden zimowy pejzaż lub list do Świętego Mikołaja.  
49,99 zł
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
adwentowe E ŚWIĘTA KSIĘŻNICZKOW Kalendarz adwentowy disney princess 31,99 ? Co w środku Wszystko, czego potrzebuje mała artystka! Kredki, mazaki, mini notes, brokaty, naklejki do pokolorowania i mały bonus, czyli zawieszka na drzwi. A to nie wszystko, bo okienka kryją w sobie wiele więcej. Każda mała właścicielka tego kalendarza ma szansę dołączyć do grona disneyowskich księżniczek. dla kogo? Dla fanek bajkowego świata. 2999 1 szt. = 29,99 zł PRZYGODA LEM Z PSIM PATRO ? Co w środku Akcesoria i zabawki, które przeniosą każdego malucha w świat ukochanej bajki. W okienkach kryją się figurki ulubionych bohaterów, odznaki, breloki, naklejki i coś, dzięki czemu może powstać niejeden zimowy pejzaż lub list do Świętego Mikołaja. dla kogo? Dla miłośników Psiego Patrolu. Psi Pat rol, kalendarz adwentowy 64,99 Promocja trwa 16.11–30.11.2022 lub do wyczerpania zapasów 4999 1 szt. = 49,99 zł

Inne gazetki Rossmann

Najnowsze gazetki