Gazetka Rossmann - 16.11.2022 - 30.11.2022 - strona 8 *

8 / 26

Gazetka Rossmann - 16.11.2022 - 30.11.2022 - Produkty w akcji - E. Wedel, kalendarz adwentowy. Strona 8.
8 / 26

Przejrzyj gazetkę Rossmann, która jest aktualna od 16.11.2022 do 30.11.2022, żeby sprawdzić najnowsze oferty. Na stronie 25 aktualnej gazetki, znajdziejsz najlepsze produkty z kategorii Drogerie i perfumerie. Katalog Rossmann oferuje zniżki na ponad 284 produktów, dzięki czemu masz pewność, że skorzystać z najlepszych ofert na produkty, które kupujesz! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podczas kolejnych zakupów w Rossmann, nie zapomnij przejrzeć cały katalog od strony numer 1 do strony 25. Na aktualnej stronie znajdziesz promocje na kalendarz adwentowy, E. Wedel. Pamiętaj, w tej gazetce z Rossmann znajduje się wiele innych zniżek na takie produkty jak kalendarz adwentowy, Harry Potter, kalendarz adwentowy. Jeśli chcesz kupować z głową i zaoszczędzić podczas kolejnych zakupów w sklepach Rossmann, nie przegap najnowszego katalogu pełnego niesamowitych cen i świetnych okazji. Odwiedzaj codziennie portal Twoja Gazetka, żeby się upewnić, że nie przegapisz żadnych świetnych promocji oferowanych przez Twoich ulubionych sprzedawców.

* Obowiązuje we wszystkich sklepach Rossmann

Zobacz więcej

Produkty w tej gazetce

Produkt Opis
Cena
E. Wedel, kalendarz adwentowy
Wedel Kalendarz adwentowy Czekoladowy Domek - Co w środku? Co w Za oknami i drzwiami kryje się maaasa słodyczy! Oczywiście tej czekoladowej. Niech otwieranie tego kalendarza będzie Twoim grudniowym rytuałem - tylko Ty i Twoja czekoladka z wedlowskiego domku. Może w nim nie zamieszkasz, ale na pewno on zamieszka w Twoim sercu!  
24,99 zł
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy puzzle z herbatami - Co w środku? 25 aromatycznych saszetek z herbatą w formie piramidek, idealnych na zimowe wieczory lub poranki. Imbir, cynamon, pomarańcza, jabłko... Brzmi pysznie! Dodatkowo, kostki kalendarza można układać jak puzzle i tworzyć różne obrazki. Idealne zajęcie, kiedy będziesz czekać, aż woda się zagotuje.  
49,99 zł
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kalendarze EN GRUDZIEŃ PEŁ HWIL CH C CZEKOLADOWY ? Co w środku Wedel, Kalendarz Czekoladowy Domek 37,99 2499 1 szt. = 24,99 zł UKŁADANKA ŚWIĄTECZNA kalendarz adwentowy puzzle z herbatami 69,99 4999 1 szt. = 49,99 zł Promocja trwa 16.11–30.11.2022 lub do wyczerpania zapasów Za oknami i drzwiami kryje się maaasa słodyczy! Oczywiście tej czekoladowej. Niech otwieranie tego kalendarza będzie Twoim grudniowym rytuałem - tylko Ty i Twoja czekoladka z wedlowskiego domku. Może w nim nie zamieszkasz, ale na pewno on zamieszka w Twoim sercu! dla kogo? Dla absolutnie wszystkich. ? Co w środku 25 aromatycznych saszetek z herbatą w formie piramidek, idealnych na zimowe wieczory lub poranki. Imbir, cynamon, pomarańcza, jabłko... Brzmi pysznie! Dodatkowo, kostki kalendarza można układać jak puzzle i tworzyć różne obrazki. Idealne zajęcie, kiedy będziesz czekać, aż woda się zagotuje. dla kogo? Dla miłośników herbat i... puzzli!

Inne gazetki Rossmann

Najnowsze gazetki