RTV Euro AGD - sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o RTV Euro AGD, włącznie z lokalizacjami poszczególnych sklepów RTV Euro AGD i najbardziej popularnymi godzinami otwarcia sklepów RTV Euro AGD. Na portalu Twoja Gazetka uzyskasz wszystkie niezbędne informacje jak: adresy sklepów i godziny otwarcia ulubionych sieci, włącznie z siecią RTV Euro AGD.


Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI RTV EURO AGD

Firma RTV Euro AGD powstała w Polsce w 1990 roku i była pierwszą tego typu firmą w sektorze sprzedaży detalicznej sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego. Obecnie posiada ponad 270 sklepów w prawie 180 miejscowościach.

RTV Euro AGD stała się jednym z liderów w swoim sektorze. Firma oferuje sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego, komputerowego, fotograficznego, audio-wideo oraz dużego i drobnego sprzętu AGD.

Sklepy stacjonarne RTV Euro AGD znajdują się głównie na terenie galerii handlowych.

Działalność sieci RTV Euro AGD była wielokrotnie nagradzana. Firma otrzymała m.in. takie wyróżnienia jak Solidny Pracodawca Roku (2016) czy też Gwiazda Jakości Obsługi (2017).

Firma RTV Euro AGD regularnie wprowadza kolejne innowacje technologiczne, mające na celu jak najbardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów. Należą do nich m.in. wsparcie w systemie wideo chat dla osób posługujących się językiem migowym, usługa Klikaj i Odbieraj, w ramach której można zarezerwować produkt przez Internet i za godzinę odebrać go w wybranym sklepie.

Aktualna oferta rabatowa znajduje się w gazetce RTV Euro AGD (dostępnej również online).

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH RTV EURO AGD?

Firma RTV Euro AGD pamięta również o tych klientach, którzy wolą robić zakupy przez Internet. Z myślą o nich stworzyła stronę internetową (https://www.euro.com.pl/), która wkrótce stała się jednym z największych sklepów internetowych na polskim rynku RTV AGD.

Dzięki niej nasi klienci mogą kupować 24/7 na raty online! Pamiętaj, że internetowe ceny obowiązują również w przypadku zakupów przez telefon!

Firma RTV Euro AGD oferuje swoim klientom kompleksowe usługi. Istnieje możliwość darmowego transportu, przedłużenia gwarancji do 5 lat jak również podłączenia zakupionego u nas sprzętu. Sieć proponuje również przystępne programy spłat ratalnych m.in. ofertę rat lekkich jak piórko czyli do 50 rat 0%.

Oferta RTV Euro AGD to prawie wyłącznie promocje! Czekają na Ciebie m.in. Szalone Okazje, Błyskawiczne Wyprzedaże czy Hot Deal – codziennie inny produkt w fantastycznej cenie. Może dziś kupisz ekspres do kawy, jutro telewizory dla dziadków, a pojutrze laptop do pracy? Dla klientów, którzy chodzą późno spać, przygotowaliśmy tzw. gazetkę północną (online), w której znajduje się atrakcyjna cenowo oferta produktów dostępna wyłącznie w ramach nocnej promocji (ceny obowiązują do godz. 9:00 dnia następnego).

W sklepach RTV Euro AGD można kupić produkty zarówno polskich jak i światowych marek:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW RTV EURO AGD

Dzięki rozbudowanej sieci sklepów placówki RTV Euro AGD można znaleźć praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji: Częstochowa, Gniezno, Jastrzębie, Jarosław, Mielec czy Sosnowiec.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00 a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień.

Przeglądaj ulotki RTV Euro AGD, z których dowiesz się o interesujących wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - rtv i agd