Sałatka sledziowa - promocja, cena

Aktualne gazetki

Selgros

Gazetka Selgros - 19.3.2020 - 31.3.2020 - Produkty w akcji - ryba, sałatka, sałatka sledziowa, szpinak, filety sledziowe, matjas, truskawki, zapiekanka.

Oferta ważna

19.3. - 31.3.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Selgros

Polomarket

Gazetka Polomarket - 16.3.2020 - 11.4.2020 - Produkty w akcji - sałatka, sałatka sledziowa, filety sledziowe, pomidor, matjas, miód, sledź.

Oferta ważna

16.3. - 11.4.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Polomarket

Lidl

Gazetka Lidl - 30.3.2020 - 1.4.2020 - Produkty w akcji - sałatka, sałatka sledziowa, filety sledziowe, filety z mintaja, mintaj.

Oferta ważna

30.3. - 1.4.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl
Interesuje Cię promocyjna cena na taki produkt jak sałatka sledziowa? To pewnie często się zastanawiasz, jak zaoszczędzić pieniądze podczas zakupu takich artykułów jak sałatka sledziowa. Na Twoja Gazetka wiemy wszystko o aktualnych promocjach na takie towary jak sałatka sledziowa oraz podpowiemy, gdzie można kupić taki produkt jak sałatka sledziowa w najniższej cenie. Ponadto natychmiast poinformujemy Cię o zniżkach na takie artykuły jak sałatka sledziowa. Na tej stronie możesz przeglądać wszystkie gazetki oferujące najlepsze ceny na takie produkty jak sałatka sledziowa. Jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze, po prostu kliknij na dowolną ulotkę i sprawdź aktualne ceny u swojego ulubionego detalisty Selgros, Polomarket. Aby ułatwić Ci wyszukiwanie najkorzystniejszych zniżek, wprowadziliśmy opcję, dzięki której możesz filtrować promocje wybranego detalisty. Wybierz Lidl, Polomarket lub Selgros, a pojawią się tylko gazetki wybranego detalisty. Nie zapomnij, że na Twoja Gazetka możesz również sprawdzić promocje na inne produkty. Przeglądaj aktualne oferty i szukaj rabatów na swoje ulubione artykuły takie jak: słoiki, słuchawki, słuchawki nagłowne, słuchawki sortowe, słupek.


podobne produkty