Ser ALDI - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na ser sklepy ALDI oraz promocje aktualne od 18.10.2021. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci ALDI na ser i oszczędzaj pieniądze.

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
ALDI
SIERPC Ser Markiz Opak. - 450 g (1 kg = 26,64)  
18.10 - 23.10.2021
11,99 zł
 
ALDI
Ser Złoty Mazur Opak. 700 g (1 kg = 17,13) ser twardy, dojrzewający, typu holenderskiego, o łagodnym, lekko wytrawnym smaku; w kawałku -  
18.10 - 23.10.2021
11,99 zł
 
Aktualne gazetki
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
ALDI
Ser na grilla Opak. 100 g - SIRTAKIS ser w marynacie ziołowej na grilla lub na patelnię   GAZETKA NIEAKTUALNA
12.07 - 17.07.2021
4,59 zł
 
ALDI
Islos ser sałatkowy Opak. 180 g - (100 g = 2,22) ser sałatkowy z mleka krowiego; do wyboru: naturalny lub z ziołami   GAZETKA NIEAKTUALNA
12.07 - 17.07.2021
3,99 zł
 
ALDI
Ser pleśniowy Opak. 150 g - HOFBURGER (100 g = 2,86) ser miękki; do wyboru: z czerwoną pleśnią, z czosnkiem, z niebieską pleśnią, z peperoni, z pieprzem   GAZETKA NIEAKTUALNA
12.07 - 17.07.2021
4,29 zł
 
ALDI
Ser żółty Opak. 400 g - HOFBURGER (1 kg = 14,98)   GAZETKA NIEAKTUALNA
22.07 - 24.07.2021
5,99 zł
 
ALDI
Ser żółty Opak. 400 g - (1 kg = 14,98) w plastrach; do wyboru: edamski, tylżycki lub maślany   GAZETKA NIEAKTUALNA
22.07 - 24.07.2021
5,99 zł
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak ser z sieci ALDI. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak ser oferowane przez ALDI, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak ser oferowane przez ALDI, ale również ser dostępne w innych sieciach jak: Biedronka, Kaufland, Topaz, Selgros, abc. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: Soki, napoje owocowe, lemoniady, energy drinks, Swords & Souls: Neverseen, Scrabble, śledziowe słoiczki, szal koło, Świeże soki i smoothie, spatułka do maseczek, System Shock, smażony ser, siat do prania. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O SPOŁECZNOŚCI ALDI

Sklepy Aldi stanowią część grupy Aldi Nord, lidera wśród niemieckich dyskontów. Początki firmy sięgają 1914 roku i małego sklepu spożywczego w niemieckim Essen. Teraz Grupa Aldi Nord działa w dziewięciu krajach europejskich, zatrudniając ok. 60 000 pracowników. W Polsce sieć Aldi rozpoczęła działalność w 2008 roku, obecnie posiada ponad 120 placówek.

Hasło „Wysoka jakość w dobrej cenie” prezentuje misję marki, której celem jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości produktów w jak najniższej cenie. Znaczną część asortymentu Aldi stanowią marki własne, które starają się kompleksowo zaspokoić wszystkie potrzeby klientów. Nie ustępują one jakością oferowanych artykułów producentów światowych, ponieważ regularnie przechodzą niezwykle rygorystyczne kontrole w niezależnych ośrodkach badawczych.

W sklepach Aldi dostępna jest nie tylko oferta spożywcza ale również non food m.in. urządzenia elektroniczne, odzież, chemia gospodarcza jak i akcesoria do kuchni i łazienki.

W wyborze dostawców kluczową rolę odgrywa lokalność, stąd w sklepach Aldi znajdziesz wiele produktów od regionalnych producentów. Firma Aldi stawia na zrównoważony rozwój, co przejawia się na wielu poziomach: od współpracy z lokalnymi wytwórcami, wyboru wyłącznie certyfikowanego asortymentu (QS, TÜV, FairTrade, MSC, ASC) przez przystąpienie do Sojusz na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Przemysłu Tekstylnego (poprawa warunków pracy sektora tekstylnego) po próby ograniczenia emisji gazów cieplarnianych w ramach swojej działalności.

Firma Aldi co rusz zdobywa kolejne wyróżnienia za osiągnięcia w wielu różnych dziedzinach swojej działalności. W 2017 roku Aldi zostało okrzyknięte „najpopularniejszym supermarketem” wśród młodzieży w Niemczech w rankingu YoungBrandsAwards jak również otrzymało złoty medal w kategorii „dyskont” przyznawany przedsiębiorstwom przyjaznym dla rodziny.

Sieć Aldi dotrzymuje kroku najnowszym technologiom, oprócz prężnie rozwijającej się strony internetowej, firma udostępniła aplikację mobilną Aldi, dzięki której dowiesz się, gdzie w pobliżu znajduje się sklep Aldi oraz sprawdzisz aktualne oferty specjalne.

Aktualna gazetka (również online) to nieocenione źródło informacji o produktach pojawiających się w promocji oraz nowych, tematycznych rabatach.

Ser - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy