Ser Lewiatan - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na ser sklepy Lewiatan oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Lewiatan na ser i oszczędzaj pieniądze.

 
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
Lewiatan
Ser żółty Sokół Mlekovita - 1 kg 17,99 zł/1 kg   GAZETKA NIEAKTUALNA
29.07 - 4.08.2021

*

17,99 zł
 
Lewiatan
Ser żółty Sokół Mlekovita - 1 kg 17,99 zł/1 kg   GAZETKA NIEAKTUALNA
29.07 - 4.08.2021

*

17,99 zł
 
Lewiatan
Ser żółty SM RYKI - Edam Exclusive, Gouda, Maasdam 135 g 25,85 zł/1 kg   GAZETKA NIEAKTUALNA
29.07 - 4.08.2021

*

3,49 zł
 
Lewiatan
Ser topiony w plastrach Lactima - wybrane rodzaje 130 g 19,92 zł/1 kg   GAZETKA NIEAKTUALNA
29.07 - 4.08.2021

*

2,59 zł
 
Lewiatan
Ser Rajski typu szwajcarskiego OSM Włoszczowa 1 kg -   GAZETKA NIEAKTUALNA
12.08 - 18.08.2021

*

18,99 zł
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak ser z sieci Lewiatan. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak ser oferowane przez Lewiatan, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak ser oferowane przez Lewiatan, ale również ser dostępne w innych sieciach jak: Biedronka, Kaufland, Topaz, Selgros, abc. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: Soki, napoje owocowe, lemoniady, energy drinks, Swords & Souls: Neverseen, Scrabble, śledziowe słoiczki, szal koło, Świeże soki i smoothie, spatułka do maseczek, System Shock, smażony ser, siat do prania. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O społeczności Lewiatan

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsoliduje obecnie ponad 3 200 rzetelnych i solidnych placówek handlowych. Ich celem jest zaoferowanie kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Marka Polska Sieć Handlowa Lewiatan oraz Spółka Lewiatan Holding S.A. były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez media i inne podmioty za swoją działalność biznesową oraz charytatywną. Marka ta wielokrotnie znajdowała się w gronie podmiotów nazywanych Gazelami Biznesu, czyli firm osiągających dobre wyniki finansowe oraz mogących się pochwalić zrównoważoną dynamiką wzrostu. Wśród innych wyróżnień znajdują się również: Hermes Handlu, przyznawany przez redakcję miesięcznika Poradnik Handlowca, Korona Handlu, przyznawana przez redakcję dwutygodnika Handel, oraz Złoty Orzech, przyznawany przez redakcję Wiadomości Handlowych. Specjalnością Lewiatana są cotygodniowe promocje i akcje, dzięki którym można delektować się specjałami w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji zniżkowych Lewiatan informuje w gazetce (także online), zawierającej ofertę na bieżący tydzień promocji.

Ser - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy