Smyk - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Smyk

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

Smyk - wszystko dla dzieci

Kolorowe logo sieci sklepów Smyk z pewnością rozpoznaje każdy bywalec galerii handlowych, bez względu na to, czy posiada dzieci, czy nie. Popularna sieciówka ma już dosyć długą historię, bo powstała w roku 1952 jako Centralny Dom Towarowy w Warszawie, należący do Domów Handlowych "Centrum". Od roku 2000 powołano samodzielne przedsiębiorstwo Smyk sp. z o.o. (dziś Smyk S.A.). W tamtym okresie sieć została wyłączona z Domów Towarowych Centrum. Rozpoczęto wówczas intensywny rozwój i otwarcie 35 sklepów we wszystkich większych miastach kraju. Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin, Kraków - to tylko przykłady miast, w których znajdują się punkty sprzedażowe. Niewątpliwy sukces, jaki odniosła sieć, skłonił jej właścicieli do ekspansji międzynarodowej. Pierwszy sklep poza granicami Polski powstał w Berlinie, na terenie centrum handlowego o nazwie „Das Schloss". W tym samym roku sklep Smyk otwarto również w Kijowie.

Od zabawek po ubranka - co oferuje sklep Smyk?

Oferta sklepu Smyk przede wszystkim obejmuje zabawki, akcesoria i ubranka dla dzieci do lat 14. Mamy tu właściwie wszystko, czego potrzebuje rosnący maluch do zabawy i rekreacji. Książeczki dla dzieci, rowerki, piłki, hulajnogi, lalki, samochodziki, klocki, zabawki edukacyjne. Oczywiście w sklepach Smyk można zaopatrzyć maluszka w garderobę na cztery pory roku. Od letnich szortów, poprzez sukienki, sweterki, kurtki, aż po buty, czapki, skarpetki, rękawiczki i inne dodatki. Dla maluszków dostępne są tu także wózki, nosidełka, foteliki samochodowe, tekstylia i akcesoria do urządzenia dziecięcego pokoiku. Poprzez stronę https://www.smyk.com (w adresie nie ma końcówki "pl"), można również sprawdzić, co oferuje outlet, w którym produkty dostępne są w niższych cenach.

Smyk - oferta dla kobiet ciężarnych

Część produktów z oferty Smyk jest przeznaczona także dla kobiet ciężarnych i karmiących. W Smyku kupisz na przykład biustonosz albo pas ciążowy, poduszki do karmienia piersią, torby, które pomieszczą wszystkie akcesoria, jakich potrzebuje na co dzień maluszek, a także kosmetyki, które pomogą młodej mamie o siebie zadbać.
To dalej nie wszystko, bo w Smyku wprowadzono również ofertę akcesoriów i sprzętów do domu i ogrodu. Można więc tutaj znaleźć dobry ekspres do kawy, garnki, sprzęt AGD czy środki czystości. Choć więc marka wciąż kojarzy się z asortymentem dla najmłodszych, obecnie oferta jest o wiele szersza.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - dzieci