Smyk - gazetki i najnowsze promocje


Szukasz w Internecie gazetek Smyk, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci Smyk, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach Smyk i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach Smyk, jesteś w odpowiednim miejscu.

Aktualne gazetki

Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Gazetka Smyk
Gazetka Smyk - 29.11.2022 - 11.12.2022.
29.11 - 11.12.2022
Obowiązuje we wszystkich sklepach Smyk
Gazetka Smyk
Gazetka Smyk - 29.11.2022 - 11.12.2022.
29.11 - 11.12.2022
Obowiązuje we wszystkich sklepach Smyk
 

Smyk - nie tylko dla najmłodszych
Chociaż sieć sklepów Smyk kojarzy się głównie z zabawkami dla dzieci, w praktyce ma do zaoferowania znacznie więcej, niż klocki LEGO albo lalki (na przykład z zabawnej serii LOL Surprise). Przede wszystkim Smyk posiada w asortymencie odzież: kurtki, bluzy, spodnie, buty i akcesoria, plecaki do szkoły i na wycieczki, eleganckie stroje dla chłopców i sukienki na różne okoliczności dla dziewczynek. Jeśli więc Twoja ukochana pociecha: Julka, Zosia, Antoś, Franek albo Damian zaczyna wyrastać już ze swojej garderoby, możesz ją odświeżyć w jednym sklepie, którego oferta jest na bieżąco aktualizowana. Oczywiście przy okazji możecie wybrać nowe zabawki, w końcu ich nigdy za wiele... Warto pamiętać, że Smyk to także spory wybór produktów dla osób dorosłych. Bo przecież zapracowana mama też może pozwolić sobie na perfumy albo dobry kosmetyk. Tym bardziej, kiedy trafi się kod rabatowy lub ciekawa promocja.

Smyk - jak kupować taniej?
Gazetka Smyka, która zawiera informacje o aktualnych ofertach, cenach oraz obniżkach, dostępna jest na stronie https://www.smyk.com. Aby jednak skorzystać ze wszystkich możliwości kupowania taniej, najlepiej jest przystąpić do lojalnościowego programu "Smyk & spółka". Rejestracja jest możliwa w sklepie lub poprzez witrynę internetową. Posiadając kartę członkowską programu wystarczy kupować w sklepach Smyk, zbierać wirtualne puzzle, a następnie wymieniać je na bony zakupowe. Zasady są więc bardzo proste i nie trzeba nawet czekać na słynny Black Friday lub wyprzedaż sezonową, żeby upolować coś w korzystnej cenie. Oprócz tego członkowie klubu mogą liczyć na:

Warto pamiętać, że sposobem na tańsze kupowanie jest także outlet, w którym można znaleźć wiele ciekawych rzeczy w przystępnych cenach.

Produkty w Smyk gazetkach

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - dzieci