Gazetki i informacje o sprzedawcy Super-Pharm

Super-Pharm - lokalizacje

O społeczności Super-Pharm

Kanadyjska sieć sklepów łączących aptekę, drogerię i perfumerię  w jednym miejscu Super-Pharm działa w Polsce od 2001 roku i obecnie obsługuje 75 sklepów. W drogeriach Super-Pharm znaleźć można też produkty i kosmetyki niedostępne w innych sklepach i sieciach handlowych sygnowane marką LIFE, które cechuje wysoka jakość. Klienci i branża doceniają profesjonalizm Super-Pharm. Od lat firma jest laureatem nagród i wyróżnień wskazujących na najwyższy standard usług, dbałość o Klienta, wiarygodność i rzetelność biznesową, profesjonalizm a ponad wszystko jest marką cieszącą się uznaniem i sympatią wśród Klientów. W 2018 roku Super-Pharm otrzymała nagrodę Drogeria Roku 2018 za „Najlepsze połączenie zdrowia i urody”. W drogerii można nabyć kosmetyki i perfumy po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Super-Pharm z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Super-Pharm?

Super-Pharm to jedyny sklep, który oferuje tak szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Klientkom, które chcą zawsze wyglądać pięknie, w zgodzie z najnowszymi trendami, Super-Pharm oferuje szeroką gamę produktów do makijażu. Na miejscu, każda Klientka może liczyć na pomoc konsultantek ds. urody. Super-Pharm oferuje produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na kosmetyki i leki oraz perfumy. Super-Pharm prowadzi również własną stronę internetową http://www.superpharm.pl.

Super-Pharm oferuje ponad 1000 produktów sygnowanych marką sieci, podzielonych na dwie linie: LIFE oraz SUNDAY.

Pod marką LIFE znajduje się duży wybór akcesoriów : do włosów, paznokci i mycia ciała; kosmetyki do makijażu – kredki , błyszczyki , lakiery do paznokci, szeroka gama pędzelków do makijażu; specjalna linia dermokosmetyków HYDRO MILK i REVITANOL, gama produktów tekstylnych, maszynki do golenia i wiele innych.

Z kolei marka SUNDAY to produkty stworzone z myślą, by w rozsądnej cenie dostarczyć jak najlepszą jakość. Użytkowanie ich ma być w pełni komfortowe.

Lokalizacje i godziny otwarcia Super-Pharm

Super-Pharm znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Łódź, Lublin, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 10:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Super-Pharm, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.