Święta Bożego Narodzenia - gazetki i promocje

Przeglądaj na naszym portalu najnowsze promocje na Święta Bożego Narodzenia. Twoja Gazetka to miejsce, gdzie zamieszczamy informacje o najlepszych gazetkach i ofertach na produkty, które chcesz kupić na Święta Bożego Narodzenia. Prezentujemy informacje o wszystkich najnowszych promocjach oferowanych przez Twoje ulubione marki, dzięki czemu pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze podczas Święta Bożego Narodzenia. Korzystaj pełnymi garściami z Święta Bożego Narodzenia dzięki portalowi Twoja Gazetka.

Obecnie nie istnieją żadne ważne ulotki

Święta Bożego Narodzenia - Sprzedawcy

Święta Bożego Narodzenia

W tradycji chrześcijańskiej święta Bożego Narodzenia to święta upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. Pierwsze wzmianki o uroczystościach pochodzą już z IV wieku. Wiele zwyczajów, obecnie praktykowanych w Polsce, pochodzi z innych krajów. Jednym z nich jest ubieranie choinki, który jest niezwykle charakterystyczny dla świąt Bożego Narodzenia w Niemczech i wywodzi się z tradycji luterańskiej. Zgodnie z liturgią kościelną święta Bożego Narodzenia poprzedza czterotygodniowy okres adwentu (oczekiwania), który kończy się w Wigilię (24 grudnia). Wieczorem spożywany jest uroczysty posiłek, składający się tradycyjnie z 12 dań, przygotowanych ze wszystkich płodów ziemi. 25 grudnia jest Boże Narodzenie a dzień później – drugi dzień świąt obchodzony na pamiątkę pierwszego męczennika za wiarę chrześcijańską – św. Szczepana.

Nadchodzące dni to najbardziej aromatyczny okres w polskich kuchniach, w każdej z nich powstaje co roku coś dobrego na święta Bożego Narodzenia. W polskiej tradycji temat co ugotować na święta jest niezwykle ważny. Zazwyczaj podczas rodzinnych narad Polacy decydują, kto przygotuje jakie dania i potrawy na święta Bożego Narodzenia, a kto w tym roku zajmie się wypiekaniem ciast na święta. Tradycyjnie na polskim stole znajdą się śledzie przyrządzane na różne sposoby, dania z kapustą, karpie w galarecie i smażone jak również różnego rodzaju sałatki na święta. Potem nadejdzie czas na słodkości: makowce, kruche ciasteczka i serniki. W całym domu będzie panować świąteczna atmosfera za sprawą specjalnych dekoracji. Przed świętami dorośli pokazują dzieciom, jak zrobić ozdoby na święta Bożego Narodzenia, którymi potem wspólnie przystroją choinkę. Zdarza się, że niektórzy chcą spędzić święta poza domem i udają się do biur podróży w poszukiwaniu pomysłu, gdzie pojechać w tym roku na święta Bożego Narodzenia. W tym okresie jest wiele ofert na spędzenie świąt w górach. Cieszą się one niezwykłą popularnością, niezależnie od tego, jaką pogodę przewidziano na okres świąt Bożego Narodzenia.  Inni zaczynają odwiedzać sklepy, nie tylko w poszukiwaniu prezentów ale również kartek, które wysyłają najbliższym na święta Bożego Narodzenia.

 

Oferta świąteczna

Największe sieci handlowe jak Lidl, Kaufland, Auchan lub Tesco przygotowały specjalne katalogi z ofertami świątecznymi oraz wiele rabatów, dzięki którym można kupić niezwykłe prezenty na święta Bożego Narodzenia. Do najbardziej popularnych produktów należą obecnie: zabawki, sprzęt elektroniczny, perfumy i książki kucharskie (również te z przepisami na święta Bożego Narodzenia). Ale nie tylko! Ostatnio niezwykle często kupowane są również artykuły oferowane przez takie odzieżowe sieci online jak Agata, Komputronik. Przed świętami ze sklepowych półek znikają w szybkim tempie również: telefony komórkowe i sprzęt hi-fi, telewizory czy wyposażenie do kuchni. Klienci nie zapominają również o artykułach sportowych kupowanych zarówno dla młodszych i starszych członków rodziny. Prezenty dla futrzanych pupili są obecnie również niezwykle popularne. Piłeczki, drapaki i smakołyki znajdą się w tym roku pod prawie każdą choinką.

 

Zakupy na Gwiazdkę

Zakupy świąteczne są wyjątkowym okresem również dla naszych portfeli, dobrze zatem jest je wcześniej zaplanować. Klienci będą mieli możliwość zaoszczędzić, a zarazem kupić swoim najbliższym to, co im sprawi największą przyjemność. Na Twoja-gazetka znajduje się kompleksowe zestawienie najbardziej atrakcyjnych rabatów i zniżek, które w swoich katalogach i ulotkach oferują najbardziej popularne marki. Nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę, zapoznaj się z ofertą w kategorii: supermarkety, sprzęt elektryczny albo zabawki! W te święta znajdź dla swoich bliskich te najpiękniejsze prezenty!

Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia!

Najnowsze gazetki