Wgraj brakującą gazetkę

Szufelka - promocje i ceny

Szukasz promocji i ofert na szufelka? Może spędzasz zbyt dużo czasu myśląc o tym, jak zaoszczędzić pieniądze kupując takie produkty jak szufelka. Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich gazetek, oferujących świetne ceny na takie produkty jak szufelka.

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
Kaufland
 
Kaufland
Zmiotka i szufelka -  
22.7. - 28.7.2021

*

9,99 zł
Makro
 
Makro
1.3. - 31.12.2021 zobacz ulotkę zobacz ulotkę
 
Aktualne gazetki
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
E.Leclerc
 
E.Leclerc
Szufelka ze zmiotką - Agilla   NEPLATNÝ LETÁK
25.5. - 5.6.2021

*

3,29 zł
E.Leclerc
 
E.Leclerc
Szufelka + zmiotka - Ricco-Mat   NEPLATNÝ LETÁK
20.4. - 30.4.2021

*

5,99 zł
Kaufland
 
Kaufland
Szufelka ze zmiotką -   NEPLATNÝ LETÁK
10.6. - 16.6.2021

*

8,99 zł
Kaufland
 
Kaufland
VILEDA Szufelka ze zmiotką -   NEPLATNÝ LETÁK
10.6. - 16.6.2021

*

16,99 zł
Makro
 
Makro
Zmiotka z szufelką Senior** -   NEPLATNÝ LETÁK
4.5. - 17.5.2021

*

**

29,99 zł
 

Znajduj najlepsze oferty razem z nami
Na portalu Twoja Gazetka wiemy o wszystkich okazjach, obniżkach, promocjach i rabatach na szufelka. Możemy znaleźć najlepsze zniżki i to my, jako pierwsi, poinformujemy Cię, że szufelka jest obecnie w promocji. To oznacza, że możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas cotygodniowych zakupów. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na szufelka korzystając z naszych promocji i zniżek z najnowszych gazetek.

Sprawdź, ile kosztuje szufelka w Twojej ulubionej sieci
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, wystarczy kliknąć na gazetkę i sprawdzić aktualną cenę w Twojej ulubionej sieci Kaufland. Jeśli chcesz ułatwić sobie wyszukiwanie ofert, możesz wybrać odpowiedni filtr - gazetki i katalogi od wybranych marek. Pamiętaj, że na portalu Twoja Gazetka również możesz sprawdzić zniżki na bardzo wiele różnych produktów. Sprawdź nasze niesamowite okazje i zacznij oszczędzać na zakupach.
Posiadamy wszystkie gazetki i katalogi z najlepszych sieci w Polsce, możesz w łatwy sposób porównać oferty swoich ulubionych sklepwó i dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić. Wszystko szybko i wygodnie na portalu Twoja Gazetka!

Znajdź więcej ofert!
Przejrzyj aktualne oferty i promocje na swoje ulubione produkty takie jak Shiraz, suszona marakuja, Słonik Jumbo, Seboradin, szybkowar. Na portalu Twoja Gazetka wszystko jest w jednym miejscu. Jedno kliknięcie i wszystkie najlepsze oferty są w zasięgu ręki. Upewnij się, że na bieżąco sprawdzasz nasze oferty - ciągle pracujemy nad udoskonaleniem swoich usług i dodajemy nowe promocje i zniżki, by każdy mógł skorzystać z najniższych cen!


Szufelka - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy