Promocje i godziny otwarcia TESCO

O społeczności TESCO

Firma Tesco zawitała do Polski w 1995 roku. Pierwszy sklep pod szyldem Tesco otwarto w 1998 we Wrocławiu, natomiast pierwszy sklep czynny 24/7 powstał w 2000 roku w Warszawie. Obecnie w Polsce działają 382 sklepy, zarówno wielkopowierzchniowe hipermarkety jak i kameralne markety osiedlowe. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób i może się pochwalić 5 00 000 klientów odwiedzającymi punkty sprzedaży co tydzień. Firma Tesco to gigant w sferze sprzedaży detalicznej. Misją sieci sklepów samoobsługowych jest, zgodnie z hasłem „Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej”, zapewnienie kompleksowej oferty produktowej w niezwykle przystępnych cenach.
W ramach swoich działań Tesco pamięta o środowisku naturalnym, jako pierwsza sieć handlowa zaproponowała swoim klientom wymianę jednorazowych reklamówek na torby ekologiczne (m.in. z juty). Ponadto zaczęła budować energooszczędne sklepy, które posiadają m.in. baterie słoneczne na dachu. Od 2017 roku Tesco ograniczyło ilość marnowanej żywności o 41%  (w ciągu 2 lat). Ponadto firma zobowiązała się, że do 2025 roku wszystkie opakowania dostępne w jej sieci sklepów będzie można w pełni utylizować bądź przetworzyć.
Tesco to również przedsiębiorstwo, dla którego ważne są kwestie społeczne. Fundacja Tesco to organizacja charytatywna mająca na celu długofalowe zaangażowanie w projekty społeczne na rzecz dzieci z rodzin potrzebujących oraz lokalnych społeczności. Od kilku lat naszym partnerem strategicznym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Programy, które wspiera Fundacja Tesco, to m.in. biegi charytatywne, projekty: Zdrowo Jeść, Decydujesz Pomagamy jak również inicjatywy: Anioły Tesco, Mądry Start przeznaczone dla pracowników sieci Tesco (dla rodzin w trudnej sytuacji finansowej oraz dla dzieci osiągających wybitne sukcesy w nauce).
Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów firma otworzyło stacje paliwowe Tesco oraz Bistro Tesco, gdzie można zjeść posiłek w przystępnej cenie, ponadto uruchomiła Bezpieczną Linię Tesco, za pośrednictwem której można zgłaszać uwagi bądź reklamacje; jak również oddziały Tesco Finanse, gdzie można wykupić ubezpieczenia dla zwierząt, NNW, samochodowe, mieszkaniowe, wykonać przekaz pieniężny bądź zapłacić rachunki.
W sklepach Tesco możesz zarabiać kupując! A to dzięki niezwykłemu programowi lojalnościowemu Clubcard. Za każde 2 złote wydane w sklepie, klienci Tesco otrzymają 1 punkt. A za zgromadzone punkty otrzymają się bony i kupony zniżkowe. Kolejne świetne rozwiązanie to aplikacja mobilna, w której można na bieżąco sprawdzać stan konta oraz obowiązujące oferty specjalne, zamawiać zakupy z dostawą do domu oraz skanować kody kreskowe. Firma Tesco niezwykle dynamicznie działa w Internecie, jej fanpage znajdziesz na takich serwisach jak: Facebook czy Instagram oraz na kanale Youtube.
Sieć Tesco regularnie przygotowuje nowe oferty rabatowe – aktualna gazetka promocyjna (także online) to wyjątkowe źródło informacji, znajdziesz w niej ofertę najnowszych zniżek i rabatów.

Dlaczego warto kupować w sklepach TESCO?

Sklepy Tesco to nie tylko wysoka jakoś produktów ale również fantastyczne, przystępne ceny. Sieć Tesco od lat współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, a zarazem przestrzega zasad etyki i zrównoważonego rozwoju. Jeśli chcesz zrobić zakupy w Tesco, nie musisz ruszać się z domu. Wystarczy komputer lub inne urządzenie mobilne typu smartfon z podłączeniem do Internetu i możesz zacząć robić e-zakupy. Na stronie https://ezakupy.tesco.pl wybieraj ulubione artykuły z dostawą do domu (usługa obecnie dostępna w 12 polskich miastach).
Pozostajemy liderem handlu detalicznego w Europie, ciągle przygotowujemy nowe oferty promocyjne, wyprzedaże sezonowe oraz tematyczne. Odwiedzaj regularnie nasze punkty sprzedaży, a nie przegapisz żadnej promocji. Może podczas kolejnych rabatów w ramach Black Friday kupisz swojemu dziecku nowe zabawki albo rowery dla całej rodziny? Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pamiętaj o specjalnych ofertach na takie artykuły jak: cukier, mąka czy karp! W naszych sklepach znajdziesz dosłownie wszystko, od grilla i wody demineralizowanej, przez małże i udziec wołowy, po hulajnogi i pampersy.

Jedynie w sklepach Tesco możesz kupić produkty takich marek jak:

  • De Helder – kolekcja piw typu lager (m.in. niepasteryzowany, o wyważonej goryczce, z wyczuwalnym aromatem chmielu) i napojów alkoholowych typu radler (Fazzy Grejpfrut, Mojito Beer);
  • Pet Specialist – linia różnego rodzaju karmy dla psów i kotów, wysoka jakość w niskiej cenie, bez dodatku sztucznych aromatów, pełna zalecana dawka dzienna karmy dla zwierząt;
  • Fred & Flo -  seria produktów dla niemowląt i małych dzieci (m.in. pieluchy, różnego rodzaju kosmetyki, akcesoria dla dzieci i mam);
  • Pro Formula – kompleksowa oferta kosmetyków do każdego typu cery, produktów hipoalergicznych oraz produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, produktów do golenia, produktów do mycia zębów i jamy ustnej;
  • Go Cook – linia akcesoriów kuchennych (m.in. garnki, patelnie), wysoka jakość, 20 lat gwarancji, niezwykły a zarazem funkcjonalny design, silikonowe uchwyty odporne na ciepło, japońskie stalowe ostrza;
  • F&F - kolekcja ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, która podąża za najnowszymi trendami w modzie, a zarazem oferuje niezwykle wygodne i wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych cenach.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów TESCO

Firma Tesco posiada niezwykle rozbudowaną sieć sklepów, dzięki czemu można je odwiedzać na terenie całej Polski. Nasze supermarkety znajdują się na ulicach takich aglomeracji: Warszawa, Bydgoszcz, Rzeszów, Gdynia czy Lublin.
Sklepy są zazwyczaj otwarte zazwyczaj od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) w godzinach od 6:00 lub 7:00 do 22:00 lub 23:00.
Nowa gazetka wychodzi co tydzień, a magazyny tematyczne i sezonowe co 3 lub 6 miesięcy.
Przeglądaj ulotki sieci Tesco, które informują o takich wydarzeniach jak: rabaty, promocje tematyczne i wyprzedaże sezonowe.