travelplanet.pl - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności travelplanet.pl

Spółka travelplanet.pl rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku, stając się wkrótce członkiem Polskiej Izby Turystyki. Dotąd otwarto ponad 110 salonów sprzedaży, które działają zarówno w centrach handlowych jak i jako samodzielne punkty obsługi przy głównych ulicach wielu polskich miast.
Koncept travelplanet.pl idealnie się sprawdza podczas planowania kolejnych wakacji. W jednym miejscu zgromadzono tysiące ofert przygotowanych przez najlepsze biura podróży! Firma travelplanet.pl zajmuje się sprzedażą wycieczek, wczasów i wyjazdów pobytowych organizowanych przez ponad 50 znanych i sprawdzonych biur podróży. Są to m.in. Almatur, Neckermann, Exim Tours, Itaka czy TUI. Uproszczony proces sprzedaży, wygodna forma płatności, gwarancja bezpiecznej i pewnej rezerwacji – wszystko w zasięgu jednego kliknięcia!
Ponadto za pośrednictwem travelplanet.pl można zarezerwować nocleg w hotelu, kupić bilety na samolot oraz skorzystać z wielu usług dodatkowych m.in. zakup ubezpieczenia, wynajem samochodów. Wysoką jakość ofert gwarantuje wyspecjalizowany zespół doradców, który regularnie odwiedza kolejne miejsca, sprawdzając oferowane warunki i jakość świadczonych usług. Jakość naszych usług może poświadczyć już ponad 1 500 000 zadowolonych klientów. Firma travelplanet.pl to przedsiębiorstwo o niezwykle ugruntowanej pozycji na polskim rynku, co poświadczają liczne nagrody i wyróżnienia. Według rankingu tygodnika Wprost i portalu Money.pl od 2005 roku pozostaje niekwestionowanym liderem w kategorii „Turystyka w Internecie”, ponadto otrzymał tytuły: Laur Klienta (2010), European Business Awards RSM (2014/2015), certyfikat Prestiżowy Agent (2011).
Portal  Travelplanet.pl stara się jak najbardziej uprościć proces rezerwacji, której można obecnie dokonać: online, przez telefon, za pomocą urządzeń mobilnych lub, tradycyjnie, w wybranym salonie sprzedaży. Dodatkowe udogodnienia przygotowane przez travelplanet.pl to: duża liczba Punktów Obsługi Klienta oraz Telefoniczne Centrum Rezerwacji czynne przez 7 dni w tygodniu. Inne świetne rozwiązania to m.in. możliwość zakupu karty podarunkowej, rezerwacja parkingu przy lotnisku, organizacja przelotu czarterowego czy też kompleksowa oferta przygotowana na specjalne zamówienie (np. Barcelona – śladami Zafona, Disney – bajki z dzieciństwa czy też Sri Lanka – rajski ogród). Inne świetne rozwiązanie to Last Minute Navigator – kompleksowa wyszukiwarka dostosowana do potrzeb klienta, za pomocą której można znaleźć oferty wyjazdów i wycieczek na ostatnią chwilę.
Dzięki współpracy z wieloma instytucjami, travelplanet.pl może oferować korzystne zniżki np. opcja MONEYBACK (dla posiadaczy karty kredytowej Milennium).
Firma travelplanet.pl wykazuje się niezwykłą aktywnością w Internecie, gdzie nie tylko prowadzi sklep online, ale również posiada konta na takich portalach jak Facebook, Instagram oraz na kanale Youtube.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych travelplanet.pl informuje w zakładce Promocje, gdzie znajdują się bieżąca oferta wyjątkowych rabatów.

Dlaczego warto kupować za pośrednictwem travelplanet.pl?

Travelplanet.pl to możliwość wyboru i rezerwacji wycieczek w jednym z wielu salonów sprzedaży, jak również za pośrednictwem niezwykle nowoczesnej platformy internetowej. Można na niej nie tylko skorzystać z niezwykle nowoczesnej wyszukiwarki, ale również zapoznać się z opiniami klientów, opcjami ubezpieczenia jak i poczytać blog, na którym przybliżamy wiele miejsc, idealnych zarówno na rodzinne wakacje jak i weekendowy wypad w gronie znajomych. Strona https://www.travelplanet.pl to kopalnia cennych informacji, m.in.: opinie o hotelach, przewodniki turystyczne czy kalkulatory miar i wag. Odwiedzaj regularnie stronę internetową i bierz udział w konkursach np. oceń hoteli i wygraj wycieczkę marzeń – kartę podarunkową o wartości 5 000zł. Podczas kolejnych zakupów nie zapomnij skorzystać z z kodu promocyjnego uprawniającego do zniżki na wybrany wyjazd. travelplanet.pl to lider nie tylko ze względu na jakość świadczonych usług ale również cenę wyjazdów. Wczasy z travelplanet.pl to gwarancja najniższej ceny – wyjazdy kosztują tyle samo co u organizatorów.
Firma travelplanet.pl przygotowała wiele kuszących ofert i promocji, m.in.: Wakacje na Raty 0%, Zima 2019/2020 First Minute czy też zniżki dla dzieci i hotele gratis. Z travelplanet.pl możesz się udać dosłownie wszędzie, w tym miesiącu może to być Grecja albo Włochy, na nadchodzący weekend majowy udaj się do takich krajów jak: Egipt, Chorwacja albo Turcja.

W ramach travelplanet.pl działają m.in. takie marki jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia salonów travelplanet.pl 

Firma Travelplanet.pl posiada dość rozbudowaną bazę salonów, dzięki czemu można skorzystać z jej usług praktycznie w całej Polsce. Nasze punkty obsługowe znajdują się na ulicach takich aglomeracji: Wrocław, Poznań, lub Katowice. Odwiedzaj również nasze salony w galeriach handlowych np. Centrum Handlowe Janki w Jankach koło Warszawy, Pasaż Świętokrzyski w Kielcach czy też Centrum Handlowe M1 w Krakowie
Salony są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) w centrach handlowych zazwyczaj w godzinach od 10:00 do 20:00.
Regularnie przeglądaj stronę Travelplanet.pl, w których znajdziesz wiele informacji o ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - inne