Selgros: Tuńczyk - promocja, cena

Aktualne gazetki

Selgros

Gazetka Selgros - 19.3.2020 - 31.3.2020 - Produkty w akcji - ananas, kukurydza, konserwa, filety z makreli, tuńczyk, pasztet, szprot, fasola, groszek.

Oferta ważna

19.3. - 31.3.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Selgros

Selgros

Gazetka Selgros - 19.3.2020 - 31.3.2020 - Produkty w akcji - dawtona, suszone pomidory, pudliszki, rolnik, koncentrat pomidorowy, konserwa, tuńczyk, mięso wieprzowe, flaki wołowe, pasztet, ogórki.

Oferta ważna

19.3. - 31.3.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Selgros
W tym tygodniu Selgros oferuje takie artykuły jak tuńczyk w najniższej cenie, promocja na ten niezwykle popularny produkt trwa od 19.3.2020 do 31.3.2020. Jeśli naprawdę zależy Ci na oszczędnych zakupach i chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, musisz uważnie śledzić wszystkie gazetki, które pojawiają się na Twoja Gazetka. Nie musi chodzić wyłącznie o takie produkty jak tuńczyk w sklepach Selgros, możesz poszukać tego samego artykułu w sklepach Biedronka, Makro, Mila, Delikatesy Centrum, Carrefour, albo dowiedzieć się o niezwykłych promocjach, rabatach oraz zniżkach na produkty najchętniej kupowane przez innych klientów. Do najbardziej popularnych promocji w ostatnich dniach należą rabaty na takie produkty jak: tatar wołowy, tęczowy zestaw, tokyo mirage sessions, the walking dead: saints and sinners, t-shirt treningowy, tighty, thierry mugler, teleskop, total war: warhammer, total war: warhammer ii, ale klienci chcieliby również zapłacić mniej za takie towary jak: telewizor, kawa rozpuszczalna, kawa ziarnista, krönung, velvet, espresso, jacobs, kawa, awokado, cytryny. Na Twoja Gazetka codziennie publikujemy tysiące nowych ofert specjalnych. Jeśli naprawdę chcesz kupować tanio, nie przegapić żadnej z nich.