TXM - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności TXM

TXM S.A. to największa polska sieć dyskontów odzieżowych działająca od 1989 roku. Posiada ponad 400 sklepów w Polsce, Rumunii i Słowacji oraz nowoczesny sklep Internetowy. Oferta TXM SA to modne i tanie ubrania dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego. Wyróżnikiem TXM jest dobra jakość oferowana w bardzo niskiej cenie. Ponad 60 % asortymentu stanowią produkty z Polski. TXM otrzymuje wiele nagród- w tym Godło Dobrej Marki 2017–Jakości, Zaufania oraz Renomy. Specjalnością  TXM są cotygodniowe promocje, a także oferty outletowe, dzięki którym można dokonać zakupów po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji TXM z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w TXM?

Myślą przewodnia działań TXM jest „Ubieramy całą rodzinę”, dlatego w swoich sklepach TXM oferuje szeroką gamę produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, wzbogaconą o artykuły domowe. Dzięki naszym dostawcom, możesz kupić pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na ubrania i produkty wyposażenia wnętrz. TXM prowadzi również własną stronę internetową https://txm.pl/. Zakupów można dokonać także w sklepie internetowym. Dodatkowym atutem jest outlet oferujący ubrania i inne produkty po jeszcze niższych cenach.

Lokalizacje i godziny otwarcia TXM

Sklepy TXM najczęściej znajdują się w miastach do 50 tys. mieszkańców. Można jednak spotkać je również w większych miastach. Polski, takich jak między innymi Kudowa Zdrój, Gdańsk, Koło, Toruń. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, a w soboty od 9:00- 14:00. Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień. Przejrzyj ulotki tematyczne TXM, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

 

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - odzież