Wielkanoc - gazetki i promocje

Przeglądaj na naszym portalu najnowsze promocje na Wielkanoc. Twoja Gazetka to miejsce, gdzie zamieszczamy informacje o najlepszych gazetkach i ofertach na produkty, które chcesz kupić na Wielkanoc. Prezentujemy informacje o wszystkich najnowszych promocjach oferowanych przez Twoje ulubione marki, dzięki czemu pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze podczas Wielkanoc. Korzystaj pełnymi garściami z Wielkanoc dzięki portalowi Twoja Gazetka.

Obecnie nie istnieją żadne ważne ulotki

Wielkanoc - Sprzedawcy

Wielkanoc to najstarsze a zarazem najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej, w trakcie którego celebruje się tzw. misterium paschalne Chrystusa czyli mękę, śmierć oraz zmartwychwstanie Jezusa. Początkowo święto było obchodzone w ramach żydowskiego święta Paschy. Potem Kościół zaczął rozwijać inne zwyczaje i obchody, które w miarę upływu czasu się zmieniały. Często wiele osób zastanawia się, kiedy jest Wielkanoc. To święto w tradycji chrześcijańskiej obchodzona jest w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. Obchody świąt Wielkanocy poprzedza 40-dniowy post. W Polsce najbardziej hucznie obchodzi się oba dni wielkanocne – niedzielę i poniedziałek. Są to dni wolne od pracy. W polskich domach panuje zawsze niezwykły nastrój. Dzieci przygotowują ozdoby na Wielkanoc – są to zazwyczaj pisanki. We wnętrzach pojawiają się specjalne stroiki na Wielkanoc. Inni natomiast zastanawiają się, co pojawi się w menu na tegoroczną Wielkanoc. Polska kuchnia jest znana z wielu przepysznych przepisów na święta Wielkanocy. Są to zarówno dania ze śledziami z różnymi dodatkami czy też potrawy, gdzie głównym składnikiem pozostaje jajko – symbol Wielkanocy. Niektórzy sięgają po sprawdzone przepisy znane w rodzinach od pokoleń, inni sprawdzają na takich portalach jak: kwestia smaku, co dobrego można ugotować na Wielkanoc. Święta to nie tylko okazja do „łasuchowania”, ale również spędzania czasu z najbliższymi. Do wielu domów przesyłane są kartki na Wielkanoc z życzeniami pomyślności i szczęścia. W niektórych z nich można przeczytać specjalne wierszyki pisane z okazji nadchodzącej Wielkanocy. Wiele osób korzysta z wersji elektronicznej i przesyła sobie specjalne życzenia na e-kartkach, często ze śmiesznymi obrazkami o tematyce Wielkanocy.

Oferta na Wielkanoc

W wielu popularnych sieciach handlowych dni poprzedzające Wielkanoc to niezwykle intensywny okres. Wielu klientów szuka tych najlepszych składników do tradycyjnych potraw na Wielkanoc. Z myślą o najbardziej wymagających kupujących szereg sklepów jak Biedronka, Kaufland czy też Lidl przygotowuje oferty specjalne, żeby każdy mógł znaleźć produkty do ulubionych dań na Wielkanoc, które nie obciążą domowego budżetu a zarazem będą najlepszej jakości. W sklepach jak Auchan, Netto można dostać wszystkie składniki do tradycyjnych ciast na Wielkanoc jak również różne dekoracje świąteczne, dzięki którym nie trzeba będzie wyłącznie polegać na pracach plastycznych na Wielkanoc, wykonanych przez najmłodszych. W sklepach można również kupić koszyki „święconki” czy też baranki z ciasta chlebowego. Choć właśnie dla najmłodszych członków rodziny również znajdziesz wiele kolorowanek z tematyką Wielkanocy. Również w sieciach jak Carrefour będzie można znaleźć wszystkie składniki do ulubionych przez Polaków przystawek na Wielkanoc. Nie tylko śledzie, ale również różne warzywa jak i mięsa, by móc je potem upiec w domowym zaciszu. Aby w tym roku zakupy na Wielkanoc nie obciążyły zbytnio Twojego domowego budżetu, zaplanuj, co kupisz z wyprzedzeniem. Jak? Wystarczy regularnie przeglądać ulotki z promocjami oraz gazetki z rabatami, które znajdziesz w ulubionych sklepach!

Zakupy na Wielkanoc

Wielkanoc to niezwykłe święto w polskim kalendarzu. W tym roku zaplanuj je z głową. Kupuj produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach. Po prostu pamiętaj, żeby przeglądać gazetki i ulotki promocyjne. Jeśli nie masz czasu na wertowanie wersji papierowej, nic straconego, zajrzyj na

Twoja-gazetka.pl i znajdź najbardziej atrakcyjne rabaty i zniżki. Zdobądź w tym roku wszystkie składniki na sałatki na Wielkanoc w promocyjnych cenach. Do dzieła!

Najnowsze gazetki