Wgraj brakującą gazetkę

Zamraźarka szufladowa - promocje i ceny

Szukasz promocji i ofert na zamraźarka szufladowa? Może spędzasz zbyt dużo czasu myśląc o tym, jak zaoszczędzić pieniądze kupując takie produkty jak zamraźarka szufladowa. Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich gazetek, oferujących świetne ceny na takie produkty jak zamraźarka szufladowa.

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
Selgros
 
Selgros
WHIRLPOOL ZAMRAŻARKA SZUFLADOWA W55ZM111W pojemność zamrażarki netto: 103 l pojemność zamrażarki brutto: 130 l dwustronne zawiasy - • wymiary (W x S x G): 83,3 x 54 x 61,5 cm 38027637  
22.7. - 4.8.2021

**

589,00 zł
 
Aktualne gazetki
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek
 

Znajduj najlepsze oferty razem z nami
Na portalu Twoja Gazetka wiemy o wszystkich okazjach, obniżkach, promocjach i rabatach na zamraźarka szufladowa. Możemy znaleźć najlepsze zniżki i to my, jako pierwsi, poinformujemy Cię, że zamraźarka szufladowa jest obecnie w promocji. To oznacza, że możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas cotygodniowych zakupów. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na zamraźarka szufladowa korzystając z naszych promocji i zniżek z najnowszych gazetek.

Sprawdź, ile kosztuje zamraźarka szufladowa w Twojej ulubionej sieci
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, wystarczy kliknąć na gazetkę i sprawdzić aktualną cenę w Twojej ulubionej sieci Selgros. Jeśli chcesz ułatwić sobie wyszukiwanie ofert, możesz wybrać odpowiedni filtr - gazetki i katalogi od wybranych marek. Pamiętaj, że na portalu Twoja Gazetka również możesz sprawdzić zniżki na bardzo wiele różnych produktów. Sprawdź nasze niesamowite okazje i zacznij oszczędzać na zakupach.
Posiadamy wszystkie gazetki i katalogi z najlepszych sieci w Polsce, możesz w łatwy sposób porównać oferty swoich ulubionych sklepwó i dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić. Wszystko szybko i wygodnie na portalu Twoja Gazetka!

Znajdź więcej ofert!
Przejrzyj aktualne oferty i promocje na swoje ulubione produkty takie jak żarówka LED, zestaw do burrito, zmywarka, zmywarka do zabudowy, zapalarka. Na portalu Twoja Gazetka wszystko jest w jednym miejscu. Jedno kliknięcie i wszystkie najlepsze oferty są w zasięgu ręki. Upewnij się, że na bieżąco sprawdzasz nasze oferty - ciągle pracujemy nad udoskonaleniem swoich usług i dodajemy nowe promocje i zniżki, by każdy mógł skorzystać z najniższych cen!

Podobne produkty


Zamraźarka szufladowa - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy