ZARA - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki ZARA

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

Zara - hiszpański gigant rynku odzieżowego

Od momentu, gdy w roku 1975 w mieście A Coruña otwarto pierwszy sklep marki Zara, przedsiębiorstwo rozrosło się do gigantycznych rozmiarów. Dziś na sklepy Zara można trafić w kilkudziesięciu państwach, a ich liczba wynosi już kilkaset. Oprócz tego zakupy można robić online za pośrednictwem sklepu internetowego pod adresem https://www.zara.com/pl/. Na czym polega fenomen marki? W jej ofercie zawsze trafimy na najświeższe trendy, inspirowane światowymi wybiegami. Ciekawe kolekcje są jednocześnie oferowane w przystępnych cenach, dlatego w ubraniach hiszpańskiej marki gustują zarówno celebryci, jak i osoby o mniej zasobnych portfelach. Co ważne, w Zarze mogą dobrze ubrać się nie tylko panie. Kolekcje Men są przeznaczone dla mężczyzn, zaś Baby i Kids dla najmłodszych.

Od czapek po buty, czyli jakiego typu produkty oferuje Zara?

Istnieją marki specjalizujące się w torebkach, inne kuszą klientów piękną biżuterią, jeszcze inne proponują nam stroje formalne lub młodzieżowe. W asortymencie Zary nie ma jednak w tym zakresie żadnych ograniczeń, a nowości pojawiają się tak często, że czasami trudno nadążyć za najnowszą ofertą. Przede wszystkim znajdziemy tu bazowe części garderoby, czyli sukienki, bluzki, swetry, kurtki, marynarki, spodnie. Na pewno można tu kupić ciekawy płaszcz na każdą porę roku, a do całej stylizacji oczywiście dopasować buty, zawsze zgodne z najnowszymi tendencjami w modzie. Oprócz tego mnóstwo akcesoriów: torebki, nakrycia głowy, paski, biżuterię, portfele, szale. Fani sieciówki mogą się więc ubrać w rzeczy z jej metką od stóp do głów.

Zara Home - dla gustujących w pięknych wnętrzach

Zara Home to sieć sklepów, która pojawiła się w roku 2003 i oferuje artykuły dekoracyjne do wnętrz. Podobnie, jak odzieżowy odpowiednik, wyróżnia się ofertą w wielu różnych stylach, jednak zawsze odpowiadających panującej modzie. Chociaż czasami ceny produktów są dosyć wysokie, zawsze można poczekać na wyprzedaż i upolować coś w dobrej cenie. Produkty sprzedawane pod szyldem Home, tak samo jak konfekcję, można kupować stacjonarnie lub przez internet. Sieciówka dopuszcza zwroty produktów różnymi drogami: poprzez firmy kurierskie lub w sklepach stacjonarnych, w zależności od tego, jak dogodniej jest dla klienta. Salony Zary zwykle mieszczą się w większych centrach handlowych dużych miast. Znajdziemy je między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach. Biorąc pod uwagę popularność marki, zapewne wkrótce powstaną kolejne.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - odzież