Aktualne gazetki promocyjne i oferty Bricomarché

Bricomarché

Gazetka Bricomarché - 12.2.2020 - 22.2.2020 - Produkty w akcji - płyta, słupek, wkładki, klamka, szafka.

Oferta ważna

12.2. - 22.2.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Bricomarché

O społeczności Bricomarché

Sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, tzw. dom i ogród, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów. Firma działa w Polsce od 2002 roku i obecnie obsługuje ponad 150 sklepów. Supermarkety składają się z czterech specjalistycznych działów: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. Grupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 000 punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie ponad 360 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarkety. Każdego dnia Bricomarché dba o to, aby ich produkty były oferowane w jak najniższych cenach. Udaje się to dzięki systemowi centralnych negocjacji cen. Specjalnością Bricomarché są bardzo atrakcyjne promocje, podczas których można kupić wiele niezbędnych produktów po atrakcyjnych cenach. O artykułach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji Bricomarché informuje w swojej gazetce (także online) z ofertą bieżących rabatów.

Dlaczego kupować w sklepach Bricomarché?

 Lokalizacje Bricomarché w mniejszych miejscowościach, sprawiają, że sieć jest pozostaje jak Klientów, oferując im bliskość i wygodę podczas codziennych zakupów. W Bricomarché znajdziesz od 15 000 do 25 000 produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród. Oferujemy szeroki asortyment w najlepszych cenach. Sprawdzaj oferty sezonowe, w lecie oferujemy m.in. baseny, wentylatory lub płytki na taras, natomiast zimą choinki, ekogroszek oraz łopaty do odśnieżania. Pamiętaj, sieć Bricomarché pozostaje liderem sprzedaży w branży budownictwo i ogród. Śledź najnowsze promocje również na stronach internetowych: https://www.bricomarche.pl.

  Jedynie w Bricomarché możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Apiron (marka pełnowartościowych karm dla psów i kotów, która zadowoli nawet najbardziej wybrednego pupila, podczas produkcji artykułów Apiron są przestrzegane rygorystyczne kryteria jakości, co potwierdzają niezależne laboratoria badawcze)
  • Jardibest (marka produktów dla osób, które zarówno hobbistyczne jak i zawodowo zajmują się ogrodem; w ofercie można znaleźć: trawy, nawozy, narzędzia i akcesoria ogrodnicze; wszystko produkowane według ściśle określonych norm jakościowych potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze)
  • BestGreen (szeroka oferta sprzętu ogrodowego dostępna w wersji elektrycznej lub spalinowej; przeznaczona do każdego typu terenu)
  • Nuance (starannie wyselekcjonowana gama farb i akcesoriów malarskich niezbędnych podczas każdego remontu; Farby Nuance są dostępne w 32 najpopularniejszych kolorach idealnie komponujących się w każdym wnętrzu)

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Bricomarché

Bricomarché znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Poznań, Malbork i Starachowice, jak również Piła, Kwidzyn czy Sanok. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 7:30 do 20:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Nowe gazetki wychodzą co dziesięć dni. Przejrzyj ulotki tematyczne Bricomarché, w których znajdziesz wiele interesujących informacji dotyczących bieżących wydarzeń, rabatów i wyprzedaży.

 

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Bricomarché, które obowiązują do 22.2.2020. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Dom i ogród, głównie: płyta, klamka, storczyk, wiertarka udarowa, szkło, kuchnia, gres, spodnie, velvet, młot, które możesz kupić w 156 sklepach w Wrocław, Poznań, Gdynia, Dąbrowa Górnicza, Płock itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 128 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Bricomarché, jeśli chcesz się zapoznać z 48 gazetkami, których oferta już wygasła.