Karnisz OBI - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na karnisz sklepy OBI oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci OBI na karnisz i oszczędzaj pieniądze.

arrow

Kategorie štítků

Kategorie štítků

Aktualne gazetki

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak karnisz z sieci OBI. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak karnisz oferowane przez OBI, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak karnisz oferowane przez OBI, ale również karnisz dostępne w innych sieciach jak: Leroy Merlin. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: kule spryciule, krem do smarowania pieczywa, klejnoty z calego świata, krem regenerujący, kremowa ze smietanka, kask narciarski, krewetki krolewskie, kristall montero, kruszarka, kruszarka do lodu. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!


O SPOŁECZNOŚCI OBI

Niemiecki koncern Obi działa od ponad 40 lat, pierwszy market otwarto w 1970 roku w Hamburgu. Od tej pory sieć znacznie się rozrosła dysponując obecnie prawie 600 placówkami w całej Europie. Jej pozycja w Polsce jest niezwykle stabilna, od kiedy w 1998 roku otwarto pierwszy sklep w Tychach, liczba otwartych  marketów i hipermarketów wzrosła do 59 w 41 polskich miastach.

Obi to jeden z liderów na rynku artykułów budowalnych. Cechuje go doskonała znajomość lokalnych potrzeb, bogata oferta świadczonych usług oraz niezwykle wysoka jakość oferowanego asortymentu.

Działalność sieci sklepów Obi uhonorowano wieloma nagrodami m.in. Diamenty Forbesa (2017) – wyróżnienie dla najszybciej rozwijających się firm na rynku, czy też nagrody w sferze obsługi klienta - Gwiazda Jakości Obsługi (2015-2017).

Sieć Obi jest znana ze swojej działalności charytatywnej, m.in. całkowity dochód ze sprzedaży magazynu Obi – Sztuka Dekoracji przeznaczyła na wsparcie Fundacji „Dziecięca Fantazja”, natomiast zachęcano klientów do przyjmowania „Szczęśliwych Dukatów” wydając resztę, dzięki czemu zasilano konto Fundacji TVN.

Firma Obi zawsze myśli o swoich klientach, w naszej sieci możesz robić zakupy przez telefon z dostawą do domu, korzystać z opcji Zamów i Odbierz czyli zamawiać przez Internet i odbierać produkty w wybranym markecie, jak również wybrać opcje rat 0%. Dodatkowo firma Obi uruchomiła aplikację mobilną, dzięki której będziesz na bieżąco z aktualnym ofertami, znajdziesz wiele cennych porad oraz adres najbliższego sklepu Obi.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji Obi informuje nowa gazetka (także online) zawierająca ofertę rabatów. Sprawdzaj również gazetki dedykowane dla wybranych miast, w których pojawiają się oferty specjalne dla danego regionu np. gazetka Radom lub gazetka Tarnów.

Karnisz - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy