Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

OBI - gazetki i promocje

 

OBI - wszystko, czego potrzebujesz do domu i ogrodu
Budujesz dom, remontujesz mieszkanie, planujesz zmienić aranżację wnętrza, a może chcesz upiększyć swój ukochany ogród? W sklepach sieci OBI trafisz na wszystkie materiały i akcesoria, które będą Ci potrzebne na poszczególnych etapach pracy. Wystarczy, że w Twoje ręce wpadnie gazetka aktualna, a przekonasz się, że w OBI można znaleźć zarówno płytki i panele podłogowe, jak i meble kuchenne, ciekawe tapety, lampy, a nawet kabiny prysznicowe. Właściwie wszystko, co jest potrzebne, aby wyremontować i zaaranżować każde wnętrze oraz otoczenie domu. Meble ogrodowe, dostępne w OBI, z pewnością zwrócą Twoją uwagę, podobnie zresztą, jak rośliny, dzięki którym stworzysz wokół siebie zieloną przestrzeń.

Promocje w OBI - jak być na bieżąco z rabatami i wyprzedażami?
Remont i urządzanie wnętrz to spore koszty. Dlatego każdy kod rabatowy jest mile widziany, a najlepiej jest trafić na dużą wyprzedaż. Czasami promocje w OBI obejmują produkty z różnych działów, czasami zaś tylko część, na przykład oświetlenie. Aby pozostać na bieżąco, na pewno warto śledzić, co aktualnie zawiera gazetka promocyjna. Można zapoznać się z nimi online https://www.obi.pl, a także pobrać na urządzenie elektroniczne: laptop, smartfon czy tablet. Aby nie przegapić aktualnych gazetek wystarczy natomiast zostawić na stronie swój adres email. Gazetki pokazują, jaka jest aktualnie najtańsza oferta produktów w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Dlaczego warto założyć konto klienta OBI?
Darmowe i niezobowiązujące konto na stronie OBI jest niczym magiczne drzwi do kolejnych promocji i rabatów. Zarejestrowani klienci:

Oczywiście podobnie, jak inne sklepy, OBI cyklicznie organizuje większe wyprzedaże, zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym, w trakcie których możesz zaoszczędzić bardziej znaczącą sumę i kupić dokładnie to, o czym marzysz.

Produkty w OBI gazetkach

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - dom i ogród