Ser Polomarket - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na ser sklepy Polomarket oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci Polomarket na ser i oszczędzaj pieniądze.

 
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
Polomarket
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
22.08 - 28.08.2018 zobacz ulotkę
 
Polomarket
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
22.08 - 28.08.2018 zobacz ulotkę
 
Polomarket
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
29.08 - 4.09.2018 zobacz ulotkę
 
Polomarket
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
5.09 - 11.09.2018 zobacz ulotkę
 
Polomarket
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
5.09 - 11.09.2018 zobacz ulotkę
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak ser z sieci Polomarket. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak ser oferowane przez Polomarket, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak ser oferowane przez Polomarket, ale również ser dostępne w innych sieciach jak: Biedronka, Kaufland, Topaz, Selgros, abc. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: Soki, napoje owocowe, lemoniady, energy drinks, Swords & Souls: Neverseen, Scrabble, śledziowe słoiczki, szal koło, Świeże soki i smoothie, spatułka do maseczek, System Shock, smażony ser, siat do prania. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O społeczności Polomarket

Polska sieć sklepów spożywczych działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje około 280 sklepów. Większość artykułów z oferty sklepów Polomarket dostarczają polscy producenci, rolnicy, hodowcy i sadownicy. Sieć oferuje szeroki wachlarz produktów marek własnych. W ramach XI edycji Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności fimie Polomarket Sp. z o.o. jednogłośnie przyznany został tytuł Laureata Programu Dobry Pracodawca 2018. Specjalnością  Polomarketu są akcje takie jak Na Szlaku Smaku, dzięki którym dowiesz się, jak przygotować pyszne dania z produktów dostępnych w Polomarkecie. Dzięki nim można delektować się samodzielnie przygotowanymi specjałami z produktów zakupionych po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Polomarket z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Ser - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy