Woda TESCO - ceny i promocje

Sprawdź oferty, które przygotowały na woda sklepy TESCO oraz promocje aktualne od -. Korzystaj z najnowszych gazetek i promocji z sieci TESCO na woda i oszczędzaj pieniądze.

 
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
 
TESCO
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
11.02 - 17.02.2021 zobacz ulotkę
 
TESCO
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
11.02 - 17.02.2021 zobacz ulotkę
 
TESCO
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
11.02 - 17.02.2021 zobacz ulotkę
 
TESCO
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
11.02 - 17.02.2021 zobacz ulotkę
 
TESCO
zobacz ulotkę   GAZETKA NIEAKTUALNA
11.02 - 17.02.2021 zobacz ulotkę
 

Jeśli poważnie podchodzisz do oszczędzania podczas zakupów i chcesz wydać jak najmniej, musisz na bieżąco przeglądać wszystkie najnowsze gazetki, które pojawiają się na naszym portalu. Regularnie prezentujemy świetne oferty na takie jak produkty jak woda z sieci TESCO. Przeglądaj najnowsze gazetki z ofertami na takie produkty jak woda oferowane przez TESCO, które udostępniamy jak tylko zostaną opublikowane.

To nie tylko oferty na takie produkty jak woda oferowane przez TESCO, ale również woda dostępne w innych sieciach jak: Biedronka, Selgros, Carrefour, Carrefour Market, Eurocash Dystrybucja. Możesz również sprawdzić świetne promocje, oferty i zniżki na towary wyszukiwane przez innych kupujących na naszym portalu. Do najbardziej popularnych promocji obecnie zaliczają się rabaty na następujące produkty: Wanabee, wentylator na klips, wkład do butelki, wybieg dla zwierząt, waciki, wentylator stołowy, Warzywa, wybielające paski do zębów, Wody gazowane i niegazowane, watroba cieleca. Na portalu Twoja Gazetka publikujemy tysiące najnowszych ofert specjalnych każdego dnia. Jeśli chcesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych okazji, regularnie nas odwiedzaj!

Podobne produkty


O społeczności TESCO

Firma Tesco zawitała do Polski w 1995 roku. Pierwszy sklep pod szyldem Tesco otwarto w 1998 we Wrocławiu, natomiast pierwszy sklep czynny 24/7 powstał w 2000 roku w Warszawie. Obecnie w Polsce działają 382 sklepy, zarówno wielkopowierzchniowe hipermarkety jak i kameralne markety osiedlowe. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób i może się pochwalić 5 00 000 klientów odwiedzającymi punkty sprzedaży co tydzień. Firma Tesco to gigant w sferze sprzedaży detalicznej. Misją sieci sklepów samoobsługowych jest, zgodnie z hasłem „Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej”, zapewnienie kompleksowej oferty produktowej w niezwykle przystępnych cenach.
W ramach swoich działań Tesco pamięta o środowisku naturalnym, jako pierwsza sieć handlowa zaproponowała swoim klientom wymianę jednorazowych reklamówek na torby ekologiczne (m.in. z juty). Ponadto zaczęła budować energooszczędne sklepy, które posiadają m.in. baterie słoneczne na dachu. Od 2017 roku Tesco ograniczyło ilość marnowanej żywności o 41%  (w ciągu 2 lat). Ponadto firma zobowiązała się, że do 2025 roku wszystkie opakowania dostępne w jej sieci sklepów będzie można w pełni utylizować bądź przetworzyć.
Tesco to również przedsiębiorstwo, dla którego ważne są kwestie społeczne. Fundacja Tesco to organizacja charytatywna mająca na celu długofalowe zaangażowanie w projekty społeczne na rzecz dzieci z rodzin potrzebujących oraz lokalnych społeczności. Od kilku lat naszym partnerem strategicznym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Programy, które wspiera Fundacja Tesco, to m.in. biegi charytatywne, projekty: Zdrowo Jeść, Decydujesz Pomagamy jak również inicjatywy: Anioły Tesco, Mądry Start przeznaczone dla pracowników sieci Tesco (dla rodzin w trudnej sytuacji finansowej oraz dla dzieci osiągających wybitne sukcesy w nauce).
Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów firma otworzyło stacje paliwowe Tesco oraz Bistro Tesco, gdzie można zjeść posiłek w przystępnej cenie, ponadto uruchomiła Bezpieczną Linię Tesco, za pośrednictwem której można zgłaszać uwagi bądź reklamacje; jak również oddziały Tesco Finanse, gdzie można wykupić ubezpieczenia dla zwierząt, NNW, samochodowe, mieszkaniowe, wykonać przekaz pieniężny bądź zapłacić rachunki.
W sklepach Tesco możesz zarabiać kupując! A to dzięki niezwykłemu programowi lojalnościowemu Clubcard. Za każde 2 złote wydane w sklepie, klienci Tesco otrzymają 1 punkt. A za zgromadzone punkty otrzymają się bony i kupony zniżkowe. Kolejne świetne rozwiązanie to aplikacja mobilna, w której można na bieżąco sprawdzać stan konta oraz obowiązujące oferty specjalne, zamawiać zakupy z dostawą do domu oraz skanować kody kreskowe. Firma Tesco niezwykle dynamicznie działa w Internecie, jej fanpage znajdziesz na takich serwisach jak: Facebook czy Instagram oraz na kanale Youtube.
Sieć Tesco regularnie przygotowuje nowe oferty rabatowe – aktualna gazetka promocyjna (także online) to wyjątkowe źródło informacji, znajdziesz w niej ofertę najnowszych zniżek i rabatów.

Woda - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy