Bershka - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o Bershka, włącznie z lokalizacjami poszczególnych sklepów Bershka i najbardziej popularnymi godzinami otwarcia sklepów Bershka. Na portalu Twoja Gazetka uzyskasz wszystkie niezbędne informacje jak: adresy sklepów i godziny otwarcia ulubionych sieci, włącznie z siecią Bershka.


Gazetki Bershka

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Bershka

Sieć Bershka powstała w 1998 roku w Hiszpanii i jest jedną z marek odzieżowych Grupy Inditex (do której należą takie brandy jak: Zara, Stradivarius czy Oysho). Zaczęła szybko się rozwijać i obecnie stanowi 10% dochodów całej Grupy Inditex. Aktualnie posiada ponad 1 100 punktów sprzedaży na całym świecie. W Polsce pierwszy salon sprzedaży otwarto w listopadzie 2005 roku w Katowicach. Obecnie na terenie naszego kraju działa ponad 60 sklepów tej sieci.
Marka Bershka została stworzona głównie z myślą o młodszym pokoleniu klientów. W sklepach znajduje się kilka sekcji: Bershka Girls, Bershka Boys oraz BSK Girls. Oferta pozostaje niezwykle urozmaicona, bowiem składa się zarówno z ubrań casualowych, strojów wieczorowych jak i kolekcji ubrań dżinsowych. Sekcja BSK Girls to najnowsza linia firmy Bershka, której wzornictwo powstało z inspiracji najbardziej popularnymi gwiazdami muzyki i filmu oraz postaciami z filmów animowanych oraz światowego show-biznesu. Prócz kolekcji ubrań w sklepach Bershka można również nabyć bogatą ofertę akcesoriów, dodatków oraz butów, które doskonale uzupełniają aktualne kolekcje odzieżowe. Dzięki elastycznemu modelowi biznesowemu asortyment sklepów Bershka można szybko dostosowywać do zmian przeprowadzanych w ramach danej kampanii. 
Sklepy Bershka charakteryzuje duża przestrzeń, nowoczesny wystrój wnętrza i strategiczna lokalizacja, odzwierciedlając tym samym jeden z celów marki, żeby jej sklepy przekształciły się z powierzchni handlowych w miejsca spotkań muzyki, sztuki i mody ulicy.
W ramach swojej działalności handlowej Bershka przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju, starając się, żeby jej sklepy były wydajne pod względem ekologicznym, m.in. poprzez redukcję zużywanej energii oraz wytwarzanych odpadów jak również poprzez poddawanie ich recyklingowi (np. zbierając wieszaki i alarmy, aby je przetwarzać na inne elementy plastikowe). Firma Bershka sukcesywnie wprowadza także produkty wykonane z tkanin ekologicznych (m.in. bawełny organicznej), a w przypadku obuwia – modele bez dodatku PVC.
Sklepy Bershka przygotowały dla swoich klientów wiele udogodnień m.in. opcję paragonu podarunkowego, który umożliwia złożenie zamówienia dla innej osoby bez konieczności ujawniania wysokości jego ceny.
Marka Bershka korzysta z najbardziej popularnych kanałów komunikacyjnych w Internecie, posiada fanpage na Facebooku, konta na takich portalach jak: Twitter i Instagram oraz własne kanały Youtube i Spotify.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Bershka informuje w katalogu (także online) zawierającym ofertę aktualnych rabatów i ofert specjalnych.

Dlaczego warto kupować w sklepach Bershka?

Oprócz możliwości zakupu ulubionych artykułów w sklepach stacjonarnych, firma Bershka prowadzi własną stronę internetową https://www.bershka.com/pl, która stanowi cenne źródło informacji o najnowszych kolekcjach, obowiązujących trendach oraz oferuje możliwość zamówienia produktów online. Pamiętaj, jeśli zrobisz zakupy w sklepie internetowym przed godziną 16:00, swoje zamówienie otrzymasz następnego dnia (obowiązuje od poniedziałku do czwartku). A jeśli posiadasz kod promocyjny albo kod rabatowy, nie zapomnij z niego skorzystać z niego podczas kolejnych zakupów na platformie internetowej!

Z aktualnego katalogu dowiesz się, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy w nadchodzącym czasie np. Szalona wiosenna promocja – 50% czy też Hity Wyprzedaży, odwiedzaj nas regularnie i ciesz się zniżkami na sukienki, bluzy czy spodnie a na chłodniejsze dni: kurtki i płaszcze.  Nasze rabaty często dotyczą również kolekcji akcesoriów takich jak: buty, paski czy torebki.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Bershka

Firma Bershka posiada stosunkowo dobrze rozbudowaną sieć sklepów, dzięki czemu można kupować jej produkty praktycznie na terenie całej Polski. Odwiedzaj nasze sklepy w galeriach handlowych np. Wileńska w Warszawie, Manufaktura w Łodzi lub Posnania w Poznaniu.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do czwartku zazwyczaj w godzinach od 9:00/10:00 do 21:00/22:00 oraz w piątki i soboty od 9:00 do 23:00.
Gazetki promocyjne wychodzą co sześć tygodni.
Przeglądaj regularnie ulotki Bershka, w których znajdziesz wiele informacji o nowych kolekcjach, organizowanych wydarzeniach jak również terminach wyprzedaży.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - odzież