Pepco - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Pepco

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI PEPCO

Firma Pepco to polski dyskont odzieżowo-przemysłowy, który otworzył swój pierwszy sklep w 2004 roku w Poznaniu. Obecnie posiada 890 placówek w całym kraju i ciągle otwiera kolejne punkty sprzedaży w wielu krajach europejskich (aktualnie w sumie 1 600 sklepów). Sklepy Pepco odwiedza co miesiąc prawie 15 milionów klientów. Przyciąga ich głównie asortyment odzieżowy przygotowany z myślą o każdej grupie wiekowej, jak również artykuły i akcesoria do wystroju wnętrz. Firma Pepco stara się działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, skupiając się przede wszystkim na ludziach, procesach oraz oferowanym asortymencie. Głównym celem sieci Pepco, które wyraża ich główne hasło reklamowe „Więcej za mniej… Codziennie!” jest oferować wysokiej jakości produkty codziennego użytku w niezwykle niskich cenach.

Sieć Pepco aktywnie wspiera różne inicjatywy proekologiczne, np. nowootwarte placówki są wyposażone wyłącznie w oświetlenie LED, każdy sklep posiada punkt zbierania zużytych baterii, segreguje odpady a materiał, z którego wykonano reklamówki dostępne w sklepach, pochodzi z recyklingu. Pepco pamięta również o projektach prospołecznych, wspierając zarówno własne projekty pomocowe na rzecz dzieci, jak i działania takich organizacji jak: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci czy SOS Wioski Dziecięce.

Niezwykłe osiągnięcia firmy Pepco są regularnie nagradzane m.in. Gepardy Biznesu (2015) za szybki rozwój firmy, Super Marka (2018) dla najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej rozwijających się firm jak i wyróżnienie Gwiazda Jakości Obsługi (2019) za osiągnięcia w sferze obsługi klienta.

Pepco stawia również na rozwiązania technologiczne, w ostatnim czasie udostępniło własną aplikację mobilną, za pomocą której można śledzić bieżące promocje oraz lokalizować sklepy sieci; wprowadziło możliwość zakupu elektronicznych kart podarunkowych oraz doładowania telefonów komórkowych.

Najnowsza gazetka (także online) to niezastąpione źródło informacji o okresowych akcjach promocyjnych, zawierająca ofertę aktualnych rabatów.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH PEPCO?

Sieć Pepco to nie tylko zakupy stacjonarne, Pepco jest również online, nowoczesna platforma internetowa umożliwia zapoznanie się z ofertą sieci, zanim wybierzesz się do naszego sklepu stacjonarnego.

Stawiamy na marki własne, dlatego możesz u nas kupić doskonałej jakości produkty w kusząco niskich cenach. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek znajdziesz w każdym dziale świetne promocje na takie produkty jak: kurtki i sukienki, przez zabawki po ramki do zdjęć.

Aktualna gazetka podpowie, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy w nadchodzącym czasie np. Walentynkowa Kolekcja lub Kolekcja Jak ze Snu, kiedy to oferujemy przeceny na takie artykuły jak m.in. poduszki, piżamy, bieliznę czy też komplet kieliszków.

Zaglądaj regularnie na stronę internetową sieci: https://pepco.pl/ oraz do gazetki na stronie https://pepco.pl/gazetki/.

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW PEPCO

Sieć Pepco posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w każdym mieście i miejscowości. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Wrocław, Radom, Poznań czy Lublin.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty 9:30 – 21:00, w niedziele handlowe w godzinach: 10:00 – 20:00.

Nowa gazetka jest dostępna co dwa tygodnie.

Przeglądaj ulotki Pepco, dowiedz się o ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach w swojej okolicy.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - odzież