C&A - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki C&A

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społecznośti C&A

Firma C&A to przedsiębiorstwo rodzinne, którego początki sięgają I połowy XIX wieku. Firma wywodzi się z Holandii, gdzie w 1893 roku w Amsterdamie otworzyła swój pierwszy sklep. Po 1911 roku zaczęła stopniowo zdobywać kolejne rynki za granicą. Obecnie posiada 1 575 sklepów na całym świecie, które codziennie odwiedza ponad 2 000 000 klientów. W Polsce pierwszy sklep C&A otwarto w 2001 roku, aktualnie na terenie naszego kraju działa ponad 55 punktów sprzedaży.
Asortyment sklepów C&A to oferta przygotowana z myślą o potrzebach każdego członka rodziny. Oprócz standardowej kolekcji dla kobiet, mężczyzn i dzieci, przygotowaliśmy również linie odzieżowe w większych rozmiarach (powyżej XL), jak również dla kobiet w ciąży oraz świeżo upieczonych mam. W naszych sklepach znajdziesz zarówno elegancką sukienkę na prestiżową galę jak i spodnie sportowe na weekend na wsi. Stawiamy na naturalność, komfort i przystępną cenę oferowanych produktów. Bądź na bieżąco, ponieważ oferta C&A ciągle się rozrasta, stopniowo dołączamy również akcesoria do wystroju i aranżacji wnętrz.
Sieć C&A nie tylko dąży do utrzymania pozycji lidera w sferze sprzedaży ale również zrównoważonego rozwoju w dziedzinie produkcji odzieży. Od 12 lat regularnie wprowadza kolejne kolekcje ubrań wykonanych z biobawełny (zwłaszcza bielizna i odzież do spania). Ponadto stosowana przez nas bawełna biologiczna posiada certyfikaty OCS lub GOTS, które gwarantują, że surowiec pochodzi ze sprawdzonego źródła i jego droga do produktu końcowego była nieprzerwanie kontrolowana.
Firma C&A troszczy się również o środowisko naturalne, co potwierdza stosując materiały z recyklingu do produkcji niektórych produktów np. kurtek dla mężczyzn czy też oferując produkty ze skóry farbowanej bez użycia chromu. Pamięta również o interesach zwierząt, dlatego też na początku lat 90. wycofała ze swojej oferty sprzedaż futer naturalnych.
Ponadto firma założyła własną fundację korporacyjną – C&A Foundation, która wspiera projekty troszczące się o przestrzeganie zasad etyki i zrównoważonych praktyk biznesowych w przemyśle odzieżowym jak również wiele inicjatyw prospołecznych, których celem jest pomoc dzieciom niepełnosprawnym oraz dzieciom z rodzin najuboższych.
Firma C&A jest regularnie nagradzana za swoje osiągnięcia w sferze obsługi klienta, kolejne wyróżnienia potwierdzają skalę zaufania, którym się cieszy wśród konsumentów. Oto niektóre z nich: nagroda Reader’s Digest – Trusted Brand (2012, 2014), nagroda Superbrands (2012-2014), wyróżnienia typu Retailer of the Year.
Chcąc zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi, firma C&A wprowadziła opcję Click & Collect czyli zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego z bezpłatną dostawą do wybranego sklepu C&A. Ale to nie koniec, w naszych placówkach stacjonarnych możesz w łatwy sposób zarezerwować dany artykuł oraz przeprowadzić wymianę lub zwrot zakupionego towaru.
Sieć C&A jest obecna w Internecie za sprawą prężnie rozwijających się kont w takich serwisach jak: Facebook, Pinterest, Twitter, Instagram czy też na kanale Youtube.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych C&A informuje w gazetce (także online) zawierającej ofertę aktualnych zniżek.

Dlaczego warto kupować w sklepach C&A?

Firma C&A zachęca do regularnych odwiedzin platformy https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop, na której znajduje się sklep internetowy, katalog dostępnego asortymentu jak również wiele inspiracji i artykułów dotyczących najnowszych trendów oraz informacji o najnowszych akcjach rabatowych. Odwiedzaj nasze placówki handlowe, nie przegap okazji na zakupy w promocyjnych cenach. Może za tydzień kupisz dziecięce stroje kąpielowe, męską marynarkę albo przewiewne sukienki na lato. W sieci C&A ciągle pojawiają się nowe, atrakcyjne oferty, dlatego systematycznie zaglądaj do naszej gazetki. Znajdziesz tam wiele użytecznych informacji dotyczących m.in. wyprzedaży Last Minute czy Walentynek, kiedy to oferujemy rabaty na takie produkty jak m.in.: męskie kurtki, spodnie dziecięce lub apaszki.
Stawiając na marki własne, sieć C&A może proponować swoim klientom niezwykle atrakcyjne ceny na wysokiej jakości asortyment.

W salonach C&A można kupić kolekcje takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów C&A

Sieć C&A posiada niezwykle rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu jej asortyment można kupić praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Szczecin czy Łódź.
Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 10:00/11:00 do 20:00/22:00.
Katalogi promocyjne wychodzą co dwa miesiące.
Regularnie przeglądaj ulotki C&A, w których podajemy informacje o ciekawych wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - odzież