Wgraj brakującą gazetkę

Mikser ręczny - promocje i ceny

Szukasz promocji i ofert na mikser ręczny? Może spędzasz zbyt dużo czasu myśląc o tym, jak zaoszczędzić pieniądze kupując takie produkty jak mikser ręczny. Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich gazetek, oferujących świetne ceny na takie produkty jak mikser ręczny.

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
Makro
 
Makro
Mikser ręczny HM - • moc 300 W • 6-stopniowa regulacja prędkości • funkcja turbo • w zestawie mieszadła i trzepaczki do ubijania ze stali nierdzewnej  
27.7. - 9.8.2021

*

**

54,49 zł
 
Aktualne gazetki
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
Carrefour
 
Carrefour
Mikser ręczny BLUESKY - BHM150-20   NEPLATNÝ LETÁK
4.5. - 15.5.2021

*

39,99 zł
Carrefour
 
Carrefour
Mikser ręczny SCARLETT SC-HM40S15 -   NEPLATNÝ LETÁK
25.5. - 12.6.2021

*

39,99 zł
Carrefour
 
Carrefour
Mikser z misą SCARLETT mikser ręczny SC-HM40S15 - 39,99 zł - SC-HM40B01 5-stopniowa regulacja prędkości, misa o poj. 2,5 l, funkcja turbo, w zestawie misa i dwie końcówki miksujące, dostępny również   NEPLATNÝ LETÁK
20.4. - 30.4.2021

*

89,99 zł
Carrefour
 
Carrefour
Mikser ręczny BLUESKY BHM 150-20 -   NEPLATNÝ LETÁK
1.6. - 30.6.2021

*

39,99 zł
Carrefour
 
Carrefour
Mikser ręczny - BLUESKY BHM150-20   NEPLATNÝ LETÁK
6.7. - 17.7.2021

*

39,99 zł
 

Znajduj najlepsze oferty razem z nami
Na portalu Twoja Gazetka wiemy o wszystkich okazjach, obniżkach, promocjach i rabatach na mikser ręczny. Możemy znaleźć najlepsze zniżki i to my, jako pierwsi, poinformujemy Cię, że mikser ręczny jest obecnie w promocji. To oznacza, że możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas cotygodniowych zakupów. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na mikser ręczny korzystając z naszych promocji i zniżek z najnowszych gazetek.

Sprawdź, ile kosztuje mikser ręczny w Twojej ulubionej sieci
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, wystarczy kliknąć na gazetkę i sprawdzić aktualną cenę w Twojej ulubionej sieci Makro. Jeśli chcesz ułatwić sobie wyszukiwanie ofert, możesz wybrać odpowiedni filtr - gazetki i katalogi od wybranych marek. Pamiętaj, że na portalu Twoja Gazetka również możesz sprawdzić zniżki na bardzo wiele różnych produktów. Sprawdź nasze niesamowite okazje i zacznij oszczędzać na zakupach.
Posiadamy wszystkie gazetki i katalogi z najlepszych sieci w Polsce, możesz w łatwy sposób porównać oferty swoich ulubionych sklepwó i dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić. Wszystko szybko i wygodnie na portalu Twoja Gazetka!

Znajdź więcej ofert!
Przejrzyj aktualne oferty i promocje na swoje ulubione produkty takie jak maska do nurkowania, mikser z misą, mata kuchenna, Milka, Matalaki. Na portalu Twoja Gazetka wszystko jest w jednym miejscu. Jedno kliknięcie i wszystkie najlepsze oferty są w zasięgu ręki. Upewnij się, że na bieżąco sprawdzasz nasze oferty - ciągle pracujemy nad udoskonaleniem swoich usług i dodajemy nowe promocje i zniżki, by każdy mógł skorzystać z najniższych cen!

Podobne produkty


Mikser ręczny - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy