Carrefour - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Carrefour

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Carrefour

Francuska sieć hipermarketów i marketów Carrefour działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 900 sklepów. Carrefour Polska jest jedną z największych sieci handlowych działających w Polsce. Carrefour posiada w Polsce sklepy w pięciu formatach handlowych:

Za innowacyjne podejście do rozwoju sprzedaży w kanale omnichannel Carrefour został w 2017r. nagrodzony tytułem Innowator Rynku Spożywczego. Carrefour oferuje obecnie usługę omnikanałową łączącą ofertę sklepów stacjonarnych z usługami i rozwiązaniami z zakresu handlu internetowego i mobilnego. O produktach pojawiających się w ramach cotygodniowych promocji Carrefour informuje w gazetce (także online), gdzie klienci znajdą aktualną ofertę przecenionych artykułów. Możesz wybierać z bogatej oferty produktów własnych, a także spożywczych, elektroniki, odzieży, kosmetyków czy ubrań. Przygotowujemy również oferty tematyczne np. gazetka zabawki z myślą o Dniu Dziecka czy też dla poszczególnych typów sklepów np. gazetka Carrefour Express.

Dlaczego kupować w sklepach Carrefour?

Carrefour to nie tylko zakupy stacjonarne, ale także platforma internetowa, na której w wygodny sposób zrobisz zakupy z dostawą do domu. Duży udział marek własnych powoduje, ze możesz kupić produkty doskonałej jakości w kusząco niskich cenach. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, w tym bio i eko, alkohol, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego oraz higieny, ubrania. Marki własne Carrefour to ponad 3 500 starannie wyselekcjonowanych produktów, o doskonałej relacji jakości do ceny. Carrefour prowadzi również własną stronę internetową (https://www.carrefour.pl).

 Jedynie w Carrefour możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Carrefour

Carrefour posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji: Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Katowice i Białystok ale również mniejszych miast jak: Toruń czy Kalisz. Odwiedzaj nasze sklepy również w galeriach handlowych np. Morena w Gdańsku czy Bemowo w Warszawie. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 8:00 do 22:00. Gazetki promocyjne wychodzą co trzy tygodnie. Przejrzyj ulotki Carrefour, które informują o ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Sprzedawca
Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety