Parówki - promocja, cena

Aktualne gazetki

Kaufland

Gazetka Kaufland - 12.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - butelka, zott, zott primo, ser, ser zołty, olej, olej rzepakowy, woda zrodlana, margaryna, parówki, rama, jaja, twaróg.

Oferta ważna

12.9. - 18.9.2019
Dotyczy tych sklepów Kaufland:
Będzin, ul. 11 Listopada 10

Biedronka

Gazetka Biedronka - 12.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - kiełbasa, polędwica, poledwica wedzona, parówki, rolada, o.b., mozzarella, mortadella.

Oferta ważna

12.9. - 18.9.2019
Dotyczy tych sklepów Biedronka:
Aleksandrów Kujawski, Narutowicza 1, Aleksandrów Kujawski, Piastowska 15, Aleksandrów Kujawski, Słowackiego 28C, Aleksandrów Łódzki, Konstantynowska 5-7, Alwernia, Mickiewicza 15A, Andrespol, Rokicińska 125, Andrychów, Krakowska 83, Annopol, Radomska 28A, Augustów, Chreptowicza 15, Augustów, Mazurska 10, Augustów, Przemysłowa 2, Augustów, Sucharskiego 2, Babice, Zakopiańska 47, Babimost, Lotnicza 3, Baborów, Wiejska 2, Barcin, Polna 2, Barlinek, 11 Listopada 4, Barlinek, Żabia 7, Bartoszyce, Generała Józefa Bema 40C, Bartoszyce, Kętrzyńska 20, Bartoszyce, Piersele 26, Bartoszyce, Warszawska 29, Barwice, Barwice, Bełchatów, Aleja Wyszyńskiego 4, Bełchatów, Czyżewskiego 1, Bełchatów, Kwiatowa 1/3, Bełchatów, Pabianicka 22, Bełchatów, Wojska Polskiego 8, Bełżyce, Fabryczna 6, Bezrzecze, Górna 7, Będzin, Franciszka i Stanisława Żwirki i Wigury 20, Będzin, Małobądzka 2, Będzin, Stanisława Małachowskiego 29, Będzin, ZBOWiD 1, Biała, Opolska 1A, Biała, Parcela 13, Biała Piska, Słowackiego 1, Biała Podlaska, Anny Jagiellonki 1, Biała Podlaska, Kąpielowa 3, Biała Podlaska, Orzechowa 2a, Biała Podlaska, Przechodnia 8, Biała Podlaska, Sidorska 100, Biała Podlaska, Sidorska 2k, Biała Podlaska, Warszawska 34/38, Biała Rawska, Mickiewicza 21, Białe Błota, Szubińska 8, Białka, Białka 719, Białka Tatrzańska, Środkowa 394A, Białobrzegi, Krakowska 88, Białogard, 1 Maja 36, Białogard, Mickiewicza 17, Białogard, Staromiejska 29, Białogard, Świdwińska 15, Biały Bór, Dworcowa 3, Białystok, Antoniuk Fabryczny 58, Białystok, Bacieczki 217, Białystok, Baranowicka 121, Białystok, Choroszczańska 24, Białystok, Gajowa 116, Białystok, Kaczorowskiego 7, Białystok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 21, Białystok, Kawaleryjska 62, Białystok, Klepacka 2/1, Białystok, Piastowska 25, Białystok, Pogodna 35, Białystok, Popiełuszki 111, Białystok, Ryska 1, Białystok, Transportowa 6, Białystok, Upalna 3, Białystok, Wrocławska 11, Białystok, Zabłudowska 54, Bielawa, 1 Maja 37, Bielawa, Lipowa 3, Bielawa, Wolności 67, Bielsk, Płocka 28, Bielsk Podlaski, Piłsudskiego 54, Bielsk Podlaski, Szkolna 2, Bielsko-Biała, Cyniarska 26, Bielsko-Biała, Komorowicka 336B, Bielsko-Biała, Pięciu Stawów 6, Bielsko-Biała, Profesor Mieczysława Michałowicza 13, Bierutów, Słowackiego 4, Biłgoraj, 3 Maja 11, Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki 156, Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki 25, Biłgoraj, Włosiankarska 2, Biskupiec, 1 Maja 24, Biskupiec, Plażowa 2, Biskupiec, Ulica Grudziądzka 41, Blachownia, Miodowa 2, Bliżyn, Kościuszki 149, Błaszki, Sieradzka 52, Błażowa, Armii Krajowej 39, Błędów, Sadurkowska 1, Błonie, Księcia Józefa Poniatowskiego 18, Błonie, Romualda Traugutta 3a, Bobolice, Plac Zwycięstwa 7, Bobowa, Grunwaldzka 50, Bobrowniki, Polna 58, Bochnia, Wiśnicka 16, Bochotnica, Nałęczowska 57, Bogatynia, Dworcowa 2, Bogatynia, II Armii Wojska Polskiego 10, Bogatynia, Jana Matejki 64, Boguszów Gorce, Mariana Buczka 7, Boguszów Gorce, Wałbrzyska 8, Bojano, Wybickiego 38, Bojanowo, Gołaszyńska 75, Bolesławiec, Bolesława Chrobrego 25, Bolesławiec, Gałczyńskiego 15, Bolesławiec, Komuny Paryskiej 25A, Bolesławiec, Mostowa 2, Bolesławiec, Tysiąclecia 32 F, Bolesławiec, Walerego Wróblewskiego 4A, Bolesławiec, Wesoła 23B, Bolków, Henryka Sienkiewicza 16, Borek Wielkopolski, Konopnickiej 24, Borkowo, Kartuska 10, Branice, Żymierskiego 57A, Braniewo, Marszałka Piłsudskiego 1, Braniewo, Władysława Sikorskiego, Braniewo, Wojska Polskiego 9, Brańsk, Armii Krajowej 16, Brenna, Wyzwolenia 38B, Brodnica, Kolejowa 1A, Brodnica, Mazurska 5, Brodnica, Mieszka I 2, Brusy, Wojska Polskiego 56, Brwinów, Warszawska 1, Brzeg , Chocimska 7, Brzeg , Długa 2, Brzeg , Juliusza Słowackiego 31, Brzeg , Władysława Łokietka 4, Brzeg Dolny, Aleje Jerozolimskie 37, Brzeg Dolny, Dębowa 1A, Brzesko, Adama Mickiewicza 2B, Brzesko, Ludwika Solskiego 14A, Brzesko, Osiedle Władysława Jagiełły 15, Brzeszcze, Ofiar Oświęcimia 31, Brześć Kujawski, Kolejowa 29, Brzeziny, Frycza - Modrzewskiego 4, Brzeziny, Kościuszki 9, Brzezna, Brzezna 645, Brzoza, Bydgoska 34, Budzyń, Dworcowa 17B, Buk, Jana Pawła II 20, Bukowno, Kolejowa 123, Busko Zdrój, Aleja Adama Mickiewicza 14A, Bychawa, Szkolna 2, Bydgoszcz, Aleja Powstańców Wielkopolskich 56, Bydgoszcz, Bydgoska 31, Bydgoszcz, Długa 9, Bydgoszcz, Dworcowa 46, Bydgoszcz, Flisacka 2, Bydgoszcz, Gdańska 138, Bydgoszcz, Generała Franciszka Kleeberga 2, Bydgoszcz, Generała Józefa Dwernickiego 9, Bydgoszcz, Generała Władysława Andersa 51, Bydgoszcz, Grudziądzka 27, Bydgoszcz, Grunwaldzka 284, Bydgoszcz, Grunwaldzka 37, Bydgoszcz, Grunwaldzka 8, Bydgoszcz, Inowrocławska 1, Bydgoszcz, Jana III Sobieskiego 5, Bydgoszcz, Juliusza Kossaka 15, Bydgoszcz, Kąkolowa 1, Bydgoszcz, Kornela Ujejskiego 61, Bydgoszcz, Łęczycka 24, Bydgoszcz, Magnuszewska 6, Bydgoszcz, Małgorzaty Szułczyńskiej 2, Bydgoszcz, Marii Konopnickiej 2, Bydgoszcz, Mostowa 2, Bydgoszcz, Saperów 22, Bydgoszcz, Skłodowskiej-Curie 29, Bydgoszcz, Sportowa 15, Bydgoszcz, Stanisława Skarżyńskiego 6, Bydgoszcz, Świętego Maksymiliana Kolbego 58, Bydgoszcz, Tadeusza Kościuszki 27, Bydgoszcz, Wyzwolenia 106, Bystrzyca Kłodzka, Strażacka 8, Bytom, Frenzla 25, Bytom, Józefa Jainty 12, Bytom, Kazimierza Pułaskiego 65, Bytom, Konstytucji 37, Bytom, Krzyżowa 32, Bytom, Księdza Prymasa Augusta Hlonda 1, Bytom, Łużycka 1, Bytom, Pomorska 2, Bytom, Sandomierska 10, Bytom, Stanisława Witczaka 4, Bytom, Ulica Daleka 32, Bytom, Władysława Łokietka 1, Bytom, Zabrzańska 72, Bytom Odrzański, Dworcowa 25, Bytów, Wojska Polskiego 49, Cegłów, Henryka Dobrzyckiego 9, Chełm, Aleja Armii Krajowej 13, Chełm, Aleja I Armii Wojska Polskiego 7, Chełm, Kolejowa 85, Chełm, Lubelska 173, Chełm, Lwowska 79, Chełm, Rejowiecka 120, Chełm, Siedlecka 4, Chełm, Wojsławicka 6, Chełmno, Dojazdowa 1, Chełmno, Grudziądzka 6, Chełmża, Generała Władysława Sikorskiego 30, Chęciny, Szkolna, Chmielnik, Dojazdowa, Chocianów, Marszałka Roli-Żymierskiego 4A, Chociwel, Armii Krajowej 76, Chodecz, I Armii Wojska Polskiego 1, Chodzież, Zwycięstwa 18, Chojna, Ogrodowa 74, Chojnice, Jana Pawła II 2D, Chojnice, Józefa Piłsudskiego 38, Chojnice, Modra 4, Chojnice, Plac Piastowski 31, Chojnów, Kolejowa 6, Chojnów, Legnicka 25, Choroszcz, Sienkiewicza 30b, Chorzele, Grunwaldzka 58, Chorzów, Batorego 29, Chorzów, Beskidzka, Chorzów, Długa 67, Chorzów, Józefa Ryszki 57A, Chorzów, Plac świętego Jana 24, Chorzów, Siemianowicka 157, Chorzów, Świętego Piotra 14, Choszczno, Władysława Jagiełły 9, Chrzanów, Aleja Henryka 44, Chrzanów, Armii Krajowej 6, Chrzanów, Świętokrzyska 30, Chwaszczyno, Oliwska 139, Chybie, Bielska 65, Cianowice / Skała, Krakowska 1, Ciechanowiec, Adama Mickiewicza 33, Ciechanów, 17 Stycznia 64, Ciechanów, Generała Władysława Sikorskiego 11, Ciechanów, Henryka Sienkiewicza 79, Ciechanów, Tatarska 1, Ciechocinek, Zdrojowa 25, Cieszanów, Sienkiewicza 4, Cieszków Zduny, Polna 64, Cieszyn, Katowicka 51, Cieszyn, Kolejowa 20, Cieszyn, Wiejska 1, Cieszyn, Zofii Kossak-Szatkowskiej 16A, Cybinka, Krośnieńska 1, Czaniec, Kęcka 29, Czaplinek, Długa 19, Czarna Białostocka, Fabryczna 4, Czarna Dąbrówka, Lęborska 2, Czarna Woda, Starogardzka 19, Czarne, Szczecinecka 1, Czarnków, Kościuszki 93, Czarnków, Wodna 1, Czarny Dunajec, Kolejowa 22, Czchów, Krakowska 24, Czechowice-Dziedzice, Niepodległości 12, Czeladź , Dehnelów 41, Czeladź , Nowopogońska 228, Czempiń, Rynek 12, Czerniejewo, Poznańska, Czersk, Cmentarna 3, Czersk, Dworcowa 23, Czerwieńsk, Ulica Zielonogórska 34B, Czerwionka-Leszczyny, 3 Maja 23, Czerwionka-Leszczyny, Aleja Jana Pawła II 3, Czerwionka-Leszczyny, Księdza Adolfa Pojdy 35, Czerwonak, Leśna 1, Częstochowa, Aleja Armii Krajowej 54, Częstochowa, Główna 140, Częstochowa, Mostowa 11, Częstochowa, Okólna 113A, Częstochowa, Okulickiego 92, Częstochowa, Rędzińska 15, Częstochowa, Tadeusza Gajcego 2, Częstochowa, Teofila Lenartowicza 22 A, Częstochowa, Warszawska 43, Człuchów, Jerzego z Dąbrowy 2A, Człuchów, Szkolna 10, Człuchów, Traugutta 11, Czyżew, Andrzejewska, Darłowo, Aleje Wojska Polskiego 47, Darłowo, Plażowa 1, Dąbrowa Górnicza, Karola Adamieckiego 11A, Dąbrowa Górnicza, Królowej Jadwigi 23, Dąbrowa Górnicza, Ludowa 19A, Dąbrowa Górnicza, Włodzimierza Majakowskiego 48, Dąbrowa Tarnowska, Jagiellońska 39, Debrzno, Kościuszki 8, Deszczno, Lubuska 42A, Dębica, Aleja Jana Pawła II 56, Dębica, Kościuszki 24, Dębica, Kraszewskiego 59, Dębica, Poddęby 15, Dębica, Tuwima, Dęblin, Generała Pilota Kowalskiego 9, Dęblin, Rynek 4, Dębno, Adama Mickiewicza 63, Dębno, Armii Krajowej 2, Dobczyce, Zarabie 6K, Dobre Miasto, Wojska Polskiego 18, Dobroń, Wrocławska 3A, Dobrzeń Wielki, Opolska 10, Dolice, Pyrzycka 9, Dołhobyczów, Partyzantów 714, Drawsko Pomorskie , Prusa 7, Drezdenko, Plac Wileński 1, Drobin, Płońska 7, Drogomyśl, Główna 198, Drohiczyn, Mieszka I 6, Drzewica, Plac Narutowicza 20, Dukla, Słowacka 22, Duszniki Zdrój, Dworcowa 11, Dygowo, Kołobrzeska 45, Dynów, Grunwaldzka 38, Działdowo, Marii Skłodowskiej-Curie 35, Działdowo, Olsztyńska 1, Działdowo, Olsztyńska 4, Działoszyn, Piłsudskiego, Dziemiany, Wyzwolenia 13C, Dzierzgoń, Limanowskiego 15, Dzierżoniów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 18, Dzierżoniów, Mikołaja Kopernika 14, Dziwnów, Słowackiego 8A, Dźwirzyno, Wyzwolenia 8, Elbląg, Czerniakowska 7, Elbląg, Donimirskich 29, Elbląg, Generała Kazimierza Pułaskiego 2A, Elbląg, Grunwaldzka 2, Elbląg, Jana III Sobieskiego 27, Elbląg, Malborska 78, Elbląg, Nowowiejska 1A, Elbląg, Odzieżowa 12, Ełk, Czesława Miłosza 2, Ełk, Generała Władysława Sikorskiego 11, Ełk, Jana Kilińskiego 11, Ełk, Jana Kilińskiego 47, Ełk, Matki Teresy z Kalkuty 3, Ełk, Mickiewicza 44a, Ełk, Słowackiego 24, Ełk, Warszawska 3A, Frampol, Biłgorajska 1, Frombork, Adama Mickiewicza 3, Frysztak, Rzeszowska 11a, Garwolin, Janusza Korczaka 7, Garwolin, Targowa 1, Gąbin, Aleja Jana Pawła II 4, Gdańsk, Aleja Generała Józefa Hallera 233A, Gdańsk, Dąbrowszczaków 20, Gdańsk, Dąbrowszczaków 5, Gdańsk, Doroszyńskiego 28A, Gdańsk, Fieldorfa 2, Gdańsk, Ignacego Paderewskiego 7, Gdańsk, Jagiellońska 2A, Gdańsk, Jelitkowski Dwór 2, Gdańsk, Kaprów 3, Gdańsk, Krzemowa 1, Gdańsk, Marcina Dragana 25, Gdańsk, Opolska 3, Gdańsk, Trakt świętego Wojciecha 149, Gdańsk, Wacława Balcerskiego 12, Gdańsk, Wolności 8, Gdańsk, Wrzosy 1, Gdańsk, Wyzwolenia 26, Gdów, Krakowska 1019, Gdynia, Bema 22, Gdynia, Bosmańska 16, Gdynia, Chylońska 42, Gdynia, Jarosława Iwaszkiewicza 1, Gdynia, Kaszubski 15, Gdynia, Majora Henryka Sucharskiego 2, Gdynia, Morskiego Pułku Strzelców 2, Gdynia, Rymarska 42, Gdynia, Wiczlińska 45A, Gdynia, Wiczlińska 67, Giżycko, Aleja 1 Maja 38, Giżycko, Kolejowa 24, Giżycko, Przemysłowa 15, Giżycko, Smętka 3, Giżycko, Wilanowska 5, Glinojeck, Płocka 30, Gliwice, Beskidzka 22, Gliwice, Bojkowska 19, Gliwice, Chorzowska 44B, Gliwice, Czwartaków 13, Gliwice, Dworcowa 44, Gliwice, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 62, Gliwice, Ignacego Daszyńskiego 135, Gliwice, Kozielska 2, Gliwice, Kozielska 33, Gliwice, Lipowa 7, Gliwice, Marzanki 21, Gliwice, Oskara Kolberga 41, Gliwice, Paderewskiego 56, Gliwice, Stanisława Dubois 16, Gliwice, Toszecka 129, Gliwice, Władysława Gomułki 1, Gliwice, Żurawia 3, Głogów, Bartosza Głowackiego 7, Głogów, Brzoskwiniowa 2, Głogów, Folwarczna 52, Głogów, Gwiaździsta 1, Głogów, Kazimierza Wielkiego 101, Głogów, Legnicka, Głogów, Polna 23A, Głogów, Wincentego Witosa 32, Głogówek, Dworcowa 10, Głowno, Generała Władysława Sikorskiego 59, Głowno, Mikołaja Kopernika 33A, Główczyce, Szosa Słupska 3A, Głubczyce, Plac 1 Maja 1, Głubczyce, Raciborska 4, Głuchołazy, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Głuchołazy, Norwida 2, Głuszyca, Grunwaldzka 1, Gniew, Kościuszki 10, Gniewkowo, Rynek 3, Gniezno, Franklina Roosevelta 83, Gniezno, Mickiewicza 2, Gniezno, Myśliwiecka 74, Gniezno, Osiedle Kazimierza Wielkiego 31, Gniezno, Paczkowskiego 18, Gniezno, Witkowska 11A, Gogolin, Strzelecka 19, Goleszów, Cieszyńska 2, Golina, Słowackiego 5, Gołańcz, Jeziorna 12, Gołdap, Królewiecka 8, Gorlice, Biecka 64, Gorlice, Garncarska 15, Gorlice, Tadeusza Kościuszki 42B, Gorzkowice, Rynek 25, Gorzów Śląski, Towarowa 1, Gorzów Wielkopolski, 30 Stycznia 7, Gorzów Wielkopolski, Aleja Konstytucji 3 Maja 102, Gorzów Wielkopolski, Ignacego Mościckiego 13, Gorzów Wielkopolski, Kościuszki 15, Gorzów Wielkopolski, Londyńska 4c, Gorzów Wielkopolski, Matejki 46, Gorzów Wielkopolski, Okólna 28A, Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 7, Gorzów Wielkopolski, Pionierów 3, Gorzów Wielkopolski, Popławskiego 72, Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 57, Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 25, Gorzyce, Ulica Bogumińska 29, Gostynin, Generała Józefa Bema 9, Gostynin, Kutnowska 8, Gostyń, Łąkowa 3, Gostyń, Poznańska 200, Góra, Al. Jagiellonów 8, Górowo Iławeckie, Szkolna 2, Grabów, 1-go Maja 1, Grabów nad Prosną, Ostrzeszowska 18a, Grajewo, 9 Pułku Strzelców Konnych 8, Grajewo, Dworna 27, Grodków, Grunwaldzka 6, Grodków, Kościuszki 6, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 93, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardowska 33/35, Grodzisk Wielkopolski, 27 Stycznia 4, Grodzisk Wielkopolski, Nowotomyska 50, Gromink, Krynicka 53, Grójec, Armii Krajowej 50, Grójec, Laskowa 5, Grójec, Mogielnicka 28, Grudziądz, Astrowa 2, Grudziądz, Chełmińska 117, Grudziądz, Droga Kaszubska 3, Grudziądz, Dworcowa 38/40, Grudziądz, Macieja Rataja 2, Grudziądz, Mieszka I 3, Grudziądz, Śniadeckich 68, Grybów, Kolejowa, Gryfice, 3 Maja 11, Gryfice, 3 Maja 21, Gryfice, Sportowa 12, Gryfino, Adama Asnyka 57, Gryfino, Bolesława Chrobrego 40/42, Gryfino, Sportowa 2a, Gryfów Śląski, Kolejowa 40, Gubin, Miodowa 28, Gubin, Śląska 1, Hajnówka, 1-go Maja, Hajnówka, 3 Maja 62, Hajnówka, Białowieska 5C, Herby, Lubliniecka 56, Horodniany, Mickiewicza 6, Hrubieszów, Basaja 43, Iława, Królowej Jadwigi 6, Iława, Ostródzka 54, Iłowa, Żagańska 61E, Iłowo Osada, Działdowska 1B, Iłża, Dr. Anki 4, Inowrocław, Dworcowa 35, Inowrocław, Ludwika Błażka 11, Inowrocław, Marii Konopnickiej 24A, Inowrocław, Solna 20, Inowrocław, Szarych Szeregów 18, Inowrocław, Św. Ducha 42, Inowrocław, Świętokrzyska 38, Istebna, Istebna 1000, Izbica, Lubelska 123B, Izbica Kujawska, Kolska 16, Jabłonka, Sobieskiego 6041, Janikowo, Główna 10, Jankowice, Krótka 2, Janowiec Wielkopolski, 22 Stycznia 14, Janów Lubelski, Jana Zamoyskiego 26, Janów Lubelski, Ks. Skorupki, Jarocin, Powstańców Wielkopolskich 40, Jarocin, Poznańska 1A, Jarocin, Śródmiejska 17A, Jarosław, Krakowska 32, Jarosław, Pełkińska 63, Jarosław, Spółdzielcza 3, Jasień, Graniczna 1, Jasło, 3 Maja 32, Jasło, Kazimierza Wielkiego 26, Jasło, Rafineryjna 1, Jasło, Szkolna 36a, Jastrowie, Wojska Polskiego 31, Jastrzębie Zdrój, Harcerska 1, Jastrzębie Zdrój, Heleny Marusarzówny 28, Jastrzębie Zdrój, Niepodległości 180, Jastrzębie Zdrój, Podhalańska 1, Jastrzębie Zdrój, Pszczyńska 6, Jastrzębie Zdrój, Turystyczna 49A, Jastrzębie Zdrój, Warmińska 2, Jastrzębie Zdrój, Warszawska 5, Jawor, Bolesława Limanowskiego 13, Jawor, Józefa Piłsudskiego 7, Jaworzno, Pocztowa 13, Jaworzno, Świętego Maksymiliana Kolbego 1, Jaworzyna Śląska, 1 Maja 1, Jedlicze, Sienkiewicza 19, Jedlina Zdrój, Cmentarna, Jelcz Laskowice, Oławska 27, Jelcz Laskowice, Sowia 17, Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła II, Jelenia Góra, Cieplicka 217, Jelenia Góra, Jana III Sobieskiego 58, Jelenia Góra, Józefa Elsnera 1, Jelenia Góra, Krośnieńska 1, Jelenia Góra, Sudecka 42, Jelenia Góra, Wiejska 24, Jelenia Góra, Wita Stwosza 17, Jelenia Góra, Wojciecha Głowackiego 1, Jelenia Góra, Wolności 25, Jelenia Góra, Wrocławska 73, Jenin, Gorzowska 153B, Jeziorany, Kopernika 30, Jeżowe, Jeżowe 652B, Jeżów, Brzezińska 55, Jędrzejów, Jasionka 15A, Jordanów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 82, Józefów, Armii Krajowej 3A, Kadzidło, Handlowa, Kalisz, Aleja Wojska Polskiego 116, Kalisz, Babina 16, Kalisz, Juliusza Bursche 12-14, Kalisz, Marii Konopnickiej 33, Kalisz, Podmiejska 32A, Kalisz, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42A, Kalisz Pomorski, Dworcowa 52, Kalwaria Zebrzydowska, Krakowska 47, Kałuszyn, Polna 5, Kamieniec Ząbkowicki, XXX-lecia PRL 52, Kamienna Góra, Nadrzeczna 1, Kamienna Góra, Wałbrzyska 23, Kamienna Góra, Waryńskiego 11, Kamień Pomorski, Bolesława Krzywoustego 1, Kamień Pomorski, Jana Długosza 27, Kamieńsk, Słowackiego 121, Kargowa, Rynek 23, Karlino, Koszalińska 85, Karpacz, Konstytucji 3 Maja 5, Kartuzy, Dworcowa 14, Kartuzy, Osiedle Wybickiego 3B, Kartuzy, Wzgórze Wolności 1, Katowice, Aleja Roździeńskiego 93, Katowice, Armii Krajowej 3, Katowice, Dąbrówki 13, Katowice, Gliwicka 123, Katowice, Kijowska 42, Katowice, Księdza Bpa Bednorza 2A, Katowice, Radockiego 150, Katowice, Rolna 14, Katowice, Strażacka 19, Katowice, Uniczowska 20, Katowice, Uniwersytecka 12, Katowice, Zawiszy Czarnego 8, Kazimierza Wielka, Kolejowa 27, Kaźmierz, Szamotulska 19, Kcynia, Poznańska 36, Kędzierzyn-Koźle, Aleja Armii Krajowej 38, Kędzierzyn-Koźle, Juliana Tuwima 3, Kędzierzyn-Koźle, Kozielska 134, Kędzierzyn-Koźle, Piastowska 30A, Kędzierzyn-Koźle, Władysława Łokietka 4, Kępice, Generała Władysława Sikorskiego 7, Kępno, Generała Świerczewskiego 2, Kępno, Kwiatowa 18, Kętrzyn, Plac Słowiański 3, Kętrzyn, Władysława Jagiełły 1, Kielce, 1 Maja 156, Kielce, Aleja Solidarności 20, Kielce, Czarnowska 4, Kielce, Edwarda Meissnera 22, Kielce, Henryka Sienkiewicza 31, Kielce, Jagiellońska 25, Kielce, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 71, Kielce, Karczówkowska 1, Kielce, Sandomierska 89, Kielce, Tarnowska 4, Kielce, Wrzosowa 7, Kielce, Zagórska 3, Kiełczewo, Poznańska 15, Kiełpin Poduchowny, Warszawska 201/203, Kietrz, Raciborska 1, Kije, Piastowska 1, Kleczew, 11 Listopada 19A, Kluczbork, Jagiellońska 7, Kluczbork, Podwale 24, Kluczbork, Wołczyńska 4, Klucze, Zawierciańska 8, Kłecko, Armii Poznań 5, Kłobuck, Rómmla 1, Kłobuck, Stanisława Staszica 48, Kłodawa, Warszawska 30, Kłodzko, Dusznicka 1, Kłodzko, Grunwaldzka 18, Kłodzko, Noworudzka 2, Kłomnice, Zachodnia 1, Knurów, Parkowa 2, Knurów, Szpitalna 9, Knurów, Ulica Niepodległości 9, Knyszyn, Szkolna 2, Kobierzyce, Robotnicza 59, Kobiór, Ołtuszewskiego 10, Kobylin, Aleje Powstańców Wielkopolskich 47A, Kobylnica, Główna 2D, Kobyłka, Napoleona 1B, Kock, Generała Franciszka Kleeberga 4, Kolbuszowa, Obrońców Pokoju 1, Kolno, W. Witosa 4, Kolno, Wojska Polskiego 46, Koluszki, Piękna 1, Koluszki, Słowackiego 22, Kołaczyce, Burmistrza Wiejowskiego 22, Kołczygłowy, Słupska 38A, Koło, Powstańców Śląskich 7, Koło, Toruńska 117, Koło, Zielona 5, Kołobrzeg, Aleja I Armii Wojska Polskiego 15, Kołobrzeg, Okopowa 13A, Kołobrzeg, Tarnowskiego 3, Komorniki, Pocztowa 5, Koniecpol, Armii Krajowej 8, Konin, Fryderyka Chopina 30, Konin, Jana Pawła II 78, Konin, Przyjaźni 6, Konin, Spółdzielców 50, Konin, Wał Księdza Maksyma Tarejwy 8, Konstantynów Łódzki, Jana Pawła II 11/13, Konstantynów Łódzki, Łaska 12, Konstantynów Łódzki, Piłsudskiego 4, Konstantynów Łódzki, Zgierska 21, Końskie, Kielecka 1, Końskie, Partyzantów 11, Końskie, Warszawska 13, Korczyna, Rynek 7, Korfantów, Kościuszki 11, Koronowo, Plac Zwycięstwa 21, Korsze, Mickiewicza 27, Kostrzyn, Wrzesińska 5, Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 9, Kostrzyn nad Odrą, Żeglarska 1, Koszalin, Eugeniusza Kwiatkowskiego 20, Koszalin, Prosta 4, Koszalin, Władysława Andersa 15, Koszalin, Władysława IV 64, Koszęcin, Juliusza Ligonia 12A, Kościan, Aleja Tadeusza Kościuszki 16, Kościan, Antoniego Kaźmierczaka 29, Kotlin, Poznańska 42, Kowal, Kołłątaja 28, Kowalewo Pomorskie, Batalionów Chłopskich 10b, Kowary, Matejki 3, Koziegłowy, Żarecka 89, Kozienice, Lubelska 7, Kozienice, Warszawska 34, Koźmin Wielkopolski, Poznańska 1, Kożuchów, Nowosolska 47, Krajenka, Mickiewicza 4, Kraków, Franciszka Kniaźnina 1, Kraków, Łokietka 5, Kraków, Medweckiego 21, Kraków, Osiedle Jagiellońskie 19, Kraków, Prądnicka 65, Krapkowice, Jana Kilińskiego 36, Krapkowice, Słowackiego 2, Krapkowice, Żeromskiego 11, Krasnystaw, Nieczaja 2, Krasnystaw, PCK 7, Kraśnik, Aleja Niepodległości 16, Kraśnik, Aleja Tysiąclecia 9, Kraśnik, Chopina 10, Kraśnik, Urzędowska 472, Krobia, Kasztelańska 3, Krosno, Bohaterów Westerplatte 20D, Krosno, Grodzka 12, Krosno, Naftowa 6, Krosno, Podkarpacka 3, Krosno Odrzańskie, Armii Czerwonej, Krosno Odrzańskie, Fryderyka Chopina 8, Krośniewice, Toruńska 10, Krotoszyn, Koźmińska 22A, Krotoszyn, Ostrowska 18, Krotoszyn, Zdunowska 56, Kruszwica, Tadeusza Kościuszki 31/34, Krzepice, Andersa 7, Krzeszowice, Kościuszki 54, Krzywiń, Rynek 4, Krzyż Wielkopolski, Walki Młodych 12, Krzyżanowice, Ligota Tworkowska 5, Kudowa-Zdrój, Główna 4, Kudowa-Zdrój, Zdrojowa 33, Kurów, Jana Kilińskiego 8, Kutno, Adama Mickiewicza 4, Kutno, Grunwaldzka 3, Kutno, Oporowska 6, Kuźnia Raciborska, Kozielska 1, Kuźnica Białostocka, Grodzieńska, Kwidzyn, Korczaka 3, Kwidzyn, Mikołaja Kopernika 7A, Kwidzyn, Słowackiego 4, Kwidzyn, Warszawska 71, Kwilcz, Powstańców Wielkopolskich 1, Lądek Zdrój, Śnieżna 45, Legionowo, Zegrzyńska 5, Legnica, Adama Asnyka 27, Legnica, Aleja Rzeczypospolitej 14, Legnica, Bieszczadzka 2, Legnica, Dworcowa 5B, Legnica, Górnicza 1A, Legnica, Gwiezdna 3, Legnica, Jagiellońska 19, Legnica, Jaworzyńska 17, Legnica, Pomorska 15, Leszno, Gronowska 11, Leszno, Jana Kasprowicza 4, Leszno, Kąkolewska 15b, Leszno, Księdza Teodora Korcza 5, Leszno, Niepodległości 63, Leszno, Okrężna 3, Leszno, Zacisze 16, Leśna, Baworowo 66, Lewin Brzeski, Moniuszki 8, Leżajsk, Mickiewicza 80, Lębork, Armii Krajowej 34, Lębork, Kossaka 3, Libiąż, Wojska Polskiego 4, Lidzbark, Zieluńska 9, Lidzbark Warmiński, Lipowa 5, Lidzbark Warmiński, Wiejska 11, Ligota, Rolników 1, Limanowa, Matki Boskiej Bolesnej 20, Limanowa, Piłsudskiego 24A, Lipiany, Jedności Narodowej 9, Lipka, Dywizji Piechoty 6, Lipno, 3-go Maja 21, Lipno, Włocławska 9, Lipsk, Kościelna 8, Lipsko, Al. Armii Krajowej 3, Lipusz, Wybickiego 3, Lisowice, Lubliniecka 1, Lubaczów, Adama Mickiewicza 103, Lubaczów, Płk. Stanisława Dąbka 2, Lubań, Dąbrowskiego 2, Lubań, Esperantystów 1, Lubań, Robotnicza 11, Lubartów, Generała Franciszka Kleeberga, Lubartów, Lubelska 100, Lubartów, Tysiąclecia 2, Lubawa, Kopernika 3, Lubawa, Wyzwolenia 3A, Lubawka, Dworcowa, Lubichowo, Starogardzka 2, Lubicz, Dworcowa 32A, Lubin, Budowniczych 24, Lubin, Generała Józefa Bema 1, Lubin, Leszczynowa 468, Lubin, Stefana Wyszyńskiego 8, Lubin, Tadeusza Kościuszki 12, Lublewo Gdańskie, Wybickiego 39A, Lublin, Abramowicka 10, Lublin, Główna 3, Lublin, Górska 11, Lublin, Hetmańska 2, Lublin, Hutnicza 1A, Lublin, Ignacego Daszyńskiego 6, Lublin, Lwowska 12, Lublin, Mełgiewska 4, Lublin, Nałęczowska 24, Lublin, Wolska 8A, Lublin, Zemborzycka 78, Lubliniec, Oleska 20, Lubliniec, Powstańców Śląskich 54, Lubliniec, Stalmacha 9, Lubniewice, Jana Pawła II 5, Luboń, Władysława Sikorskiego 44, Lubraniec, Aleja Lipowa 1A, Lubsko, Wojska Polskiego 80f, Lubsko, XX-lecia PRL 88, Lwówek, Pniewska 53B, Lwówek Śląski, Jaśkiewicza 4, Lwówek Śląski, Orzeszkowej 17, Lwówek Śląski, Oświęcimska 3B, Łagiewniki, Wrocławska, Łagów, Chopina 2A, Łańcut, Kościuszki, Łańcut, Mickiewicza 10, Łapy, Główna 24, Łapy, Żwirki i Wigury 25A, Łaskarzew, Warszawska 89, Łaszczów, Dworcowa 11, Łaziska Górne, Dworcowa 38, Łaziska Górne, Ulica Tadeusza Kościuszki 100, Łaziska Górne, Wiejska 1, Łazy, Targowa 4, Łącko, Łącko 862, Łeba, Aleja świętego Jakuba 39, Łęczna, Armii Krajowej 1, Łęczna, Szkolna 8, Łęczna, Wacława Jawoszka 2A, Łęczyca, Belwederska 1, Łęczyca, Poznańska 37, Łęknica, XX-lecia 14, Łobez, Segala 7, Łobżenica, Sikorskiego 11, Łochowo, Szosa Bydgoska 33, Łochów, Al. Łochowska 133, Łomża, Aleja Józefa Piłsudskiego 121, Łomża, Aleja Legionów 58, Łomża, Dworna 11, Łomża, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4, Łomża, Legionów 60, Łomża, Sybiraków 4B, Łomża, Szosa Zambrowska 100, Łomża, Wojska Polskiego 69, Łopuszno, Strażacka 13B, Łosice, Marszałka Piłsudskiego 15, Łowicz, Katarzynów 1, Łowicz, Łęczycka 64, Łowicz, Warszawska 1, Łódź, Bartoka 20, Łódź, Dąbrowskiego 17/21, Łódź, Dostojewskiego 2, Łódź, Haška 1, Łódź, Krokusowa 1/3, Łódź, Łagiewnicka 54/56, Łódź, Łazowskiego 44, Łódź, Maratońska 93, Łódź, Mikołaja Gogola 10, Łódź, Ogrodowa 18, Łódź, Paradna 39, Łódź, Piłsudskiego 10, Łódź, Przybyszewskiego 28, Łódź, Rajdowa 12, Łódź, Rokicińska 366, Łódź, Rzgowska 9, Łódź, Skrzetuskiego 11, Łódź, Stefana Żeromskiego 32, Łódź, Tęczowa 1, Łódź, Tuwima 3, Łódź, Wodna 33/47, Łódź, Wólczańska 128/132, Łódź, Zagrodniki 8, Łódź, Zgierska 15, Łódź, Zgierska 53, Łuków, Sienkiewicza 1, Łuków, Ulica Międzyrzecka 72, Łyse, Kościelna 16, Maków Mazowiecki, Przasnyska 39, Maków Mazowiecki, Stanisława Moniuszki 32, Maków Podhalański, Kolejowa 2, Malbork, Główna 2, Malbork, Henryka Sienkiewicza 20, Malbork, Henryka Sucharskiego 2, Malbork, Koszalińska 3, Malbork, Koszykowa 9, Małogoszcz, Chęcińska 78, Małomice, Małynicza 5, Margonin, Cmentarna 19a, Markuszów, Lubelska 76, Marynin, Mazowieckia 14, Maszewo, Jedności Narodowej 250, Miastko, Kazimierza Wielkiego 24A, Michałowo, Białostocka 1, Miechów, Racławicka 43, Miedzyzdroje, Gryfa Pomorskiego 21, Miejsce Piastowe, Handlowa 4, Miejska Górka, 700-lecia 4, Mielec, Drzewieckiego 1, Mielec, Niepodległości 13, Mielec, Piaskowa 7, Mielec, Sandomierska 6, Mielec, Władysława Warneńczyka 11, Mielno, Bolesława Chrobrego 4, Mierzyn, Welecka 2, Mieszkowice, Księcia Poniatowskiego 51, Międzybórz, Wrocławska 67, Międzychód, 17 Stycznia 143, Międzychód, Marszałka Piłsudskiego 47, Międzylesie, Warszawska 2, Międzyrzec Podlaski, Brzeska 31, Międzyrzec Podlaski, Partyzantów 1, Międzyrzec Podlaski, Warszawska 36, Międzyrzecz, 30 Stycznia 58, Międzyrzecz, Chrobrego 2A, Międzyrzecz, Wojska Polskiego 3, Mikołów, Podleska 8, Milejów, Partyzancka 11, Milicz, Armii Krajowej 56, Milicz, Trzebnicka 4A, Miłomłyn, Pasłęcka 1, Miłosław, Poznańska 10, Mińsk Mazowiecki, Dąbrówki 30, Mińsk Mazowiecki, Sosnkowskiego 1, Mirosławiec, Wolności 10, Mirsk, Sikorskiego 1, Mirzec, Langiewicza 4, Mława, Długa 2, Mława, Dominika Staszewskiego, Mława, Osiedle Książąt Mazowieckich 14, Mława, Sienkiewicza 12, Młyny k/Korczowej, Młyny 90, Mogielnica, Kościelna 2, Mogilno, Józefa Hallera 22, Mogilno, Powstańców Wielkopolskich 46, Morawica, Kielecka 29A, Morąg, Dworcowa 11, Morąg, Henryka Sienkiewicza 1, Morąg, Władysława Jagiełły 1, Moszczenica, Piotrkowska 15A, Mrągowo, Brzozowa 10, Mrągowo, Rynkowa 20, Mrągowo, Wojska Polskiego 5, Mrocza, Nakielska 2, Mszana Dolna, Ulica Krakowska 3, Mszczonów, Wschodnia 18, Murowana Goślina, Generała Kutrzeby 1, Murowana Goślina, Poznańska 15, Muszyna, Kity 12, Mysłowice, Armii Krajowej 38, Mysłowice, Brzęczkowicka 2D, Mysłowice, Oświęcimska 13, Mysłowice, Powstańców 6, Myszków, Pułaskiego 7b, Myszków, Pułaskiego 8B, Myszków, Władysława Sikorskiego 18A, Myszyniec, Kazimierza Stefanowicza 47, Myślenice, Juliusza Słowackiego 70, Myślibórz, Lipowa 7, Myślibórz, Niedziałkowskiego 4, Nakło nad Notecią, Gimnazjalna 4, Nakło nad Notecią, Potulicka 2, Namysłów, Oławska 30, Namysłów, Stawowa 1, Nasielsk, Elektronowa 3H, Nekla, Wiosny Ludów 2, Nidzica, Olsztyńska 8, Niemodlin, Opolska 7, Niepołomice, Płaszowska 2, Nisko, Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, Nisko, Sandomierska 13, Nowa Dęba, Jasna 5, Nowa Ruda, Piłsudskiego 33, Nowa Ruda, Słupiecka 7A, Nowa Ruda, Teatralna 18, Nowa Sarzyna, Korczaka 5, Nowa Sól, Aleksandra Fredry 1/u1, Nowa Sól, Głowackiego 1, Nowa Sól, Marszałka Józefa Piłsudskiego 47, Nowa Sól, Wojska Polskiego 51, Nowa Sól, Zielonogórska 89, Nowe, Bydgoska 18, Nowe Miasteczko, Szosa Bytomska 11, Nowe Miasto Lubawskie, Grunwaldzka 19, Nowe Miasto nad Pilicą, Plac Armii Krajowej 3, Nowogard, Bohaterów Warszawy, Nowogard, Warszawska 9, Nowogrodziec, Asnyka 62, Nowogród Bobrzański, Polna 1, Nowy Dwór Mazowiecki, Harcerska, Nowy Sącz, 1 Brygady 4, Nowy Sącz, Krakowska 49, Nowy Sącz, Ulica Tarnowska 17, Nowy Sącz, Zdrojowa 32, Nowy Sącz, Zielona 55, Nowy Sącz, Zielona 64, Nowy Staw, Obrońców Westerplatte 23, Nowy Targ, Królowej Jadwigi 17, Nowy Targ, Lotników 4, Nowy Targ, Plac Evry 1, Nowy Tomyśl, Komunalna 3, Nowy Tomyśl, Witosa 7, Nowy Żmigród, Mytarz 1, Nysa, Bolesława Prusa 9, Nysa, Jana Kilińskiego 2, Nysa, Karola Miarki 8, Nysa, Wincentego Kadłubka bp. 5, Oborniki, Obrzycka 58, Oborniki Śląskie, Wrocławska 29, Oborniki Wielkopolskie, Czarnkowska 48, Oborniki Wielkopolskie, Powstańców Wielkopolskich 20, Odolanów, Krotoszyńska 29, Ogrodzieniec, Plac Wolności 37, Okonek, Niepodległości 29C, Okopy k/Dorohuska, Okopy 130, Olecko, Gołdapska 31, Olecko, Nocznickiego 20, Olecko, Wojska Polskiego 18, Oleśnica, 3 Maja 54, Oleśnica, Kilińskiego 4C, Oleśnica, Wojska Polskiego 32, Oleśnica, Wrocławska 17, Olkusz, Curie-Skłodowskiej 45, Olkusz, Kolberga 1, Olkusz, Kościuszki 34, Olkusz, Sławkowska 13, Olszewo Borki, Władysława Broniewskiego 2, Olsztyn, 1 Maja 5, Olsztyn, Aleja Generała Władysława Sikorskiego 21, Olsztyn, Aleja Obrońców Tobruku 6, Olsztyn, Bałtycka 155, Olsztyn, Barczewskiego 1, Olsztyn, Iwaszkiewicza 22A/2, Olsztyn, Jagiellońska 37, Olsztyn, Jarocka 84, Olsztyn, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15, Olsztyn, Kołobrzeska 32, Olsztyn, Melchiora Wańkowicza 7, Olsztyn, Partyzantów 63, Olsztyn, Poprzeczna 24, Olsztyn, Pstrowskiego 26, Olsztyn, Sielska 12, Olsztyn, Stefana Okrzei 10, Olsztynek, Krzysztofa Mrongowiusza 30, Olsztynek, Mrongowiusza 24, Olszyna, Wolności 38, Oława, 3 Maja 51A, Oława, Kilińskiego 4, Opalenica, Poznańska 70, Opalenica, Sienkiewicza 27, Opatów, Mikołaja Kopernika 15, Opoczno, Edmunda Biernackiego 13, Opoczno, Piotrkowska 83, Opole, Fabryczna 1, Opole, Grudzicka 51, Opole, Jana Chełmońskiego 2, Opole, Krakowska 45, Opole, Kwiasowskiego 14, Opole, Niemodlińska 77, Opole, Oleska 104, Opole, Oświęcimska 98, Opole, Ozimska 189, Opole, Ozimska 48, Opole, Wrocławska 3, Opole Lubelskie, Fabryczna 38, Opole Lubelskie, Lubelska 32, Orneta, Dworcowa 2, Orneta, Olsztyńska 27, Orzesze, Rynek 12, Orzysz, Mickiewicza 2a, Osie, Dworcowa 9D, Ostrołęka, Bohaterów Warszawy 29, Ostrołęka, Generała Ludwika Bogusławskiego 2, Ostrołęka, Goworowska 34, Ostrołęka, Hallera 17, Ostrołęka, Henryka Sienkiewicza 53, Ostrołęka, Juliusza Słowackiego 31A, Ostrołęka, Steyera 2D, Ostrowiec Świętokrzyski, Grabowiecka, Ostrowiec Świętokrzyski, Henryka Sienkiewicza 38, Ostrowiec Świętokrzyski, Ludwika Waryńskiego 32, Ostrowiec Świętokrzyski, Okólna 5, Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Stawki 46, Ostrowiec Świętokrzyski, Polna 9A, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierska 89, Ostróda, Grunwaldzka 41, Ostróda, Wojska Polskiego 12, Ostrów Lubelski, Nowy Świat 1, Ostrów Mazowiecka, 3 Maja 98, Ostrów Mazowiecka, Stanisława Duboisa 16, Ostrów Mazowiecka, Władysława Broniewskiego 33, Ostrów Wielkopolski, Budowlanych 1, Ostrów Wielkopolski, Głowackiego 69, Ostrów Wielkopolski, Grabowska 115, Ostrów Wielkopolski, Jerzego Ofierskiego, Ostrów Wielkopolski, Kolejowa 32, Ostrów Wielkopolski, Konopnickiej 2A, Ostrów Wielkopolski, Mertki 12, Ostrzeszów, Sportowa 7, Ostrzeszów, Zamkowa 52, Ośno Lubuskie, 3 Maja 7, Oświęcim, Zaborska 22, Otmuchów, Henryka Sienkiewicza 5, Otwock, Kołłątaja 61, Ozimek, Sportowa 1, Ozimek, Ulica Kolejowa 2, Ozorków, Południowa 10, Ozorków, Starzyńskiego 30, Ożarów, Spacerowa 4, Pabianice, Grota-Roweckiego 18A, Pabianice, Łaska 23, Pabianice, Marii Konopnickiej 39A, Pabianice, Piotra Skargi 78/80, Pabianice, Smugowa 31, Pabianice, Traugutta 14, Padew Narodowa, Jana Pawła 22, Pajęczno, 1 Maja 13, Pakość, Jankowska 9, Parczew, Al. Jana Pawła II 2, Parczew, Wojska Polskiego 2, Parzniew, Solidarności 1, Pasłęk, Ogrodowa 44, Pasłęk, Strażacka 61, Pasym, Burskiego 29, Pawłowice, Prosta 10, Pęcice, Parkowa 49, Piaseczno, Okulickiego 2A, Piastów, Wysockiego 3A, Piątek, Stodolniana 2, Piechowice, Cmentarna 1, Piecki, Aleja Zwycięstwa 16, Piekary Śląskie, Bytomska 69, Piekary Śląskie, Kamienna 2, Piekary Śląskie, Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 114, Piekoszów, Czarnowska 54, Pieniężno, Dworcowa 17, Pieńsk, Traugutta, Pieszyce, Ogrodowa 20a, Pilawa, Aleja Wyzwolenia 29, Pilchowice, Spółdzielcza 6, Pilica, Krakowska 31, Pilzno, Bujnowskiego 3, Piła, Aleja Powstańców Wielkopolskich 68, Piła, Bydgoska 114, Piła, Doktora Drygasa 4, Piła, Stefana Okrzei 6, Piława Górna, Piastowska 52A, Pionki, 15 Stycznia 4A, Piotrków Kujawski, Poznańska 17, Piotrków Trybunalski, Armii Krajowej 20, Piotrków Trybunalski, Belzacka 9, Piotrków Trybunalski, Dmowskiego 28B, Piotrków Trybunalski, Dzielna 10, Piotrków Trybunalski, Henryka Sienkiewicza 19, Piotrków Trybunalski, Kostromska 51A, Piotrków Trybunalski, Narutowicza 4, Piotrków Trybunalski, Sulejowska 45, Piotrków Trybunalski, Wojska Polskiego 137/139, Piotrków Trybunalski, Wojska Polskiego 24, Piotrków Trybunalski, Wolborska 6, Pisz, Dr. Klementowskiego 21, Pisz, Olsztyńska 2, Pisz, Wołodyjowskiego 17a, Piwniczna-Zdrój, Zagrody 2, Pleszew, Aleje Wojska Polskiego 46, Pleszew, Ogrodowa 8, Płock, Aleja Armii Krajowej 18, Płock, Bielska 45, Płock, Otolińska 8, Płock, Portowa 4, Płock, Tadeusza Gierzyńskiego 17, Płock, Trasa ks. Jerzego Popiełuszki, Płock, Tysiąclecia 11, Płońsk, 19 Stycznia 60, Płońsk, Doktora Jana Rutkowskiego 1, Płońsk, Młodzieżowa 28, Płońsk, Rzemieślnicza 4, Pniewy, Poznańska 11a, Pniewy, Poznańska 48a, Pobiedziska, Krótka 9, Podgórzyn, Bojki 5, Polanica Zdrój, Kłodzka 3, Polanów, Wolności 4, Police, Głowackiego 10, Police, Morelowa 2, Police, Przyjaźni 2, Police, Zamenhofa 7a, Polkowice, Głogowska 19, Polkowice, Ogrodowa 5, Połczyn Zdrój, Warszawska 30, Poniec, Gostyńska Szosa 29, Porajów, Aleja Trzech Państw 7, Poręba, Ludowego Wojska Polskiego 30, Potęgowo, Kościuszki 2F, Poznań, 28 Czerwca 1956 r. 390, Poznań, Poszwińskiego 2, Poznań, Półwiejska 47, Prabuty, Władysława Jagiełły 10, Praszka, Józefa Piłsudskiego 7, Prószków, Daszyńskiego 6, Pruchnik, Kańczudzka 45, Prudnik, Kościuszki 21, Prudnik, Księdza Skowrońskiego 26, Prudnik, Sienkiewicza 1, Prusice, Wrocławska 67, Pruszcz Gdański, Aleja Księdza Józefa Waląga 1, Pruszcz Pomorski, Wyzwolenia 2A, Pruszków, 3 Maja 132, Pruszków, Aleja Wojska Polskiego 11, Pruszków, Aleje Jerozolimskie 454, Pruszków, Komorowska 26, Przasnysz, Józefa Piłsudskiego 75, Przasnysz, Leszno 1, Przasnysz, Sosnowa 7, Przedbórz, Droga Krajowa 42 6, Przemków, Szprotawska 1, Przemyśl, 3 Maja 19, Przemyśl, Adama Mickiewicza 28, Przemyśl, Lwowska 17, Przemyśl, Łukasińskiego 9, Przeworsk, Ignacego Krasickiego 4, Przeźmierowo, Ulica Rynkowa 73B/U1, Przodkowo, Gdańska 28, Przysucha, Legionów Polskich 6, Przywidz, Gdańska 32, Pszczew, Sikorskiego 22, Pszczyna, Górnośląska 11, Pszczyna, Kopernika 20, Pszów, Generała Andersa 19, Puck, Kopernika 4A, Puławy, Generała Nila Fieldorfa 12, Puławy, Marszałka Józefa Piłsudskiego 15, Puławy, Piaskowa 47, Puławy, Włostowicka 154, Pułtusk, Jana Pawła II 2, Pułtusk, Warszawska 23, Pyrzyce, Adama Mickiewicza 2A, Pyrzyce, Dworcowa 11, Pyskowice, Toszecka 40, Pyskowice, Zaolszany 5, Rabka-Zdrój, Zakopiańska 22, Raciąż, Błonie 22, Racibórz, Bosacka 61, Racibórz, Franciszka Siwonia 38, Racibórz, Juliusza Słowackiego 58, Racibórz, Ogrodowa 46, Racibórz, Opawska 124, Racibórz, Opawska 18, Racibórz, Opawska 69, Racibórz, Władysława Reymonta 16, Radlin, Generała Hallera 15, Radom, Aleja Józefa Grzecznarowskiego, Radom, Bolesława Limanowskiego 93, Radom, Chrobrego 2, Radom, Czarnoleska 9, Radom, Gajowa 25/27, Radom, Generała Leopolda Okulickiego 47, Radom, Ignacego Paderewskiego 17, Radom, Józefa Mireckiego 14, Radom, Juliusza Słowackiego 257, Radom, Maratońska 23, Radom, Stanisława Zbrowskiego 95, Radom, Ulica Kozienicka 100, Radom, Wandy Malczewskiej 5, Radom, Warszawska 98, Radom, Witolda 7, Radom, Władysława Beliny-Prażmowskiego 15, Radom, Wolanowska 55, Radomsko, Brzeźnicka 65, Radomsko, Krasickiego 5, Radomsko, Narutowicza 11, Radomsko, Przedborska 47, Radomsko, Starowiejska 228, Radomyśl Wielki, Nowa 6, Radymno, Lwowska 9, Radziejów, Komunalna 4, Radzionków, Świętego Wojciecha 1, Radzionków, Unii Europejskiej 1, Radzyń Podlaski, Lubelska 3A, Radzyń Podlaski, Warszawska 63, Rajgród, Warszawska 13, Rakoniewice, Księdza Dadaczyńskiego, Rawa Mazowiecka, Aleja Konstytucji 3 Maja 3, Rawa Mazowiecka, Juliusza Słowackiego 68, Rawa Mazowiecka, Kazimierza Wielkiego 18, Rawicz, Bohaterów Westerplatte 1, Rawicz, Henryka Sienkiewicza 2, Rawicz, Marszałka Józefa Piłsudskiego 8, Rawicz, Sarnowska 4, Recz, Kolejowa 18, Reda, Aleja Jana Pawła II 4, Resko, Bohaterów Warszawy 1, Reszel, Słowiańska 24, Rogoźno, Piłsudskiego 36, Rogoźno, Przemysława II 7, Rokiciny, Łódzka 8A, Rokietnica, Szamotulska 17A, Ropczyce, Konarskiego 1, Ropczyce, Witosa 1, Różan, Przemysłowa 9, Ruciane Nida, Gałczyńskiego 11, Ruda Śląska, 1 Maja 364, Ruda Śląska, Borowa 11, Ruda Śląska, Cypriana Kamila Norwida 26, Ruda Śląska, Niedurnego 1, Ruda Śląska, Odrodzenia 7, Ruda Śląska, Piastowska 2, Ruda Śląska, Różyckiego 30, Ruda Śląska, Wilka 4, Rudnik nad Sanem, Sanowa 11, Rudniki, Wieluńska 1, Rumia, Dąbrowskiego 76, Rumia, Dębogórska 132, Rumia, Jana III Sobieskiego 14A, Rumia, Kosynierów 55, Rumia, Starowiejska 13, Rybnik, 1 Maja 95, Rybnik, Gliwicka 101B, Rybnik, Górnośląska 138, Rybnik, Józefa Lompy 8, Rybnik, Marii Skłodowskiej-Curie 1B, Rybnik, Sybiraków 7, Rybnik, Sztolniowa 41, Rybnik, Wodzisławska 1, Rybnik, Zebrzydowicka 74, Rybno, Lubawska 4, Rychwał, Kaliska 19, Ryczywół, Kolejowa 29, Rydułtowy, Generała Bema 5, Rydułtowy, Obywatelska 26, Rydułtowy, Raciborska 351, Ryki, Rynek Stary 1, Ryki, Żytnia 10, Ryn, Partyzantów 8, Rypin, Nowy Rynek 16, Rzepin, Słubicka 4, Rzeszów, Aleja Józefa Piłsudskiego 34, Rzeszów, Budziwojska 465, Rzeszów, Eugeniusza Kwiatkowskiego 2, Rzeszów, Ignacego Solarza 19A, Rzeszów, Obrońców Poczty Gdańskiej 30, Rzeszów, Ofiar Katynia 15, Rzeszów, Przemysłowa 3, Rzeszów, Słowackiego 16, Rzeszów, Stojałowskiego 6, Rzeszów, Szpitalna 5, Rzeszów, Warszawska 29, Rzeszów, Zygmuntowska 8, Rzgów, Rzemieślnicza 35, Sandomierz, Jiusza Słowackiego 29, Sandomierz, Portowa 33, Sanok, Krakowska 194, Sanok, Krakowska 2, Sanok, Lipińskiego 17, Sanok, Przemyska 24, Sejny, 1 Maja 6, Serby, Główna 2, Sędziszów, Majowa 9, Sędziszów Małopolski, Jana Pawła II 54a, Sępólno Krajeńskie, Kościuszki 24, Sianów, Morska 4, Siedlce, Biskupa Ignacego Świrskiego 50, Siedlce, Brzeska 134, Siedlce, Kleeberga 6, Siedlce, Młynarska 15, Siedlce, Tadeusza Czackiego 4, Siedlce, Wojska Polskiego 25, Siemianowice Śląskie, Hermana Wróbla 2, Siemianowice Śląskie, Mysłowicka 1, Siemianowice Śląskie, Niepodległości 27, Siemianowice Śląskie, Plac Bohaterów Września 1, Siemianowice Śląskie, Plac Wolności 30, Siemiatycze, 11 Listopada 45a, Siemiatycze, Ciechanowiecka 33, Siemiatycze, Nadrzeczna 1, Sieniawa, Kościelna 3, Sieradz, Armii Krajowej 18, Sieradz, Jana Pawła II 30, Sieradz, Tadeusza Kościuszki 23A, Sieradz, Targowa 3, Sieraków, Wroniecka 9, Sierpc, Białobłocka 1, Sierpc, Braci Tułodzieckich 1, Sierpc, Plac Fryderyka Chopina 4, Sierpc, Tadeusza Kościuszki 5, Siewierz, Rynek 11, Skalbmierz, Witosa 2, Skarszewy, Kościuszki 1, Skaryszew, Ulica Juliusza Słowackiego 24, Skarżysko-Kamienna, 1 Maja 16, Skarżysko-Kamienna, Aleja Piłsudskiego 38, Skarżysko-Kamienna, Spółdzielcza 82, Skępe, Sierpecka 64, Skierniewice, Liska 4, Skierniewice, Mszczonowska 43, Skierniewice, Stanisława Domarasiewicza 3/5, Skierniewice, Władysława Stanisława Reymonta 1, Skoczów, Fabryczna 9, Skoczów, Górecka 32, Skoczów, Górny Bór 5, Skwierzyna, Władysława Jagiełły 15, Sława, Odrodzonego Wojska Polskiego 5, Sławno, Józefa Mireckiego 1, Sławoborze, Świdwińska 11, Słomniki, Żeromskiego 4, Słońsk, 3 Lutego 60, Słubice, Kościuszki 3, Słubice, Plac Przyjaźni 18, Słubice, Wrocławska 9, Słupca, Osiedle Niepodległości 19, Słupca, Plac Szkolny 1, Słupsk, Karola Kniaziewicza 32, Słupsk, Kaszubska 80, Słupsk, Plac Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 3, Słupsk, Plac Stary Rynek 3, Słupsk, Witolda Lutosławskiego 3, Słupsk, Wolności 42, Sobótka, Warszawska 4, Sochaczew, 15 Sierpnia 87, Sochaczew, Aleja 600-lecia 40, Sochaczew, Hubala 1, Sokołów Małopolski, Lubelska 56, Sokołów Podlaski, Kolejowa 1, Sokołów Podlaski, Księdza Jana Bosko 5, Sokółka, Jana Pawła II 1, Sokółka, Targowa, Sokółka, Władysława Broniewskiego 5, Solec Kujawski, Powstańców 7, Sompolno, Warszawska 42, Sopot, Aleja Niepodległości 691, Sopot, Aleja Niepodległości 813, Sopot, Wejherowska, Sosnowiec, 1 maja 21-23, Sosnowiec, Aleja Zwycięstwa 10, Sosnowiec, Jana Długosza 45, Sosnowiec, Jana Kilińskiego 16, Sosnowiec, Kalinowa 1, Sosnowiec, Kościelna 54, Sosnowiec, Moniuszki 26, Sosnowiec, Podjazdowa 8, Sosnowiec, Żytnia 15, Stalowa Wola, Aleje Jana Pawła II 13, Stalowa Wola, Generała Leopolda Okulickiego 140, Stalowa Wola, Generała Leopolda Okulickiego 2, Stalowa Wola, Rozwadowska 37A, Stara Kiszewa, Kościerska 44D, Starachowice, Hutnicza 3, Starachowice, Jana Pawła II 18, Starachowice, Kolejowa 15, Starachowice, Kościelna 7, Starachowice, Majówka 23, Starachowice, Radomska 35, Starachowice, Wojska Polskiego 11, Stargard Szczeciński, Armii Krajowej 2, Stargard Szczeciński, Czeska 10, Stargard Szczeciński, Kościuszki 32, Stargard Szczeciński, Szczecińska 127, Starogard Gdański, Generała Józefa Hallera 19, Starogard Gdański, Ignacego Paderewskiego 6, Starogard Gdański, Skarszewska 6, Starogard Gdański, Zblewska 10, Starogard Gdański, Zielona 14, Stary Sącz, Jana Pawła 77c, Staszów, Jana Pawła II 20, Stawiski, Kossaka 2, Stąporków, Droga Krajowa 42 151, Stepnica, Bolesława Krzywoustego 1, Stoczek Łukowski, Partyzantów 44, Stronie Śląskie, Tadeusza Kościuszki 11, Strumień, Młyńska 9c, Stryków, Warszawska 80, Strzałkowo, Aleja Prymasa Wyszyńskiego 16, Strzebielino, Wejherowska 33, Strzegom, Ignacego Paderewskiego 26, Strzegom, Legnicka 16, Strzegom, Wojska Polskiego 80f, Strzelce Krajeńskie, Gorzowska 4, Strzelce Krajeńskie, Okrężna 110, Strzelce Opolskie, Gogolińska 31, Strzelce Opolskie, Plac Targowy 1, Strzelce Opolskie, Stawowa 2, Strzelno, Św. Ducha 26, Strzyżów, Witosa 17, Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 21, Suchedniów, Kielecka 5, Suchowola, Białostocka 36, Suchy Las, Obornicka 117, Suchy Las, Plac Nowy Rynek 6, Sulejów, Piotrkowska 45, Supraśl, Cieliczańska 2, Susz, Piastowska 32, Suszec, Piaskowa 2, Suwałki, Generała Kazimierza Pułaskiego 54, Suwałki, Generała Władysława Sikorskiego 6, Suwałki, Ignacego Daszyńskiego 10, Suwałki, Noniewicza 22, Suwałki, Reja 61, Suwałki, Świerkowa 54, Suwałki, Wojska Polskiego 15, Swarzędz, Cieszkowskiego 5, Syców, Kaliska 52, Syców, Kolejowa 2, Syrynia, Raciborska 2, Szadek, Kilińskiego 1, Szamocin, Osiedle Smolary 2, Szamotuły, 3 Maja 1, Szamotuły, Dworcowa 6, Szamotuły, Zamkowa 9, Szczawnica, Główna 340, Szczawno-Zdrój, Solicka 21, Szczawno-Zdrój, Szczawieńska 6, Szczebrzeszyn, Targowa 1, Szczecin, 26 Kwietnia 91, Szczecin, Aleja Bohaterów Warszawy 34/35, Szczecin, Aleja Piastów 22, Szczecin, Bałtycka 25, Szczecin, Błogosławionego Wincentego Kadłubka 42, Szczecin, Botaniczna 29, Szczecin, Derdowskiego 4, Szczecin, Goleniowska 87, Szczecin, Joachima Lelewela 8A, Szczecin, Karpia 1, Szczecin, Klemensa Janickiego 24, Szczecin, Komisji Edukacji Narodowej, Szczecin, Krakowska 67, Szczecin, Kresowa 1, Szczecin, Krzywoustego 76, Szczecin, Ku Słońcu 68C, Szczecin, Leszczynowa 23, Szczecin, Lucjana Rydla 93, Szczecin, Łukasińskiego 116, Szczecin, Maciejkowa 37-39, Szczecin, Milczańska 8, Szczecin, Narutowicza 11, Szczecin, Obotrycka 6, Szczecin, Ogrodnicza 47, Szczecin, Pawła Stalmacha 12, Szczecin, Pomarańczowa 9, Szczecin, Stanisława Ignacego Witkiewicza 41, Szczecin, Struga 18, Szczecin, Ulica Przyjaciół Żołnierza 128A, Szczecin, Ulica Teofila Firlika 42, Szczecin, Wojska Polskiego 31, Szczecin, Zygmunta Krasińskiego 55, Szczecinek, Bohaterów Warszawy 31, Szczecinek, Polna 55, Szczecinek, Przemysłowa 2, Szczecinek, Ulica Słupska, Szczekociny, 8 Pułku Ułanów 1, Szczekociny, Śląska 10, Szczerców, Praga 25, Szczucin, Topolowa 2, Szczuczyn, Sobieskiego 22, Szczyrk, Beskidzka 19, Szczytna, Słoneczna 110, Szczytno, Pasymska 22, Szczytno, Stanisława Wyspiańskiego 6, Szczytno, Stefana Żeromskiego 18, Szczytno, Ulica Przemysłowa 23, Szklarska Poręba, Kilińskiego 11, Szprotawa, Kożuchowska 3, Szprotawa, Młynarska 25, Sztum, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1, Szubin, Kcyńska 31, Szydłowiec, Staszica 17, Ścinawa, Władysława Jagiełły 69, Ścinawka Średnia, Mickiewicza 2, Ślesin, Kleczewska 29, Śmigiel, Leszczyńska 1, Śrem, Artura Grottgera 50, Śrem, Gostyńska 15, Śrem, Jana Kilińskiego 30, Środa Śląska, Ulica Legnicka 27/29, Środa Wielkopolska, Generała Józefa Hallera 11, Środa Wielkopolska, Mieczysława Niedziałkowskiego 22, Świątniki Górne, K. Bruchnalskiego 30, Świdnica, Bartosza Głowackiego 28, Świdnica, Księcia Henryka Pobożnego 10, Świdnica, Ludwika Zamenhofa 2, Świdnica, Okrężna 41, Świdnica, Przemysłowa 3, Świdnica, Trybunalska 11, Świdnica, Waleriana Wróblewskiego 1A-1B, Świdnik, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 22, Świdnik, Kosynierów 2, Świdnik, Skarżyńskiego 1, Świdwin, Kombatantów Polskich 12, Świdwin, Wojska Polskiego 29, Świebodzice, Łączna 43, Świebodzice, Strzegomska 15, Świebodzice, Wałbrzyska 35, Świebodzin, Konarskiego 35A, Świebodzin, Łużycka 33A, Świebodzin, Żymierskiego 20, Świecie, Generała Władysława Sikorskiego, Świecie, Wojska Polskiego 90, Świeradów Zdrój, 11 Listopada 57, Świerklaniec, Parkowa 7, Świerzawa, Jeleniogórska 41, Święta Katarzyna, Główna 1, Świętochłowice, Biskupa Teodora Kubiny 7, Świętochłowice, Katowicka 31A, Świętochłowice, Norberta Barlickiego 34, Świnoujście, Wojska Polskiego 16B, Tarczyn, Grójecka 21, Tarnobrzeg, Mickiewicza 40, Tarnobrzeg, Mikołaja Kopernika 15, Tarnobrzeg, Plac Bartosza Głowackiego 46, Tarnobrzeg, Zwierzyniecka 15A, Tarnogród, Nadstawna 4, Tarnowo Podgórne, Owocowa 16, Tarnowskie Góry, Fińska 93, Tarnowskie Góry, Janasa 33, Tarnowskie Góry, Legionów 3, Tarnowskie Góry, Ułańska 2, Tarnowskie Góry, Zagórska 91, Tarnów, Dąbrowskiego 8, Tarnów, Leśna 18, Tarnów, Lwowska 117, Tarnów, Marunarki Wojennej 5A, Tarnów, Matki Bożej Fatimskiej 59, Tarnów, Szkotnik 3, Tarnów, Świętego Ducha 7, Teresin, Torowa 2, Terespol, Wojska Polskiego 81, Tłuszcz, Przemysłowa 9, Tomaszów Lubelski, Jana Pawła II 21, Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich 21/23, Tomaszów Mazowiecki, Farbiarska 19, Tomaszów Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja 9/11, Tomaszów Mazowiecki, Polna 26, Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka 16, Tomaszów Mazowiecki, Wandy Panfil 1/3, Toruń, Adama Mickiewicza 75, Toruń, Bażynskich 20, Toruń, Ceramiczna / Olsztyńska 117, Toruń, Dziewskiego 4, Toruń, Jiana Fałata 21, Toruń, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19, Toruń, Kosynierów Kościuszkowskich 4, Toruń, Kościuszki 41/47, Toruń, Leonida Teligi 7, Toruń, Orląt Lwowskich 9/11, Toruń, Prosta 5, Toruń, Szeroka 22, Toruń, Szosa Chełmińska 164, Toruń, Szosa Chełmińska 212, Toruń, Szosa Chełmińska 53, Toruń, Turystyczna 95, Toruń, Żwirki i Wigury 3, Toszek, Gliwicka 10A, Trąbki Wielkie, Gdańska 29, Trzcianka, Generała Władysława Sikorskiego 57, Trzcianka, Wiosny Ludów 6, Trzciel, Poznańska 6, Trzcińsko Zdrój, Dworcowa 209, Trzebiatów, Parkowa 1, Trzebiatów, Torowa 20B, Trzebinia, Kościuszki 43A, Trzebinia, Młoszowska 47, Trzebnica, Bolesława Chrobrego 4, Trzebnica, Prusicka 1, Trzemeszno, Piastowska 2, Tuchola, Droga Wojewódzka 237 19, Tuchów, Okólna 1, Tułowice, Porcelitowa 1, Turek, Kaliska 63, Turek, Nowa 22, Turek, Ogrodowa 5, Turka, Sosnowa 2, Tuszyma, Tuszyma 138B, Tuszyn, Tysiąclecia 17, Twardogóra, Krótka 1, Tworóg, Zamkowa 2, Tychowo, Białogardzka 1b, Tychy, Wejchertów 2, Uniejów, Ogrodowa 5, Ustka, Kwiatowa 1, Ustka, Plac Dąbrowskiego 1, Ustronie Morskie, Chrobrego 18, Ustroń, Katowicka II 30, Wadowice, Marszałka Piłsudskiego 33, Wadowice, Wałowa 3, Wadowice, Wojska Polskiego 14, Wałbrzych, 1 Maja 98, Wałbrzych, 11 Listopada, Wałbrzych, Aleja Wyzwolenia 44, Wałbrzych, Długa 5A, Wałbrzych, Henryka Wieniawskiego 70, Wałbrzych, Janusza Kusocińskiego 23, Wałbrzych, Palisadowa 53, Wałbrzych, Stanisława Moniuszki 34, Wałbrzych, Świdnicka 2, Wałcz, 12 Lutego 15, Wałcz, Chopina 4, Wałcz, Dąbrowskiego 28, Wałcz, Wojska Polskiego 52, Warka, Pułaskiego 2, Warka, Warszawska 19, Warszawa, Al. Jerozolimskie 262, Warszawa, Aleja Solidarności 115, Warszawa, Dereniowa 10/U4, Warszawa, Głębocka 110, Warszawa, Głębocka 13, Warszawa, Konstruktorska 10C, Warszawa, Kuchy 24, Warszawa, Mangalia 2A, Warszawa, Orląt Lwowskich 70, Warszawa, Pałacowa 2, Warszawa, Prząśniczek 8, Warszawa, Raabego 2C, Warszawa, Światowida 20, Warszawa, Ulica Warszawska 42, Warszawa, Wojciechowskiego 41, Warszawa, Wrocławska 8, Warszawa, Wydawnicza 56/58, Warszawa, Zwoleńska 122/128, Warta, Profesora Kaszyńskiego 17, Wasilków, Czysta 33, Wąbrzeźno, Generała Hallera 8, Wąbrzeźno, Tysiąclecia 11, Wągrowiec, Bydgoska 9, Wągrowiec, Janowiecka 96, Wągrowiec, Kasprowicza 54, Wąsosz, Rawicka 24, Węgliniec, Marszałka Piłsudskiego 4, Węgorzewo, Armii Krajowej 28, Węgorzewo, Zamkowa 2, Węgorzyno, Przemysłowa 5, Węgrów, Karola Szamoty 42, Węgrów, Mickiewicza 6, Węgrów, Podlaska 1, Wielbark, Kopernika 27A, Wieleń, Staszica 1, Wieliczka, Nowy Świat 27, Wieliczka, Słowackiego 12, Wieluń, 18 Stycznia 37, Wieluń, Traugutta 1, Wieruszów, Fabryczna 75, Wieruszów, Wrocławska 18, Wierzbica, Tadeusza Kościuszki 82, Więcbork, Gdańska 18, Wilkasy, Niegocińska 2, Wisła, 1 Maja 145, Wisznice, Kościelna 23, Witkowo, Jana Pawła II 23, Witnica, Żwirowa 3, Włocławek, Barska 17, Włocławek, Targowa 4, Włocławek, Toruńska 85, Włocławek, Wieniecka 19, Włocławek, Wieniecka 42, Włocławek, Zbiegniewskiej 19, Włocławek, Zielony Rynek 4, Włocławek, Żytnia 73, Włodawa, Korolowska 2, Włodawa, Lubelska 50, Włoszakowice, Powstańców Wielkopolskich 22, Włoszczowa, Partyzantów 9, Włoszczowa, Wiśniowa 21, Wodzisław Śląski, 26 Marca 45, Wodzisław Śląski, Armii Ludowej 3, Wodzisław Śląski, Bogumińska 13, Wodzisław Śląski, Leszka 1, Wodzisław Śląski, Marklowicka 38, Wodzisław Śląski, Wincentego Witosa 26A, Wojcieszów, Kościelna 26, Wojkowice, Gustawa Morcinka, Wojnicz, Krakowska 112, Wola Krzysztoporska, Szkolna 11, Wolbrom, Mariacka 32, Wolbrom, Szosa Olkuska 7, Wolsztyn, Dworcowa 11, Wolsztyn, Gajewskich 1, Wolsztyn, Przemysłowa 10, Wołczyn, Sienkiewicza 2, Wołomin, Kościelna 56G, Wołów, Ludowa 3, Wołów, Objazdowa 1, Wręczyca Wielka, Ks. Józefa Odróbki 1, Wrocław, Braniborska 58/68, Wrocław, Dubois 9, Wrocław, Mińska 58, Wrocław, Piołunowa 21, Wrocław, Przyjaźni 2, Wrocław, Sucha 1, Wrocław, Świdnicka 40, Wronki, Adama Mickiewicza 24, Września, Antoniego Gendka 6/50, Września, Daszyńskiego 8, Września, Opieszyn 7, Września, Wrocławska 34, Wschowa, Konradowska 4, Wschowa, Plac Grunwaldu 2, Wydminy, 40-lecia PRL 1, Wyrzysk, Parkowa 1, Wysokie Mazowieckie, Białostocka 4, Wysokie Mazowieckie, Jagiellońska 41, Wyszków, I Armii Wojska Polskiego 175, Wyszków, Pułtuska 57, Wyszków, Serocka 36, Wyszogród, Mickiewicza 16, Zabrze, Henryka Jordana 61, Zabrze, Karola Hermisza 16, Zabrze, Krakowska 5, Zabrze, Legnicka 31, Zabrze, Paderewskiego 21a, Zabrze, Szczęście Ludwika 2, Zabrze, Wolności, Zagórów, Pyzderska 6, Zagórz, Piłsudskiego 26, Zakliczyn, Polna 2, Zakopane, Aleja 3 Maja 9, Zakopane, Jagiellońska 18, Zakroczym, Kapitana Tadeusza Doranta 41, Zakrzewo, Radziejowska 3, Zambrów, Grunwaldzka 1, Zambrów, Jana Pawła II 3, Zambrów, Mazowiecka 2, Zamość, Dzieci Zamojszczyzny 2, Zamość, Jana Zamoyskiego 6, Zamość, Lipska 40, Zamość, Lubelska 40, Zamość, Peowiaków 9, Zamość, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 26, Zamość, Wierzbowa 3, Zaniemyśl, Czarniecka 3, Zaścianki, Szosa Baranowicka 29, Zator, Słowackiego 12, Zawada, Bocianowa 54, Zawadzkie, Opolska 61, Ząbkowice Śląskie, 1 Maja 9a, Ząbkowice Śląskie, Jasna 19, Ząbkowice Śląskie, Piastowska 8, Zbąszynek, Targowa 2, Zbąszyń, Ulica Mostowa 5, Zblewo, Szosa Borzechowska 1b, Zbrosławice, Wolności 100, Zduńska Wola, Łaska 26, Zduńska Wola, Szymanowskiego 8, Zdzieszowice, Myśliwca 16, Zebrzydowice, Jutrzenki 9/2, Zelów, Kościuszki 2, Zgierz, 3 Maja 4, Zgierz, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 20, Zgierz, Plac Kilińskiego 4, Zgierz, Powstańców Śląskich 8, Zgorzelec, Grunwaldzka 1, Zgorzelec, Staszica 4, Zgorzelec, Ulica Iwaszkiewicza 3, Zielona Góra, Dworcowa 27A, Zielona Góra, Fabryczna 15A, Zielona Góra, Franciszka Rzeźniczaka 3B, Zielona Góra, Kożuchowska 8, Zielona Góra, Makowa 12, Zielona Góra, Osiedle Kaszubskie 1, Zielona Góra, Osiedle Pomorskie 5, Zielona Góra, Podgórna 4, Zielona Góra, Poznańska 11B, Zielona Góra, Stary Rynek 17, Zielona Góra, Stefana Wyszyńskiego 1, Zielona Góra, Stefana Wyszyńskiego 36, Zielona Góra, Sulechowska 36, Zielona Góra, Zachodnia 65, Zielona Góra, Zacisze 22, Zielona Góra, Zjednoczenia 106, Zielonka, Kolejowa 10, Zielonka, Wolności 6/8, Zielonka, Wyszyńskiego 7, Ziębice, Stawowa 2b, Zlotoryja, Hoża 11A, Zlotoryja, Legnicka 19, Zlotoryja, Staromiejska 1A, Złocieniec, Okrzei 11, Złoczew, Burzenińska 13, Złotów, Norwida 9, Złotów, Słoneczna 1, Złoty Stok, Działkowa 8, Zwierzyniec, Biłgorajska 3A, Zwoleń, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Żagań, Emilii Plater 9, Żagań, Mikołaja Kopernika 10, Żagań, Wincentego Pstrowskiego 1, Żarki, Myszkowska 21, Żarów, Armii Krajowej 32, Żary, Artylerzystów 4, Żary, Karola Szymanowskiego 27A, Żary, Katowicka 37, Żary, Okrzei 54, Żary, Podwale 7, Żary Kunice, Ulica Armii Krajowej 39, Żelechów, Długa 38, Żmigród, Sportowa 22, Żnin, 700 lecia 36, Żnin, Szpitalna 2, Żołynia, Mickiewicza 1B, Żory, Aleja Zjednoczonej Europy 14, Żory, Aleja Zwycięstwa 1, Żory, Kościuszki 24, Żory, Wodzisławska 11, Żory, Wodzisławska 12, Żory, Wodzisławska 272c, Żółkiewka, Żółkiewskiego 23, Żórawina, Wrocławska 3C, Żuromin, Targowa 1, Żychlin, Marchlewskiego 4, Żyrardów, 1 Maja 4/8, Żyrardów, Adama Mickiewicza 59, Żyrardów, Środkowa 52, Żywiec, Południowa 19

TESCO

Gazetka TESCO - 12.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - danio, danone, karma mokra dla psa, makaron, serek, serek twarogowy, sok, wazon, karma, szampon do włosów, parówki, szampon, zel pod prysznic, mięso wieprzowe, schab bez kości.

Oferta ważna

12.9. - 18.9.2019
Dotyczy tych sklepów TESCO:
Aleksandrów Kujawski, Wojska Polskiego 6, Bełchatów, Kolejowa 6, Bielsko-Biała, Warszawska 180, Biłgoraj, Bora-Komorowskiego 18, Bochnia, Partyzantów 2a, Bogatynia, Daszyńskiego 43A, Bolesławiec, al. Tysiąclecia 49, Brzeg Dolny, Aleje Jerozolimskie 39, Bydgoszcz, Toruńska 101, Bytom, Chorzowska 86, Chełm, Lwowska 24, Chrzanów, Szpitalna 15, Czechowice-Dziedzice, Legionów 83 A, Częstochowa, Drogowców 43, Człuchów, Kasztanowa 4, Dzierżoniów, Świdnicka 71, Ełk, Suwalska 8/10, Garwolin, Kościuszki 61, Gdańsk, Cienista 30, Gdynia, Kcyńska 27, Gdynia, Nowowiczlińska 35, Gliwice, Łabędzka 26, Gliwice, Pszczyńska 315, Głogów, Piłsudskiego 15, Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski, Słowiańska 70, Gostyń, Leszczyńska 5, Góra Kalwaria, Pijarska 123, Grajewo, Dworna 29, Grójec, Kobylin 1b, Gubin, Budziszyńska 10, Inowrocław, Wojska Polskiego 16, Jawor, Poniatowskiego 17, Jelenia Góra, al. Jana Pawła II 17, Kalisz, Majkowska 28, Katowice, Chorzowska 107, Kędzierzyn-Koźle, Głubczycka 12, Kętrzyn, Budowlana 13, Kielce, Świętokrzyska 20, Końskie, Staszica 1, Kostrzyn nad Odrą, Gorzowska 98, Koszalin, Paderewskiego 1, Kościan, Śmigielska 53A, Kościerzyna, Hallera 29, Kozienice, Warszawska 34, Kraków, Kapelanka 54, Kraków, Wielicka 259, Krapkowice, 3 Maja 44, Legnica, Chojnowska 41, Leszno, Poznańska 3, Limanowa, Tarnowska 9b, Lubaczów, płk. Dąbka 2a, Lubartów, Lubelska 84, Lubin, Paderewskiego 101, Lublin, Orkana 4, Łęczna, Chełmska 29, Łomża, Zawadzka 38, Łowicz, Ułańska 12, Łódź, Pojezierska 93, Łódź, Widzewska 22, Łuków, Międzyrzecka 49, Malbork, Grobelno 68A, Mielec, Żeromskiego 15, Międzyrzecz, Konstytucji 3 Maja 2, Milanówek, Królewska 123A, Mysłowice, Moniuszki 61, Nakło nad Notecią, Sądowa 14A, Namysłów, Mariańska 3, Nisko, Podoficerska 2, Nowy Sącz, Prażmowskiego 11, Oława, 3 Maja 51, Opole, Ozimska 72, Opole, Teatralny 13, Ostrołęka, gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 30, Ostrowiec Świętokrzyski, Mickiewicza 30, Ostrów Wielkopolski, Kaliska 120, Piastów, Tysiąclecia 7, Piła, Bydgoska 135, Płońsk, Rzemieślnicza 6, Poznań, Opieńskiego 1, Poznań, Serbska 7, Pruszcz Gdański, Ignacego Domeyki 1, Przemyśl, Lwowska 36, Puławy, Dęblińska 18D, Racibórz, Opawska 84, Radzyń Podlaski, Stagrowskiego 1, Rybnik, Żorska 2, Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 13, Skierniewice, Liska 1, Sławno, Kupiecka 4, Sochaczew, Wójtówka 2D, Sokółka, Lotników Lewoniewskich 3, Sosnowiec, 1 Maja 21-23, Stalowa Wola, Przemysłowa 2B, Starachowice, Wyszyńskiego 14, Stargard, Szczecińska 81, Staszów, Mickiewicza 62, Sulechów, Tkacka 10, Suwałki, Kościuszki 103, Swarzędz, Cieszkowskiego 39, Szamotuły, Jana Pawła II 3, Szczawno-Zdrój, Łączyńskiego 44, Szczecin, Milczańska 31F, Szczecinek, Koszalińska 82, Świdnica, Strzegomska 2, Świebodzin, Sulechowska 8, Świecie, Cukrowników 2, Świętochłowice, Chorzowska 19, Tarnowskie Góry, Zagórska 220, Tarnów, Nowodąbrowska 127, Trzebnica, Siostry Hilgi Brzoski 4, Tuszyn, Rzgowska 100, Tychy, Towarowa 2, Ustroń, Cieszyńska 3, Warszawa, al. KEN 14, Warszawa, Fieldorfa 41, Warszawa, Górczewska 218, Warszawa, Połczyńska 121, Warszawa, Stalowa 60/64, Włocławek, Kruszyńska 17/27, Wrocław, Czekoladowa 11, Wrocław, Długa 37/47, Wrocław, Kiełczowska 74, Wrocław, Legnicka 58, Wyszków, Pułtuska 96, Zakręcie, Zakręcie 2J, Zambrów, Mazowiecka 4a, Zielona Góra, Energetyków 2A, Żagań, Reymonta 3, Żary, Broni Pancernej 15, Żywiec, al. Legionów 45

TESCO

Gazetka TESCO - 12.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - boczek wieprzowy, szynka, szynka z czarnuszka, parówki, parówki z szynki, mięso wieprzowe, boczek, polędwiczki.

Oferta ważna

12.9. - 18.9.2019
Dotyczy tych sklepów TESCO:
Aleksandrów Kujawski, Wojska Polskiego 6, Bełchatów, Kolejowa 6, Bielsko-Biała, Warszawska 180, Biłgoraj, Bora-Komorowskiego 18, Bochnia, Partyzantów 2a, Bogatynia, Daszyńskiego 43A, Bolesławiec, al. Tysiąclecia 49, Brzeg Dolny, Aleje Jerozolimskie 39, Bydgoszcz, Toruńska 101, Bytom, Chorzowska 86, Chełm, Lwowska 24, Chrzanów, Szpitalna 15, Czechowice-Dziedzice, Legionów 83 A, Częstochowa, Drogowców 43, Człuchów, Kasztanowa 4, Dzierżoniów, Świdnicka 71, Ełk, Suwalska 8/10, Garwolin, Kościuszki 61, Gdańsk, Cienista 30, Gdynia, Kcyńska 27, Gdynia, Nowowiczlińska 35, Gliwice, Łabędzka 26, Gliwice, Pszczyńska 315, Głogów, Piłsudskiego 15, Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski, Słowiańska 70, Gostyń, Leszczyńska 5, Góra Kalwaria, Pijarska 123, Grajewo, Dworna 29, Grójec, Kobylin 1b, Gubin, Budziszyńska 10, Inowrocław, Wojska Polskiego 16, Jawor, Poniatowskiego 17, Jelenia Góra, al. Jana Pawła II 17, Kalisz, Majkowska 28, Katowice, Chorzowska 107, Kędzierzyn-Koźle, Głubczycka 12, Kętrzyn, Budowlana 13, Kielce, Świętokrzyska 20, Końskie, Staszica 1, Kostrzyn nad Odrą, Gorzowska 98, Koszalin, Paderewskiego 1, Kościan, Śmigielska 53A, Kościerzyna, Hallera 29, Kozienice, Warszawska 34, Kraków, Kapelanka 54, Kraków, Wielicka 259, Krapkowice, 3 Maja 44, Legnica, Chojnowska 41, Leszno, Poznańska 3, Limanowa, Tarnowska 9b, Lubaczów, płk. Dąbka 2a, Lubartów, Lubelska 84, Lubin, Paderewskiego 101, Lublin, Orkana 4, Łęczna, Chełmska 29, Łomża, Zawadzka 38, Łowicz, Ułańska 12, Łódź, Pojezierska 93, Łódź, Widzewska 22, Łuków, Międzyrzecka 49, Malbork, Grobelno 68A, Mielec, Żeromskiego 15, Międzyrzecz, Konstytucji 3 Maja 2, Milanówek, Królewska 123A, Mysłowice, Moniuszki 61, Nakło nad Notecią, Sądowa 14A, Namysłów, Mariańska 3, Nisko, Podoficerska 2, Nowy Sącz, Prażmowskiego 11, Oława, 3 Maja 51, Opole, Ozimska 72, Opole, Teatralny 13, Ostrołęka, gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 30, Ostrowiec Świętokrzyski, Mickiewicza 30, Ostrów Wielkopolski, Kaliska 120, Piastów, Tysiąclecia 7, Piła, Bydgoska 135, Płońsk, Rzemieślnicza 6, Poznań, Opieńskiego 1, Poznań, Serbska 7, Pruszcz Gdański, Ignacego Domeyki 1, Przemyśl, Lwowska 36, Puławy, Dęblińska 18D, Racibórz, Opawska 84, Radzyń Podlaski, Stagrowskiego 1, Rybnik, Żorska 2, Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 13, Skierniewice, Liska 1, Sławno, Kupiecka 4, Sochaczew, Wójtówka 2D, Sokółka, Lotników Lewoniewskich 3, Sosnowiec, 1 Maja 21-23, Stalowa Wola, Przemysłowa 2B, Starachowice, Wyszyńskiego 14, Stargard, Szczecińska 81, Staszów, Mickiewicza 62, Sulechów, Tkacka 10, Suwałki, Kościuszki 103, Swarzędz, Cieszkowskiego 39, Szamotuły, Jana Pawła II 3, Szczawno-Zdrój, Łączyńskiego 44, Szczecin, Milczańska 31F, Szczecinek, Koszalińska 82, Świdnica, Strzegomska 2, Świebodzin, Sulechowska 8, Świecie, Cukrowników 2, Świętochłowice, Chorzowska 19, Tarnowskie Góry, Zagórska 220, Tarnów, Nowodąbrowska 127, Trzebnica, Siostry Hilgi Brzoski 4, Tuszyn, Rzgowska 100, Tychy, Towarowa 2, Ustroń, Cieszyńska 3, Warszawa, al. KEN 14, Warszawa, Fieldorfa 41, Warszawa, Górczewska 218, Warszawa, Połczyńska 121, Warszawa, Stalowa 60/64, Włocławek, Kruszyńska 17/27, Wrocław, Czekoladowa 11, Wrocław, Długa 37/47, Wrocław, Kiełczowska 74, Wrocław, Legnicka 58, Wyszków, Pułtuska 96, Zakręcie, Zakręcie 2J, Zambrów, Mazowiecka 4a, Zielona Góra, Energetyków 2A, Żagań, Reymonta 3, Żary, Broni Pancernej 15, Żywiec, al. Legionów 45

Mila

Gazetka Mila - 12.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - butelka, kawa mielona, ketchup, krakus, pudliszki, tatra, tetley, herbata, herbata czarna, karma, napój, napoj niegazowany, parówki, parówki z szynki, piwo, puszka, kawa.

Oferta ważna

12.9. - 18.9.2019
Obowiązuje we wszystkich sklepach Mila

Lidl

Gazetka Lidl - 16.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - polędwica, poledwica sopocka, kabanosy, szynka, szynka wieprzowa, parówki, mięso wieprzowe.

Oferta ważna

16.9. - 18.9.2019
Obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl

Kaufland

Gazetka Kaufland - 19.9.2019 - 25.9.2019 - Produkty w akcji - ser, serek, serek wiejski, margaryna, szynka, szynka delikatesowa, parówki, ser topiony.

Oferta ważna

19.9. - 25.9.2019
Dotyczy tych sklepów Kaufland:
Andrychów, ul. Krakowska 83 G

Stokrotka

Gazetka Stokrotka - 12.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - zupa, lody, knorr, parówki.

Oferta ważna

12.9. - 18.9.2019
Dotyczy tych sklepów Stokrotka:
Alwernia, Spacerowa 2 A, Andrespol, Rokicińska 146, Augustów, Kopernika 4, Barczewo, Wojska Polskiego 19, Bartoszyce, Gen. Władysława Sikorskiego 6, Bartoszyce, Kętrzyńska 18, Bartoszyce, Paderewskiego 18, Bartoszyce, Poniatowskiego 21, Bełżyce, Spółdzielcza 2, Bezrzecze, Górna (obok Szczecina) 7A, Biała Podlaska, Brzeska 27, Biała Podlaska, Sidorska 18, Białka Tatrzańska, Środkowa 178, Białogard, 1 Maja 3, Białystok, Fabryczna 22, Białystok, Hallera 4, Białystok, Jurowiecka 1, Białystok, Leszczynowa 31, Białystok, Paderewskiego 10, Białystok, Pozioma 2, Białystok, Radzymińska 14, Białystok, Stanisława Dubois 2, Białystok, Stroma 26, Białystok, Sybiraków 4, Białystok, Władysława Raginisa 74, Białystok, Wysoki Stoczek 54, Bielsk Podlaski, Adama Mickiewicza 47, Bielsko-Biała, Babiogórska 73, Biłgoraj, Gen. Władysława Sikorskiego 5, Biłgoraj, Zamojska 20 c, Bobrowniki, Polna 56, Boguchwała, Przemysłowa 1, Bolesławiec, Chrobrego 35, Borkowo, Klasyczna 2, Braniewo, Marynarska 3, Busko Zdrój, Partyzantów 1, Bychawa, Piłsudskiego 18, Bydgoszcz, Brzozowa 25, Bydgoszcz, Gen. Władysława Bortnowskiego 12, Bydgoszcz, Glinki 32, Bydgoszcz, Jana Karola Chodkiewicza 17, Bydgoszcz, Nowodworska 24, Bydgoszcz, Podporucznik Emilii Gierczak 11, Bydgoszcz, Sandomierska 35, Bydgoszcz, Stanisława Leszczyńskiego 107, Bydgoszcz, Wojska Polskiego 23, Bytom, Łużycka 12, Chełm, Partyzantów 1, Chełm, Wolności 3, Cyców, Chełmska 21, Czeladź , Niepodległości 1, Człuchów, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9, Dąbrowa Górnicza, Kasprzaka 1, Dąbrowa Górnicza, Majakowskiego 24, Dąbrowica, Dąbrowica 144, Dąbrówka, Platanowa 2, Drezdenko, Tadeusza Kościuszki 15, Działdowo, Malewskiej 4, Elbląg, Grottgera 53, Elbląg, Podgórna 10, Garwolin, Tadeusza Kościuszki 49, Gdańsk, Niepołomicka 32, Gdańsk, Piotrkowska 25, Gdańsk, Pólnicy 9, Gdynia, Chylońska 89, Gdynia, Czeremchowa 10, Gdynia, Korzenna 17, Gdynia, Nowowiczlińska 115, Gliwice, Kopernika 16, Głogów Małopolski, Jana Pawła II 1, Gorzów Wielkopolski, Plac Jana Pawła II 108-110, Gorzów Wielkopolski, Wróblewskiego 30, Gorzyce, Porucznika Sarny 2, Goworowo, Rynek 4, Grodzisk Mazowiecki, Sienkiewicza 46, Grudziądz, Stanisława Skarżyńskiego 6, Grudziądz, Śniadeckich 25, Hrubieszów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 55, Hrubieszów, Prosta 1, Iława, Kopernika 10, Izbica, Lubelska 119, Jarocin, Wrocławska 58 B, Jasienica, Jasienica 1533, Jastrzębie Zdrój, J. Piłsudskiego 2 B, Jastrzębie Zdrój, Warszawska 2, Jelcz, Oławska 21, Jędrzejów, Chrobrego 8, Kalinówka, Malwowa 1, Kalisz, Marii Konopnickiej 2/4, Katowice, 3 Maja 30, Katowice, Radockiego 284, Katowice, Rolna 14, Katowice, Szewska 11, Katowice, Zawiszy Czarnego 16, Kazimierza Wielka, Partyzantów 30, Kębłów, Kębłów 1 A, Kędzierzyn-Koźle, Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn-Koźle, Wincentego Witosa 4, Kętrzyn, Gen. Władysława Sikorskiego 34, Kielce, Biskupa Mieczysława Jaworskiego 28, Knurów Szczygłowice, Staszica 2, Kock, Piłsudskiego 15-17, Kolbuszowa, Rzeszowska 6, Kolno, Kolejowa 1 A, Koluszki, Kościuszki 2, Kołobrzeg, Słowińców 1, Kołobrzeg, Strynowska 36, Kołobrzeg, Złota 17, Korsze, Mickiewicza 4 A, Koszalin, Franciszkańska 104, Koszalin, Jana Pawła II 4, Koszalin, Karłowicza 28, Koszalin, Łużycka 34, Koszalin, Śniadeckich 31, Koszalin, Topolowa 5, Koszalin, Władysława IV 25, Koszalin, Władysława Tatarkiewicza 2 A, Kozienice, Nowy Świat 7, Kraków, Agatowa 31, Kraków, Dywizjonu 303 62, Kraków, Komuny Paryskiej 1, Kraków, Łużycka 55, Kraków, Na Kozłówce 10, Krasnystaw, Okrzei 12, Kraśnik, Mickiewicza 9, Kraśnik, Urzędowska 40, Krosno, Kisielewskiego 6, Krosno, Mielczarskiego 8, Kwidzyn, Kamienna 13, Legnica, Galaktyczna 23, Leżajsk, Kopernika 5, Libiąż, Słowackiego 4, Lidzbark, Targowa 2A, Lipsko, 1 Maja 7, Lubartów, Lubelska 54, Lublin, Abramowicka 43, Lublin, Agatowa 7, Lublin, Ametystowa 1, Lublin, Bazylianówka 58, Lublin, Braci Wieniawskich 12, Lublin, Bukietowa 2, Lublin, Bursztynowa 36, Lublin, Cypriana Godebskiego 1, Lublin, Droga Męczenników Majdanka 28, Lublin, Gorczańska 1, Lublin, Gospodarcza 3, Lublin, Harnasie 4A, Lublin, Józefa Śliwińskiego 1, Lublin, Jutrzenki 5, Lublin, Kraśnicka 35, Lublin, Krężnicka 1a, Lublin, Królowej Bony 8, Lublin, Langiewicza 16, Lublin, Lipowa 13, Lublin, Nałkowskich 124, Lublin, Nałkowskich Zofii i Wacława 230, Lublin, Niccolo Paganiniego 23, Lublin, Onyksowa 6, Lublin, Osmolicka 37, Lublin, Pana Balcera 6, Lublin, Pozytywistów 1, Lublin, Radości 2, Lublin, Relaksowa 28, Lublin, Samsonowicza 1, Lublin, Spółdzielczości Pracy 36, Lublin, Tarasowa 1, Lublin, Tatarakowa 24, Lublin, Turystyczna 45, Lublin, Warszawska 61 a, Lublin, Węglarza 16, Lublin, Władysława Jagiełły 1, Lublin, Władysława Kunickiego 141, Lublin, Wojciechowska 23 A, Lublin, Wyżynna 41, Lublin, Żelazowej Woli 1, Łęczna, Jana Pawła II 99, Łęczna, Polna 1, Łęczna, Wierzbowa 7, Łomża, Aleja Legionów 54, Łomża, Księżnej Anny 6, Łomża, Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, Łódź, Andrzeja Struga 8, Łódź, Elsnera 21, Łódź, Florecistów 1, Łódź, Gorkiego 17, Łódź, Lipiec Reymontowskich 51, Łódź, Marysińska 76, Łódź, Politechniki 1, Łódź, Pomorska 118, Łódź, Złotno 60/62, Łuków, Os. L. Klimeckiego 4, Łysomice, Sadowa 2a, Maków Mazowiecki, 1 Maja 12, Małkinia, Nurska 142, Mielec, Kocjana 2, Mielec, Zygmuntowska 4, Międzyrzec Podlaski, Warszawska 1, Motycz, Kozubszczyzna 67 A, Mrągowo, Wojska Polskiego 22, Nałęczów, 1 Maja 12, Nidzica, Traugutta 18, Nowa Dęba, Jasna 1, Nowa Sól, Głowackiego 8 E, Olecko, Zwycięstwa 12, Olkusz, Krasińskiego 2, Olsztyn, Bajkowa 13, Olsztyn, Bałtycka 92, Olsztyn, Laszki 11, Opole, Katowicka 69, Opole Lubelskie, Lubelska 7, Opole Lubelskie, Przemysłowa 1, Ostrołęka, Gen. Władysława Sikorskiego 39, Ostrołęka, Inwalidów Wojennych 23, Ostrowiec, Siennieńska 85, Ostróda, Stefana Czarnieckiego 47, Ostróda, Stefana Jaracza 21, Ostrów Mazowiecka, Kościuszki 24, Parczew, 11 Listopada 13, Parczew, Aleja Zwycięstwa 9, Piekary Śląskie, Karola Miarki 13 B, Pionki, Henryka Sienkiewicza 53, Pionki, Plac Konstytucji 3 Maja 6, Police, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 13, Połaniec, Tadeusza Kościuszki 45, Poniatowa, Brzozowa 6, Poniatowa, Nałęczowska 10, Poznań, Gen. Maczka 14, Poznań, Leszka/ Browarna, Poznań, Os. B.Chrobrego 101, Poznań, Os. Lecha 121, Poznań, Os. Rusa 58, Poznań, Os. Tysiąclecia 30, Poznań, Os. Wichrowe Wzgórze 103, Poznań, Os. Zwycięstwa 109, Pruszcz Gdański, Adama Mickiewicza 1, Pruszków, Kraszewskiego 42, Przasnysz, Orlika 18, Puławy, Centralna 11, Puławy, Gen. Stefana Grota Roweckiego 2, Puławy, Hugona Kołłątaja 18, Puławy, Słowackiego 2, Pułtusk, Daszyńskiego 11, Puszczykowo, Stanisława Moniuszki 1A, Radom, 11 Listopada 30, Radom, Królowej Jadwigi 16 d, Radom, Limanowskiego 100, Radom, Osiedlowa 9, Radom, Żeromskiego 96, Rawa Mazowiecka, Konstytucji 3 Maja 2, Rejowiec Fabryczny, Hirszfelda 1 A, Rybnik, Józefa Lompy (Boguszowice) 10, Rybnik, Raciborska 16, Ryki, Warszawska 5, Rzeszów, Krakowska 20, Sandomierz, Mickiewicza 32, Sanok, Feliksa Gieli 4, Sanok, Robotnicza 15, Sanok, Traugutta 9, Siedlce, 11-go Listopada 43, Siedlce, Młynarska 26, Siedlce, Wojskowa 3, Sieradz, Grunwaldzka 1, Skarżysko-Kamienna, Krasińskiego 18, Słupsk, 11 Listopada 4, Słupsk, Królowej Jadwigi 2, Słupsk, Tuwima 32, Sokołów Podlaski, Skłodowskiej Curie 5, Sokółka, Grodzieńska 9, Sokółka, Łąkowa 5, Sosnowiec, Henryka Sienkiewicza 2, Sosnowiec, Koszalińska 1, Sosnowiec, Legionów 7, Sosnowiec, Norwida 1, Stalowa Wola, Jana Pawła II 18, Stara Miłosna, Jeździecka 21 F, Starachowice, Armii Krajowej 3, Strzelce Krajeńskie, Juliusza Słowackiego 18, Strzelin, Adama Mickiewicza 1, Suwałki, Dwernickiego 15, Suwałki, Reja 60, Suwałki, Teofila Noniewicza 46, Szczecin, 1-go Maja 1, Szczecin, 26-go Kwietnia 2, Szczecin, Bandurskiego 90, Szczecin, Niepodległości 18/22, Szczecin, Tatrzańska 3, Szczecinek, Bohaterów Warszawy 6, Szczecinek, Wiśniowa 7, Szczucin, Topolowa 1, Szczytno, Moniuszki 22, Szepietowo, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 2 A/2, Środa Wielkopolska, Plac Armii "Poznań" 3, Środa Wielkopolska, Poselska 10, Świdnica, Kazimierza Wielkiego 1, Świdnik, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 17, Świdnik, Racławicka 9, Świdwin, Drawska 7 A, Świnoujście, Gen. Bema 2, Świnoujście, Matejki 34, Tarnobrzeg, Stanisława Moniuszki 19, Tarnowskie Góry, Łotewska 2, Tarnów, Bitwy pod Monte Cassino 3, Tarnów, Nowodąbrowska 116, Tarnów, Powstańców Warszawy 40, Tczew, Pomorska 1, Terespol, Wojska Polskiego 79, Tomaszów Lubelski, Gen. Romualda Traugutta 1, Toruń, Lelewela 33, Toruń, Ludwika Rydygiera 26, Toruń, Na Przełaj 1, Troszyn, Szkolna 5, Trzcianka, Gen. Władysława Sikorskiego 6, Tychy, Armii Krajowej 2, Tychy, Grota Roweckiego 53, Tychy, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 40, Wałbrzych, Dunikowskiego 22, Wałcz, Kilińszczaków 43, Warka, Puławska 4, Warszawa, Kondratowicza 39, Warszawa, Pasłęcka 8, Warszawa, Patriotów 43, Warszawa, Pirenejska 2, Warszawa, Powstańców Śląskich 45, Warszawa, Rembielińska 20, Warszawa, Rozłogi 16, Warszawa, Skarbka z Gór 15, Wejherowo, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28, Węgorzewo, Armii Krajowej 4, Węgorzewo, Wojska Polskiego 1, Włocławek, Kaliska 87, Włocławek, Pogodna 2, Włocławek, Żytnia 66/68, Włodawa, Korolowska 2, Wolbrom, Olkuska 1, Wolsztyn, Żeromskiego 30, Wrocław, Kiełczowska 70, Wrocław, Krzemieniecka 125, Wrocław, Sielska 3, Wrocław, Wapienna 35, Wrocław, Żernicka 200, Wyszków, Gen. Józefa Sowińskiego 62, Zamość, Hrubieszowska 9, Zamość, Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, Zlotoryja, Kościuszki 3, Złocieniec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 2, Żywiec, Komisji Edukacji Narodowej 15

Stokrotka

Gazetka Stokrotka - 12.9.2019 - 18.9.2019 - Produkty w akcji - kiełbasa, kiełbasa zywiecka, polędwica, tarczynski, kabanosy, kabanosy klasyczne, szynka, parówki, kurczak, mięso wieprzowe, kiełbasa wiejska, papryka, salami.

Oferta ważna

12.9. - 18.9.2019
Dotyczy tych sklepów Stokrotka:
Alwernia, Spacerowa 2 A, Andrespol, Rokicińska 146, Augustów, Kopernika 4, Barczewo, Wojska Polskiego 19, Bartoszyce, Gen. Władysława Sikorskiego 6, Bartoszyce, Kętrzyńska 18, Bartoszyce, Paderewskiego 18, Bartoszyce, Poniatowskiego 21, Bełżyce, Spółdzielcza 2, Bezrzecze, Górna (obok Szczecina) 7A, Biała Podlaska, Brzeska 27, Biała Podlaska, Sidorska 18, Białka Tatrzańska, Środkowa 178, Białogard, 1 Maja 3, Białystok, Fabryczna 22, Białystok, Hallera 4, Białystok, Jurowiecka 1, Białystok, Leszczynowa 31, Białystok, Paderewskiego 10, Białystok, Pozioma 2, Białystok, Radzymińska 14, Białystok, Stanisława Dubois 2, Białystok, Stroma 26, Białystok, Sybiraków 4, Białystok, Władysława Raginisa 74, Białystok, Wysoki Stoczek 54, Bielsk Podlaski, Adama Mickiewicza 47, Bielsko-Biała, Babiogórska 73, Biłgoraj, Gen. Władysława Sikorskiego 5, Biłgoraj, Zamojska 20 c, Bobrowniki, Polna 56, Boguchwała, Przemysłowa 1, Bolesławiec, Chrobrego 35, Borkowo, Klasyczna 2, Braniewo, Marynarska 3, Busko Zdrój, Partyzantów 1, Bychawa, Piłsudskiego 18, Bydgoszcz, Brzozowa 25, Bydgoszcz, Gen. Władysława Bortnowskiego 12, Bydgoszcz, Glinki 32, Bydgoszcz, Jana Karola Chodkiewicza 17, Bydgoszcz, Nowodworska 24, Bydgoszcz, Podporucznik Emilii Gierczak 11, Bydgoszcz, Sandomierska 35, Bydgoszcz, Stanisława Leszczyńskiego 107, Bydgoszcz, Wojska Polskiego 23, Bytom, Łużycka 12, Chełm, Partyzantów 1, Chełm, Wolności 3, Cyców, Chełmska 21, Czeladź , Niepodległości 1, Człuchów, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9, Dąbrowa Górnicza, Kasprzaka 1, Dąbrowa Górnicza, Majakowskiego 24, Dąbrowica, Dąbrowica 144, Dąbrówka, Platanowa 2, Drezdenko, Tadeusza Kościuszki 15, Działdowo, Malewskiej 4, Elbląg, Grottgera 53, Elbląg, Podgórna 10, Garwolin, Tadeusza Kościuszki 49, Gdańsk, Niepołomicka 32, Gdańsk, Piotrkowska 25, Gdańsk, Pólnicy 9, Gdynia, Chylońska 89, Gdynia, Czeremchowa 10, Gdynia, Korzenna 17, Gdynia, Nowowiczlińska 115, Gliwice, Kopernika 16, Głogów Małopolski, Jana Pawła II 1, Gorzów Wielkopolski, Plac Jana Pawła II 108-110, Gorzów Wielkopolski, Wróblewskiego 30, Gorzyce, Porucznika Sarny 2, Goworowo, Rynek 4, Grodzisk Mazowiecki, Sienkiewicza 46, Grudziądz, Stanisława Skarżyńskiego 6, Grudziądz, Śniadeckich 25, Hrubieszów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 55, Hrubieszów, Prosta 1, Iława, Kopernika 10, Izbica, Lubelska 119, Jarocin, Wrocławska 58 B, Jasienica, Jasienica 1533, Jastrzębie Zdrój, J. Piłsudskiego 2 B, Jastrzębie Zdrój, Warszawska 2, Jelcz, Oławska 21, Jędrzejów, Chrobrego 8, Kalinówka, Malwowa 1, Kalisz, Marii Konopnickiej 2/4, Katowice, 3 Maja 30, Katowice, Radockiego 284, Katowice, Rolna 14, Katowice, Szewska 11, Katowice, Zawiszy Czarnego 16, Kazimierza Wielka, Partyzantów 30, Kębłów, Kębłów 1 A, Kędzierzyn-Koźle, Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn-Koźle, Wincentego Witosa 4, Kętrzyn, Gen. Władysława Sikorskiego 34, Kielce, Biskupa Mieczysława Jaworskiego 28, Knurów Szczygłowice, Staszica 2, Kock, Piłsudskiego 15-17, Kolbuszowa, Rzeszowska 6, Kolno, Kolejowa 1 A, Koluszki, Kościuszki 2, Kołobrzeg, Słowińców 1, Kołobrzeg, Strynowska 36, Kołobrzeg, Złota 17, Korsze, Mickiewicza 4 A, Koszalin, Franciszkańska 104, Koszalin, Jana Pawła II 4, Koszalin, Karłowicza 28, Koszalin, Łużycka 34, Koszalin, Śniadeckich 31, Koszalin, Topolowa 5, Koszalin, Władysława IV 25, Koszalin, Władysława Tatarkiewicza 2 A, Kozienice, Nowy Świat 7, Kraków, Agatowa 31, Kraków, Dywizjonu 303 62, Kraków, Komuny Paryskiej 1, Kraków, Łużycka 55, Kraków, Na Kozłówce 10, Krasnystaw, Okrzei 12, Kraśnik, Mickiewicza 9, Kraśnik, Urzędowska 40, Krosno, Kisielewskiego 6, Krosno, Mielczarskiego 8, Kwidzyn, Kamienna 13, Legnica, Galaktyczna 23, Leżajsk, Kopernika 5, Libiąż, Słowackiego 4, Lidzbark, Targowa 2A, Lipsko, 1 Maja 7, Lubartów, Lubelska 54, Lublin, Abramowicka 43, Lublin, Agatowa 7, Lublin, Ametystowa 1, Lublin, Bazylianówka 58, Lublin, Braci Wieniawskich 12, Lublin, Bukietowa 2, Lublin, Bursztynowa 36, Lublin, Cypriana Godebskiego 1, Lublin, Droga Męczenników Majdanka 28, Lublin, Gorczańska 1, Lublin, Gospodarcza 3, Lublin, Harnasie 4A, Lublin, Józefa Śliwińskiego 1, Lublin, Jutrzenki 5, Lublin, Kraśnicka 35, Lublin, Krężnicka 1a, Lublin, Królowej Bony 8, Lublin, Langiewicza 16, Lublin, Lipowa 13, Lublin, Nałkowskich 124, Lublin, Nałkowskich Zofii i Wacława 230, Lublin, Niccolo Paganiniego 23, Lublin, Onyksowa 6, Lublin, Osmolicka 37, Lublin, Pana Balcera 6, Lublin, Pozytywistów 1, Lublin, Radości 2, Lublin, Relaksowa 28, Lublin, Samsonowicza 1, Lublin, Spółdzielczości Pracy 36, Lublin, Tarasowa 1, Lublin, Tatarakowa 24, Lublin, Turystyczna 45, Lublin, Warszawska 61 a, Lublin, Węglarza 16, Lublin, Władysława Jagiełły 1, Lublin, Władysława Kunickiego 141, Lublin, Wojciechowska 23 A, Lublin, Wyżynna 41, Lublin, Żelazowej Woli 1, Łęczna, Jana Pawła II 99, Łęczna, Polna 1, Łęczna, Wierzbowa 7, Łomża, Aleja Legionów 54, Łomża, Księżnej Anny 6, Łomża, Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, Łódź, Andrzeja Struga 8, Łódź, Elsnera 21, Łódź, Florecistów 1, Łódź, Gorkiego 17, Łódź, Lipiec Reymontowskich 51, Łódź, Marysińska 76, Łódź, Politechniki 1, Łódź, Pomorska 118, Łódź, Złotno 60/62, Łuków, Os. L. Klimeckiego 4, Łysomice, Sadowa 2a, Maków Mazowiecki, 1 Maja 12, Małkinia, Nurska 142, Mielec, Kocjana 2, Mielec, Zygmuntowska 4, Międzyrzec Podlaski, Warszawska 1, Motycz, Kozubszczyzna 67 A, Mrągowo, Wojska Polskiego 22, Nałęczów, 1 Maja 12, Nidzica, Traugutta 18, Nowa Dęba, Jasna 1, Nowa Sól, Głowackiego 8 E, Olecko, Zwycięstwa 12, Olkusz, Krasińskiego 2, Olsztyn, Bajkowa 13, Olsztyn, Bałtycka 92, Olsztyn, Laszki 11, Opole, Katowicka 69, Opole Lubelskie, Lubelska 7, Opole Lubelskie, Przemysłowa 1, Ostrołęka, Gen. Władysława Sikorskiego 39, Ostrołęka, Inwalidów Wojennych 23, Ostrowiec, Siennieńska 85, Ostróda, Stefana Czarnieckiego 47, Ostróda, Stefana Jaracza 21, Ostrów Mazowiecka, Kościuszki 24, Parczew, 11 Listopada 13, Parczew, Aleja Zwycięstwa 9, Piekary Śląskie, Karola Miarki 13 B, Pionki, Henryka Sienkiewicza 53, Pionki, Plac Konstytucji 3 Maja 6, Police, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 13, Połaniec, Tadeusza Kościuszki 45, Poniatowa, Brzozowa 6, Poniatowa, Nałęczowska 10, Poznań, Gen. Maczka 14, Poznań, Leszka/ Browarna, Poznań, Os. B.Chrobrego 101, Poznań, Os. Lecha 121, Poznań, Os. Rusa 58, Poznań, Os. Tysiąclecia 30, Poznań, Os. Wichrowe Wzgórze 103, Poznań, Os. Zwycięstwa 109, Pruszcz Gdański, Adama Mickiewicza 1, Pruszków, Kraszewskiego 42, Przasnysz, Orlika 18, Puławy, Centralna 11, Puławy, Gen. Stefana Grota Roweckiego 2, Puławy, Hugona Kołłątaja 18, Puławy, Słowackiego 2, Pułtusk, Daszyńskiego 11, Puszczykowo, Stanisława Moniuszki 1A, Radom, 11 Listopada 30, Radom, Królowej Jadwigi 16 d, Radom, Limanowskiego 100, Radom, Osiedlowa 9, Radom, Żeromskiego 96, Rawa Mazowiecka, Konstytucji 3 Maja 2, Rejowiec Fabryczny, Hirszfelda 1 A, Rybnik, Józefa Lompy (Boguszowice) 10, Rybnik, Raciborska 16, Ryki, Warszawska 5, Rzeszów, Krakowska 20, Sandomierz, Mickiewicza 32, Sanok, Feliksa Gieli 4, Sanok, Robotnicza 15, Sanok, Traugutta 9, Siedlce, 11-go Listopada 43, Siedlce, Młynarska 26, Siedlce, Wojskowa 3, Sieradz, Grunwaldzka 1, Skarżysko-Kamienna, Krasińskiego 18, Słupsk, 11 Listopada 4, Słupsk, Królowej Jadwigi 2, Słupsk, Tuwima 32, Sokołów Podlaski, Skłodowskiej Curie 5, Sokółka, Grodzieńska 9, Sokółka, Łąkowa 5, Sosnowiec, Henryka Sienkiewicza 2, Sosnowiec, Koszalińska 1, Sosnowiec, Legionów 7, Sosnowiec, Norwida 1, Stalowa Wola, Jana Pawła II 18, Stara Miłosna, Jeździecka 21 F, Starachowice, Armii Krajowej 3, Strzelce Krajeńskie, Juliusza Słowackiego 18, Strzelin, Adama Mickiewicza 1, Suwałki, Dwernickiego 15, Suwałki, Reja 60, Suwałki, Teofila Noniewicza 46, Szczecin, 1-go Maja 1, Szczecin, 26-go Kwietnia 2, Szczecin, Bandurskiego 90, Szczecin, Niepodległości 18/22, Szczecin, Tatrzańska 3, Szczecinek, Bohaterów Warszawy 6, Szczecinek, Wiśniowa 7, Szczucin, Topolowa 1, Szczytno, Moniuszki 22, Szepietowo, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 2 A/2, Środa Wielkopolska, Plac Armii "Poznań" 3, Środa Wielkopolska, Poselska 10, Świdnica, Kazimierza Wielkiego 1, Świdnik, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 17, Świdnik, Racławicka 9, Świdwin, Drawska 7 A, Świnoujście, Gen. Bema 2, Świnoujście, Matejki 34, Tarnobrzeg, Stanisława Moniuszki 19, Tarnowskie Góry, Łotewska 2, Tarnów, Bitwy pod Monte Cassino 3, Tarnów, Nowodąbrowska 116, Tarnów, Powstańców Warszawy 40, Tczew, Pomorska 1, Terespol, Wojska Polskiego 79, Tomaszów Lubelski, Gen. Romualda Traugutta 1, Toruń, Lelewela 33, Toruń, Ludwika Rydygiera 26, Toruń, Na Przełaj 1, Troszyn, Szkolna 5, Trzcianka, Gen. Władysława Sikorskiego 6, Tychy, Armii Krajowej 2, Tychy, Grota Roweckiego 53, Tychy, Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 40, Wałbrzych, Dunikowskiego 22, Wałcz, Kilińszczaków 43, Warka, Puławska 4, Warszawa, Kondratowicza 39, Warszawa, Pasłęcka 8, Warszawa, Patriotów 43, Warszawa, Pirenejska 2, Warszawa, Powstańców Śląskich 45, Warszawa, Rembielińska 20, Warszawa, Rozłogi 16, Warszawa, Skarbka z Gór 15, Wejherowo, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28, Węgorzewo, Armii Krajowej 4, Węgorzewo, Wojska Polskiego 1, Włocławek, Kaliska 87, Włocławek, Pogodna 2, Włocławek, Żytnia 66/68, Włodawa, Korolowska 2, Wolbrom, Olkuska 1, Wolsztyn, Żeromskiego 30, Wrocław, Kiełczowska 70, Wrocław, Krzemieniecka 125, Wrocław, Sielska 3, Wrocław, Wapienna 35, Wrocław, Żernicka 200, Wyszków, Gen. Józefa Sowińskiego 62, Zamość, Hrubieszowska 9, Zamość, Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, Zlotoryja, Kościuszki 3, Złocieniec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 2, Żywiec, Komisji Edukacji Narodowej 15

Netto

Gazetka Netto - 16.9.2019 - 21.9.2019 - Produkty w akcji - benecol, danone, makrela, makrela wedzona, ser, ser królewski, tarczynski, warzywa, warzywa na patelnie, milka, hortex, jogurt, szynka, szynka konserwowa, parówki, patelnia, pierogi, pizza, mleko, owoce morza.

Oferta ważna

16.9. - 21.9.2019
Obowiązuje we wszystkich sklepach Netto
Interesuje Cię promocyjna cena na taki produkt jak parówki? To pewnie często się zastanawiasz, jak zaoszczędzić pieniądze podczas zakupu takich artykułów jak parówki. Na Twoja-gazetka.pl wiemy wszystko o aktualnych promocjach na takie towary jak parówki oraz podpowiemy, gdzie można kupić taki produkt jak parówki w najniższej cenie. Ponadto natychmiast poinformujemy Cię o zniżkach na takie artykuły jak parówki. Na tej stronie możesz przeglądać wszystkie gazetki oferujące najlepsze ceny na takie produkty jak parówki. Jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze, po prostu kliknij na dowolną ulotkę i sprawdź aktualne ceny u swojego ulubionego detalisty Kaufland, Biedronka, Delikatesy Centrum, TESCO, Mila, Lidl, Netto, Zabka, Selgros, Topaz. Aby ułatwić Ci wyszukiwanie najkorzystniejszych zniżek, wprowadziliśmy opcję, dzięki której możesz filtrować promocje wybranego detalisty. Wybierz ALDI, abc lub Zabka, a pojawią się tylko gazetki wybranego detalisty. Nie zapomnij, że na Twoja-gazetka.pl możesz również sprawdzić promocje na inne produkty. Przeglądaj aktualne oferty i szukaj rabatów na swoje ulubione artykuły takie jak: pierre cardin, podkładka pod znicz, puder prasowany, pierożkomania, pierożek.

podobne produkty