Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Rossmann - gazetki i promocje

 

Rossmann - miejsce pełne okazji zakupowych
Rossmann to z pewnością jedna z najpopularniejszych sieci drogerii w Polsce, którą w szczególności lubią odwiedzać panie. W jej sklepach można znaleźć zarówno kosmetyki, jak i przysmaki, herbaty, chemię domową i akcesoria zapachowe, które pomogą podkreślić klimat wnętrz. W Rossmannie dostępne są perfumy w przystępnych cenach, można też trafić na kubeczek menstruacyjny, ekologiczny szampon w kostce, sól Epsom, kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ciała czy Pirolam - lakier do paznokci o właściwościach leczniczych. To dalej nie wszystko, gdyż w sieciówce możliwe jest też wywoływanie zdjęć. Kiedy natomiast zbliża się szczególny wieczór, można pozwolić sobie na wino bezalkoholowe, również dostępne w drogeriach. Trudno się dziwić, że kolejne sklepy Rossmann są tak chętnie odwiedzane przez rzesze klientek i klientów.

Nowa gazetka Rossmann i aktualne promocje
Niewątpliwą zachętą do odwiedzania sklepów Rossmann jest także magazyn Skarb, wydawany przez sieć, w którym można znaleźć ciekawe artykuły i porady dotyczące pielęgnacji zdrowia, urody i domu. Oczywiście aktualny numer informuje o okazjach, rabatach, zapowiada, kiedy planowane są ciekawe promocje. Jest na pewno dużo ciekawszą formą promocji, niż zwykła ulotka i z pewnością ma spore grono stałych czytelników. Niemniej, dla klientów wyczekujących promocji wydawana jest aktualna gazetka, z którą można zapoznać się online na stronie https://www.rossmann.pl. Gazetki publikowane są na początku oraz w połowie miesiąca.

Aplikacja Rossmann - bądź zawsze na bieżąco!
W ostatnich latach aplikacje stały się standardem wśród sieciówek. Dzięki nim klienci mają wgląd do swoich zakupów oraz mogą w prosty sposób sprawdzić, czy ich ulubione produkty są aktualnie dostępne w niższych cenach. To kolejny sposób na zaoszczędzenie kilku złotych. Do zalet posiadania aplikacji należą:

Oferta jest więc ciekawa i dzięki niej nie trzeba czekać na Black Friday, żeby kupić coś w naprawdę korzystnej cenie.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - drogerie i perfumerie