CCC - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społecznośtci CCC

CCC S.A. to jedna z najprężniej rozwijających się firm zajmujących się sprzedażą i produkcją obuwia w Europie. Jest to polskie przedsiębiorstwo, które rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku jako firma zajmujące się handlem detalicznym. Obecnie posiada 1 164 sklepy w 19 krajach, zatrudnia ponad 12 000 pracowników i co roku sprzedaje ok. 50 000 000 par butów. W Polsce otwarto dotąd 438 sklepów stacjonarnych. Siedziba jak i zakład produkcyjny CCC S.A. znajdują się w Polkowicach. Sklepy stacjonarne CCC otwierane są zarówno w większych galeriach handlowych jak i przy popularnych arteriach miejskich, firma CCC prowadzi sprzedaż obuwia we własnych salonach firmowych i w sklepach działających na zasadzie franczyzy.
CCC to skrót od hasła Cena Czyni Cuda, wyrażającego filozofię firmy: zaoferować klientom kompleksową ofertę obuwia w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. W sklepach CCC można kupić buty damskie, męskie i dziecięce, w poszczególnych kolekcjach przygotowano nie tylko modele obuwia „na co dzień”, ale również na inne okazje, zarówno te bardziej oficjalne jak i te sportowe. Ponadto w sklepach CCC można kupić akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji obuwia (m.in. impregnaty, wkładki) oraz takie dodatki jak np. sznurowadła, skarpetki, galanterię skórzaną albo torebki.
Firma CCC stawia na wysoką jakość wykonania i materiałów wykorzystanych podczas produkcji oraz wygodę i estetykę asortymentu, oferowanego w różnych przedziałach cenowych. W sklepach CCC są sprzedawane wyłącznie marki własne tj. obuwie wyprodukowane bądź w Polkowicach albo u poddostawców w krajach Dalekiego Wschodu. Dzięki czemu firma CCC może zagwarantować nie tylko jakość oferowanych produktów ale też m.in. wdrożenie odpowiednich procesów produkcji jak konkurencyjną politykę cen i marż.
Grupa CCC otrzymuje wiele wyróżnień za swoje osiągnięcia w sferze działalności handlowej oraz obsługi klienta, m.in. V miejsce dla CCC w Rankingu Odpowiedzialnych Firm (2019), Orzeł Wprost (2018), Rekiny Biznesu (2018), Przyjaciel Konsumenta (2018), Solidny Pracodawca Roku (2017).
Firma CCC troszczy się o środowisko naturalne, wdrażając oszczędne rozwiązania technologiczne w duchu odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji oraz chcąc redukować zużycie surowców w ramach łańcucha dostaw. Grupa CCC prowadzi działania w celu promocji zdrowego stylu życia, m.in. sponsorując drużyny uprawiające takie sporty jak: koszykarstwo (CCC Polkowice) oraz kolarstwo (CCC Sprandi Polkowice). Ponadto CCC to pierwsza spółka w Polska, która stała się partnerem globalnym organizacji UNICEF (jej zadaniem będzie przekazywanie datków pieniężnych na pomoc dzieciom).
Od 2016 roku Grupa CCC jest głównym udziałowcem przedsiębiorstwa eobuwie.pl S.A., dzięki czemu może sprzedawać swój asortyment za pośrednictwem niezwykle popularnego kanału e-commerce. Dla swoich klientów sieć przygotowała Kartę Klubu CCC upoważniającą do m.in. zwrotu towaru w ciągu 30 dni, wymiany obuwia bez konieczności okazania paragonu, zniżek do 50% oraz otrzymywania informacji o zbliżających się wyprzedażach. Obecnie karta jest również dostępna w wersji mobilnej.
Firma CCC pozostaje niezwykle aktywna w Internecie, gdzie nie tylko prowadzi swój sklep, ale również konta na takich portalach jak: Facebook, Instagram oraz na kanale Youtube.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych CCC informuje w gazetce (także online) zawierającej szczegółową ofertę rabatów.

Dlaczego warto kupować w sklepach CCC?

Klienci nie tylko odwiedzają sklepy stacjonarne, ale również wybierają ulubione artykuły online, za pośrednictwem strony internetowej https://ccc.eu/pl/. Na tej platformie można nie tylko przeglądać aktualny katalog produktów, ale również uzyskać wiele informacji dot. aktualnych trendów modowych.
Asortyment CCC to gwarancja zakupu takich artykułów jak m.in. sandały, botki dziecięce, klapki czy eleganckie obuwie męskie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Aktualna gazetka podpowie, jakie promocje przygotowujemy w nadchodzącym okresie np. wyprzedaże typu Drugi Produkt -50% lub Trzeci Produkt za 1 grosz, kiedy to oferujemy rabaty na takie produkty jak m.in. torebki damskie, półbuty czy kozaki.

Jedynie w sklepach CCC możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów CCC

Grupa CCC posiada niezwykle rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu jej produkty można kupić praktycznie w każdym polskim mieście. Odwiedzaj nasze sklepy w galeriach handlowych np. Zielone Wzgórze w Białymstoku, Riviera w Gdyni czy też Serenada w Krakowie.
Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 10:00 do 21:00/22:00.
Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień, natomiast bardziej szczegółowe katalogi – raz w miesiącu.
Regularnie przeglądaj ulotki CCC, z których dowiesz się m.in. kiedy rozpocznie się promocja na Twoje ulubione produkty jak również takie wydarzenia jak sezonowe wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - obuwie