Empik - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Empik

Firma Empik pojawiła się na polskim rynku od 1948 roku działając pod szyldem Klubów Międzynarodowej Prasy i Książki, natomiast właściwa spółka Empik powstała w 1991 roku. W Polsce działa obecnie ponad 260 salonów sprzedaży w 130 miastach.
Początkowo firma Empik skupiała się na sprzedaży detalicznej książek, filmów, płyt i multimediów, jednak w ciągu kilku lat zaczęła rozszerzać swój asortyment z myślą o tym, by pomóc swoim klientom odkrywać swoje pasje i zainteresowania. Sieć Empik obecnie oferuje ponad 2 000 000 artykułów w 16 kategoriach. Do dotychczasowej oferty dodano m.in.: artykuły kreatywne, produkty z kategorii zdrowie i uroda (kosmetyki i perfumy), różnego rodzaju zabawki, artykuły z sekcji dziecko i mama (np. foteliki samochodowe i wózki dziecięce), urządzenia elektroniczne oraz sprzęt i akcesoria do domu i ogrodu jak również artykuły sportowe. Spółka Empik nie poprzestaje na aktywności w sferze sprzedaży detalicznej, ponieważ pod szyldem Empik działa, ciesząca się dużą popularnością, sieć Szkół Języków Obcych Empik School jak również liczne laboratoria fotograficzne - Empik Foto, w których można wywołać zdjęcia lub zamówić kubki lub plakaty wg własnego projektu.
Sieć Empik pozostaje obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży, otwierając kolejne placówki handlowe dopasowane do potrzeb danych lokalizacji m.in. Empik Megastore, małe i średnie salony sprzedaży. Sieć Empik może się również pochwalić wieloma wyróżnieniami m.in. Mobile Trends Awards (2019), Omnichannel Retailer of the Year (2018), Loyalty Awards (2016, 2019).
Sieć Empik od lat patronuje wielu wydarzeniom kulturalnym jak m.in. festiwal literacki Apostrof (od 2016), akcja promująca czytelnictwo „Tysiąc powodów, żeby czytać”, ogólnopolska kampania społeczna „Cała Polska czyta dzieciom” jak również program „Przecinek i kropka”, w ramach którego pomaga w doborze wartościowych lektur dla dzieci. W salonach Empik w całej Polsce można również brać udział w spotkaniach autorskich z pisarzami i muzykami, w warsztatach tematycznych dot. np. projektów Zero Waste jak również w wieczorach gier planszowych.
Ponadto w ciągu kilkunastu lat Empik stał się liderem rozwiązań ecommerce i omnichannel na polskim rynku. Potwierdza to wiele rozwiązań ze sfery obsługi klienta m.in. infolinia czynna 24h przez 7 dni w tygodniu; platforma Empik Bilety, za pomocą której można nabyć bilety na najważniejsze wydarzenia kulturalne, festiwale czy warsztaty; aplikacja mobilna Empik Go
umożliwiająca dostęp do ponad 30 000 ebooków i 6 000 audiobooków zakupionych za pośrednictwem strony internetowej Empik; aplikacja mobilna Empik, dzięki której w łatwy sposób zarezerwujesz wybrane produkty, otrzymasz informacje o promocjach lub znajdziesz najbliższy salon sprzedaży.
Karta Mój Empik to kolejne świetne rozwiązanie dla każdego klienta, który chce na bieżąco otrzymywać informacje o najlepszych promocjach, planowanych spotkaniach i imprezach jak również rekomendacjach najwyższej jakości produktów. Kupując z kartą Mój Empik, wspierasz szkolne biblioteki, ponieważ część kwoty z Twojej transakcji jest przeznaczana na kupno książek do najbardziej potrzebujących placówek szkolnych.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Empik informuje w gazetce (także online) zawierającej ofertę aktualnych rabatów.

Dlaczego warto kupować w sklepach Empik?

Jeśli chcesz robić zakupy w sieci Empik, nie musisz się ograniczać wyłącznie do naszych salonów stacjonarnych, dla klientów lubiących kupować online, przygotowaliśmy platformę internetową https://www.empik.com na której w łatwy i szybki sposób kupisz ulubione produkty. Pamiętaj, podczas zakupów w Internecie przyda Ci się kod rabatowy, który możesz otrzymać w ramach akcji promocyjnych naszych partnerów. Na stronie internetowej w zakładce Pasje dostępny jest również magazyn online, w którym znajdziesz recenzje najnowszych hitów kinowych, gier jak również nowości wydawniczych. Ponadto możesz zapoznać się z profilami poszczególnych autorów, których utwory można zakupić w sieci Empik oraz uzyskać wiele porad np. jak przygotować dziecko do szkoły, co ugotować z sezonowych warzyw lub jak wykonać proste projekty rękodzielnicze.  
Odwiedzaj regularnie sklepy stacjonarne oraz stronę internetową i korzystaj z atrakcyjnych promocji na taki artykuły jak: ekspresy do kawy, grille ogrodowe lub hulajnogi. W aktualnej gazetce podpowiemy, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy w nadchodzącym czasie np. z okazji Dnia Dziecka na Walentynki, kiedy to oferujemy promocyjne ceny na takie artykuły jak m.in. fidget spinner, fotoksiążka czy też perfumy.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Empik

Sieć Empik posiada niezwykle rozbudowaną bazę salonów, dzięki czemu jest obecna praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Warszawa, Wrocław, Kraków czy Poznań. Odwiedzaj również nasze sklepy w centrach handlowych np. Galeria Jurajska w Częstochowie czy Galeria Bałtycka w Gdańsku.
Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) zazwyczaj w godzinach od 10:00 do 20:00/21:00.
Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie.
Regularnie przeglądaj ulotki Empik – Tom Kultury, w których znajdziesz wiele informacji o nadchodzących wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

Sprzedawca
Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - inne