Super-Pharm - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Super-Pharm

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Super-Pharm

Kanadyjska sieć sklepów łączących aptekę, drogerię i perfumerię w jednym miejscu. Super-Pharm działa w Polsce od 2001 roku i obecnie obsługuje 75 sklepów. W drogeriach Super-Pharm znaleźć można też produkty i kosmetyki niedostępne w innych sklepach i sieciach handlowych sygnowane marką LIFE, które cechuje wysoka jakość. Klienci i branża doceniają profesjonalizm Super-Pharm. Od lat firma jest laureatem nagród i wyróżnień wskazujących na najwyższy standard usług, dbałość o klienta, wiarygodność i rzetelność biznesową, profesjonalizm, a ponad wszystko jest marką cieszącą się uznaniem i sympatią wśród klientów. W 2018 roku Super-Pharm otrzymała nagrodę Drogeria Roku 2018 za „Najlepsze połączenie zdrowia i urody”. W drogerii można nabyć kosmetyki i perfumy po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach promocji Super-Pharm informuje w gazetce (także online) zawierającej ofertę na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w sklepach Super-Pharm?

Super-Pharm to jedyny sklep, który oferuje tak szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków (np. Bioderma, Emolium) do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Klientkom, które chcą zawsze wyglądać pięknie, w zgodzie z najnowszymi trendami, Super-Pharm oferuje szeroką gamę produktów do makijażu (np. Long 4 Lashes, Bourjois). Na miejscu każda klientka może liczyć na pomoc konsultantek ds. urody. Super-Pharm oferuje produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Dołącz do programu Lifestyle i wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na kosmetyki, leki oraz perfumy. Super-Pharm to nie tylko tzw. damskie promocje, firma nie zapomina o najmłodszych klientach, zatem sprawdzaj regularnie ofertę artykułów dla dzieci (np. produkty Pampers). W sklepach Super-Pharm występują również oferty tematyczne, na przykład z okazji Black Friday, które mogą trwać nawet cały weekend (Black Weekend)! Super-Pharm prowadzi również własną stronę internetową (https://www.superpharm.pl).

Super-Pharm oferuje ponad 1 000 produktów sygnowanych marką sieci, podzielonych na dwie linie: LIFE oraz SUNDAY.

Pod marką LIFE znajduje się duży wybór akcesoriów: do włosów, paznokci i mycia ciała; kosmetyki do makijażu – kredki, błyszczyki, lakiery do paznokci, szeroka gama pędzelków do makijażu; specjalna linia dermokosmetyków HYDRO MILK i REVITANOL, oferta produktów tekstylnych, maszynki do golenia i wiele innych.

Z kolei marka SUNDAY to produkty stworzone z myślą, by w rozsądnej cenie dostarczyć jak najlepszą jakość oraz zapewnić jak największą wygodę podczas ich używania.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Super-Pharm

Super-Pharm znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi: Warszawa, Łódź, Lublin, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 10:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Super-Pharm, w których znajdziesz informacje o interesujących wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - apteki