Tupperware - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Tupperware

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Tupperware

Tupperware Polska jest częścią międzynarodowej firmy Tupperware Brands, działającej w ponad 100 krajach na świecie, oferującej nowoczesne rozwiązania, do kuchni i domu. Oferta produktowa składa się z serii do przygotowania, pieczenia, gotowania i serwowania potraw oraz pojemników do przechowywania,  mrożenia i transportowania żywności. Tupperware działa w Polsce od 1995 roku. Sprzedaż produktów Tupperware odbywa się poprzez internetowy, łatwy w obsłudze system zamawiania dostępny dla zarejestrowanych Konsultantek oraz podczas prezentacji kulinarnych -  Party Tupperware. W trakcie  takiego spotkania każdy ma możliwość poznania i wypróbowania produktu przed jego zakupem, a także dokonać zakupów po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Tupperware z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący miesiąc pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Tupperware?

Dzięki produktom Tupperware możesz oszczędzić pieniądze bo nie marnujesz żywności, pozostaje ona dłużej świeża, przygotowywanie posiłków jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Dzięki Konsultantkom Party Tupperware kojarzone jest ze wspaniałą atmosferą i dobrą zabawą. Dlatego co 1,7 sek. gdzieś na świecie rozpoczyna się Party Tupperware. Klienci mówią, że Party jest świetną okazją do spotkania swoich przyjaciół i znajomych, wymiany doświadczeń, wspólnego przyrządzenia pysznych potraw, do poznania nowości, a także okazją do zdobycia prezentów i upominków. Tupperware prowadzi również własną stronę internetową www.tupperware.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Tupperware

Tupperware nie posiada fizycznych sklepów. Z ofertą zapoznać się można na stronie internetowej, albo na Party Tupperware- wystarczy znaleźć odpowiednie Party w swojej okolicy, albo umówić się z konsultantką, która zorganizuje Party bezpośrednio we wskazanym miejscu.  Gazetki promocyjne wychodzą co miesiąc. Przejrzyj ulotki tematyczne Tupperware, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - inne