Wittchen - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Wittchen

Firma Wittchen to polskie przedsiębiorstwo rodzinne, które prężnie się rozwija od 1990 roku.
Pierwszy sklep Wittchen otwarto w Katowicach. Obecnie posiada ponad 100 sklepów w całej Europie. Ponadto w kilku polskich miastach firma otworzyła również placówki typu outlet. Sklepy internetowe działają nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Rosji i na Ukrainie. Salony stacjonarne znajdują się zazwyczaj w niezwykle prestiżowych lokalizacjach, głównie dużych galeriach handlowych.
Firma Wittchen zajmuje się sprzedażą detaliczną artykułów skórzanych typu premium. W swojej ofercie posiada: ekskluzywną galanterię skórzaną (różnego typu torby jak np.: listonoszki, kuferki, worki, wieczorowe, na laptopa; walizki, plecaki, nerki, saszetki), odzież skórzaną (kurtki, płaszcze) oraz buty damskie i męskie jak również wiele dodatków, m.in.: paski, rękawiczki, szale, perfumy i parasole. Ponadto sieć Wittchen przygotowała niezwykle kompleksową ofertę akcesoriów do czyszczenia i pielęgnacji obuwia.
Cechy, które wyróżniają firmę Wittchen, to wyjątkowa dbałość o szczegóły, wyczucie stylu i niezwykle staranne ręczne wykończenie. Wittchen to synonim produktów najwyższej jakości łączących ponadczasową klasykę z wysublimowaną elegancją. Marka przygotowuje co roku dwie nowe kolekcje, które stopniowo rozbudowują niezwykle już urozmaicony asortyment firmy. Chcąc w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów, firma Wittchen regularnie dostosowuje swoje artykuły do kolejnych wyzwań stawianych przez rynek oraz rozwój technologii np. w wybranych modelach portfeli wprowadziła podszewkę blokująca możliwość skanowania kart płatniczych.
Wittchen co roku otrzymuje kolejne wyróżnienia zarówno za sukcesy w ramach swojej działalności handlowej jak i w sferze obsługi klienta. Są to m.in. Super Produkt według Świata Kobiety (2013, 2014), Superbrands (2014/2015), Luksusowa marka roku (2014).
Marka dokłada wszelkich starań, żeby dostosować swoją ofertę usług dodatkowych do potrzeb klientów. Udostępniła m.in. zakup bonów upominkowych, program lojalnościowy (automatycznie przyznawany po jednorazowym zakupie za min. 300zł), usługę „Zamów i Odbierz” czyli możliwość zamówienia produktów online i ich bezpłatnej dostawy do wybranego sklepu stacjonarnego, jak również możliwość składania zamówień specjalnych dla klientów biznesowych. Dodatkowo, w przypadku subskrypcji do Newslettera, klienci otrzymają kod rabatowy uprawniający do 50zł zniżki na pierwsze zakupy.
Firma Wittchen wykazuje się niezwykłą aktywnością w Internecie, gdzie nie tylko prowadzi sklep online, ale również posiada konta na takich portalach jak Facebook, Instagram czy Pinterest oraz na kanale Youtube, za pośrednictwem których można nie tylko dowiadywać się o aktualnie przygotowywanych promocjach ale również poznać opinie innych klientów.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Wittchen informuje w katalogu (także online) zawierającym informacje o aktualnych rabatach.

Dlaczego warto kupować w sklepach Wittchen?

Nasi klienci nie tylko robią zakupy w salonach stacjonarnych, ale również mogą wybierać spośród aktualnej oferty online, za pośrednictwem strony internetowej https://www.wittchen.com. Znajduje się tam również blog, na którym poznasz najnowsze trendy ze światowych pokazów mody jak i te pojawiające się na ulicach największych metropolii oraz sprawdzisz wymiary bagażu podręcznego w różnych liniach lotniczych. Przeglądając Travel Book Wittchen odkryjesz ofertę ponad 200 modeli walizek oraz kuponów uprawniającymi do kuszących rabatów. Natomiast w zakładce Showroom przyjrzysz się aktualnej kolekcji podzielonej na takie sekcje jak m.in.: torebki, office, obuwie damskie czy akcesoria. Asortyment Wittchen to idealny towarzysz każdego, kto ceni sobie produkty typu premium, ręczne wykonanie, wyjątkową trwałość i elegancję. Sięgnij po ponadczasową klasykę i wyjątkowe wzornictwo. Już dziś zapoznaj się z najlepszymi ofertami cenowymi w zakładkach Promocje i Outlet i może skusisz się na takie produkty jak: torebka typu shopperka, walizka dla dziecka, elegancki portfel męski albo

W sklepach Wittchen możesz kupić produkty z takich kolekcji jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Wittchen

Firma Wittchen może się pochwalić niezwykle rozbudowaną bazą sklepów, dzięki czemu jej produkty można kupić praktycznie w każdej większej aglomeracji w Polsce. Odwiedzaj nasze sklepy w centrach handlowych np. Galeria Mokotów w Warszawie, Amber w Kaliszu czy też Lublin Plaza w Lublinie.
Sklepy są otwarte zazwyczaj od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 9:00 do 21:00.
Regularnie przeglądaj katalogi Wittchen, z których dowiesz się m.in. kiedy rozpocznie się sprzedaż nowej kolekcji jak również sezonowe wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - odzież